Salaspilī būvizgāztuvi ierīko netālu no karavīru piemiņas vietas (ar Salaspils domes komentāru)
Foto: DELFI Aculiecinieks

"Pirms apmēram pusotra gada pļavā (tieši blakus piemiņas vietai kritušajiem igauņu kareivjiem) parādījās būvgružu izgāztuve," ziņo anonīms aculiecinieks.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nezinu, iespējams, īpašnieks sākotnēji būvgružus izgāza, jo gribēja kaut ko būvēt, bet pašreiz šī vieta kļūst par stihisku izgāztuvi, jo tur tiek vesti visādi celtniecības atkritumi.

Varbūt ir iespējams zemes īpašnieku motivēt savu īpašumu tomēr sakopt?

Salaspils domes priekšsēdētāja palīgs Gatis Puriņš: "Aculiecinieka atklātā būvgružu izgāztuve atrodas privātpersonai piederošā īpašuma "Kaimiņi" teritorijā. Novada dome īpašnieku par nepieļaujamo situāciju ir atkārtoti brīdinājusi, aicinot sakopt teritoriju.

Šobrīd Salaspils pašvaldības policija ir uzsākusi lietvedību pret zemes īpašnieku. Tuvākajā laikā īpašnieks tiks uzaicināts uz Salaspils novada domes administratīvo komisiju, kura lems par īpašnieka saukšanu pie administratīvās abildības."

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form