Kāda nama Ķengaragā iedzīvotāji nedēļu palikuši bez apkures
Foto: DELFI Aculiecinieks

Namā Rīgā, Kaņiera ielā nezināmu iemeslu dēļ vairāk nekā nedēļu atslēgta apkure, savukārt atbildīgās iestādes iedzīvotāji nevar sazvanīt, portālam "rus.delfi.lv" ziņo lasītājs Pāvels.

"Ķengaragā, Kaņiera ielā 14 apkure atslēgta 12 dzīvokļiem. Pie tam siltuma padeve, kas atslēgta, notiek pa diviem atsevišķiem stāvvadiem," klāsta Pāvels. Iedzīvotājiem arī līdz šim nav izdevies no siltuma piegādātājiem un nama pārvaldnieka uzzināt, kāpēc apkure atslēgta. Pāvels apgalvo, ka ceturtdiena ir devītā diennakts, kopš siltuma padeve pārtraukta. "Neviens neko nedara, bet cilvēki reāli salst savos dzīvokļos. Palīdziet!" izmisumu neslēpj lasītājs.

Uzņēmumā "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) portālam "rus.delfi.lv" teic, ka apkure nav atslēgta ar nolūku. "Uzņēmums "Siltumserviss Rīga" ir informēts par notiekošo vairākas dienas. Meistari sistēmu, cik vien tas bija iespējams, ir apsekojuši. Patlaban ir aizdomas par tehniskām problēmām vienā no dzīvokļiem," teic RNP pārstāve Laura Vaļuma. Uzņēmums ar dzīvokļa īpašnieku ir sazinājies un ir panākta vienošanās, ka pieeja īpašumam tiks nodrošināta ceturtdien.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā.

Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu! Darbdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni nr. 67784066!

DELFI Aculiecinieks

Tags

Aculiecinieka ziņas Rīga Rīgas namu pārvaldnieks

Comment Form