Pie Saeimas nama filmē BBC mākslas filmu
Foto: DELFI Aculiecinieks

10.augustā Jēkaba ielā pie Saeimas nama bija slēgta satiksme. Iemesls – šeit tika filmētas BBC mākslas filmas "Valanders: Rīgas suņi" epizodes. Filma ir britu, Latvijas un Zviedrijas kopražojums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Valanders: Rīgas suņi" ir populārā zviedru detektīvromānu autora Henninga Mankella darba ekranizācija. Daļa epizožu tiek filmētas Stokholmā, daļa Rīgā. Acīmredzot pie Saeimas nama tika filmēta kāda Zviedrijā notiekoša darbība, jo filmēšanas laikā visos apkārtnes karoga kātos plīvoja Zviedrijas karogi. Visas mašīnas piedalījās filmas sižetā, bet vīrietis pie pelēkā Mercedes stūres ir stāsta galvenais varonis.

Filmēšana ilga apmēram stundu, bet pēc tam turpinājās Krastmalā.


Šo reportāžu ir iesūtījis reģistrēts 'DELFI Aculiecinieka' autors, kurš par katru publikāciju saņem noteiktu skaitu DELFI dālderus.  Sūtiet foto, video reportāžas 'DELFI Aculieciniekam' - aculiecinieks@delfi.lv vai reģistrējieties, pelniet DELFI dālderus un tieciet pie vērtīgām balvām

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form