Trešdien, 13. maijā, kāds "Audi" vadītājs veica ļoti bīstamu apdzīšanas manevru – viņš apbrauca uzreiz vairākus automobiļus, bet neaprēķināja, ka nepaspēs atgriezties savā braukšanas joslā.

"Man tas varēja nelāgi beigties, jo ne mirkli nešķita, ka "Audi" nepaspēs apdzīt," raksta aculiecinieks Guntis, kurš notikušo iemūžinājis ar sava automobiļa videoreģistratoru, "tas notika ātri un pēkšņi".

Kā redzams video, sarkanā "Audi" vadītājs uzsāka uzreiz vairāku automobiļu apdzīšanu. Tomēr pēc brīža atskārta, ka nepaspēs līdz pretimbraucošajam atgriezties savā joslā, tādēļ sāka strauji bremzēt un iebrauca pretējās joslas ārmalā.

Sūtiet savas reportāžas un par mēneša labāko reportāžu saņemiet balvu – dāvanu karti no "Rīga Plaza" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām e-pastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form