Sestdien, 18. janvārī, Rīgas centrā, pa 13. janvāra ielu brauca "Peugeot" universālis ar nolūzušu izplūdes sistēmas klusinātāju, kas vilkās pa zemi un dzirksteļoja, raksta aculiecinieks, kas šo skatu iemūžinājis arī video.

Kā redzams video, "Peugeot 307 SW" ar nolūzušo izpūtēju pamanījās pat pārbraukt bruģēto ceļa posmu no 13. janvāra ielas uz 11. novembra krastmalu. Dzirksteles lidoja pa gaisu, bundulis kratījās un grabēja, bet joprojām no pārējās izplūdes sistēmas neatdalījās.

Automobilim ir Lietuvas reģistrācijas numurzīmes. Nav gan zināms, vai tie ir lietuvieši, kas Latvijā nonākuši nelaimē, vai arī vietējie, kuri mēģinājuši ietaupīt, uz ko vien var ietaupīt.

Sūtiet savas reportāžas un par mēneša labāko reportāžu saņemiet balvu – dāvanu karti no "Rīga Plaza" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām e-pastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form