Foto: 'Delfi' lasītāji dižojas ar 99 krāšņiem un oriģināliem adventes vainagiem
Foto: DELFI Aculiecinieks

Svētdien, 4. decembrī, Otrajā adventē vainagos degsim jau divas sveces. Ja nu kāds tomēr vēl nav paguvis uzmeistarot vai iegādāties Ziemassvētku gaidīšanas simbolu, iedvesmu var smelties "Delfi" portāla lasītāju idejās un bildēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aicinājumam parādīt savu adventes vainagu, atsaukušies 97 portāla "Delfi" lasītāji. Viņi pašrocīgi radījuši gan klasiskus, gan netradicionālus un stilizētus adventes vainagus, kā arī īpašus dekorus.

Aplūkojot fotoattēlus, redzams, ka lasītāji vainagus darinājuši ar lielu rupību un mīlestību, kā arī ieguldījuši daudz radošas enerģijas.

Starp vainagiem ir tādi, kas uzadīti, un tādi, kas izgatavoti no plastmasas maisiņiem. Tie ir līmēti un stiķēti kopā no dažnedažādiem materiāliem. Daži lasītāji arī īpaši sagatavojuši svečturi.

"Delfi" komanda vēl gaišu un mierpilnu adventes laiku! Pašdarināto vainagu un dekoru reportāžas gaidīsim līdz 31. decembrim. Konkursā var piedalīties, izmantojot rakstā skatāmo pievienošanas pogu, vai arī rakstot uz aculiecinieks@delfi.lv.

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form