Video: Valmieriešus Lieldienās sveic varoņu superansamblis
Foto: DELFI Aculiecinieks

Svētdien, 12. aprīlī, kad Latvijā un visā pasaulē tiek svinētas Lieldienas, kurās, saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 ierobežošanu šogad jāiztiek bez publiskas šūpošanās, pulcēšanos tradicionālajos Lieldienu pasākumos un dievkalpojumos, valmieriešus iepriecinājis savdabīgs sveiciens – ugunsdzēsēju auto, no kura jumta tiek sūtīts līksms lieldienu sveiciens.

Latvijā izsludinātā ārkārtējā stāvokļa laikā DELFI publikācijas par jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 pieejamas bez maksas.

"Valmierā zaķis ar citiem zvēriem brauc glābēju auto caur visiem pagalmiem un ielām. Un dzied, un runā pa skaļruni," portālam "Delfi" raksta aculieciniece, kura redzēto iemūžinājusi fotogrāfijā.

Savukārt sociālajos tīklos valmierieši jau sākuši dalīties ar pilsētā video formātā fiksēto sveicienu.

Jau vēstīts, ka valsts augstākās amatpersonas pirms šogad gaidāmajām Lieldienām aicinājušas visus palikt mājās, svinēt svētkus attālināti, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, kā arī "ar olām sisties", ievērojot divu metru distanci. Tāpat premjers Krišjānis Kariņš (JV) aicinājis krāsot olas, rādīt tās cits citam un "izdomāt kreatīvi un radoši", kā "sisties" attālināti.

Parādi "Delfi Aculieciniekam" kādu jaunu veidu olu cīņām izdomāji tu!

Stāstus gaidīsim līdz 14. aprīļa pulksten 10 un varbūt tieši tu būsi laimīgais, kurš saņems "Delfi Aculiecinieka" balvu – tirdzniecības centra "Rīga Plaza" dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

DELFI Aculiecinieks

Tags

Koronavīruss Covid-19 Krišjānis Kariņš Lieldienas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form