Cūkmens Centrāltirgū uzsāk Tirgutūri pa Latviju
Foto: DELFI Aculiecinieks

Šodien, 5.jūlijā, Rīgas Centrāltirgū, pulcējot mediju pārstāvjus, Cūkmens uzsāka savu tūri pa Latvijas lielāko pilsētu tirgiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja iepriekšējos gados Cūkmens bija izvēlies vienkāršu aicinajumu "Nemēslot mežā!", tad šogad viņš un viņa aicinājums ir palicis drusku attīstītāks "Nemēslo mežā! Padari lieko noderīgu!". Un, lai cūkmenam nebūtu vienīgajam jācīnās ar citu cilvēku slinkuma sekām, šogad viņš cēlo mērķi pildīs kopā ar labo darbu veikalu "Otrā elpa" un Latvijas Samariešu apvienību.

Aicinājums ir ikvienu Latvijas iedzīvotāju šogad īpaši padomāt par iespēju dot "otro elpu" lietām, kuras citādi nonāktu miskastē vai pat mežā. Tā kā pasākums notika Rīgas Centrāltirgū, tad ar runu uzstājās arī Anatolijs Abramovs (Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs), kurš cerēja, ka arī RCT apmeklētāji sāks vairāk piedomāt par atkritumu jautājumu.

Cūkmena Tirgutūres datumi:

05. jūlijs – Rīgas Centrāltirgus, Tirgutūres atklāšana

14. jūlijs – Liepājas Pētertirgus

22. jūlijs – Jēkabpils tirgus

27. jūlijs – Daugavpils tirgus

30. jūlijs – Ventspils tirgus

05. augusts – Rēzeknes tirgus

11.augusts – Valmieras tirgus

19. augusts – Jelgavas tirgus

25. augusts – Limbažu tirgus

30. augusts – Kuldīgas tirgus

Tirgutūres noslēgums Berga Bazārā, Rīgā.


DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form