Mani izbrīna viena lieta, ieejot Valsts Policijas mājas lapas sadaļā "Policija lūdz palīdzēt", ir atrodamas personas, kuras ir izsludinātas meklēšanā, piemēram, Gatis Nadziņš un Jānis Kaminskis. Policija raksta, ka atrašanās vieta nav zināma, bet tajā pašā laikā viņi regulāri parādās www.draugiem.lv. Profilā skaidri un gaiši rakstīts "Vācija". Man rodas jautājums, ar ko nodarbojas policija?

Policijas paziņijums: "Valmieras RPP KrPB 2.nodaļa meklē apsūdzēto Gati Nadziņu, dzimušu 1978. gada 31.jūlijā, dzīvoja Valmieras rajona, Burtnieku pagasta, mājās "Pīkoli", kurš izvairās no tiesas izmeklēšanas kopš 2006.gada maija mēneša. G.Nadziņam piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. G.Nadziņa atrašanās vieta nav zināma. Pazīmes: augums 176cm, vidējas miesas būves, mati īsi. Informācijas par apģērbu nav. Ja Jums zināma informācija par Gati Nadziņu un viņa atrašanās vietu, lūdzam zvanīt pa tālruņa numuriem 4201300, 4201302, 4201354, 02 vērsties tuvākajā policijas iestādē."
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form