Ekskluzīvi spēkrati un dabas skaistums – 'Delfi' lasītājas reportāža no auto skates Itālijā
Foto: DELFI Aculiecinieks

Itālijas pilsētā Černobio otrdien, 23. maijā, turpinās prestižā klasisko un antīko automašīnu izstāde un elegances konkurss "Concorso d'Eleganza Villa d'Este ". Šogad vērienīgo pasākumu baudīt devās arī "Delfi" lasītāja Jeļena Mihailova.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jeļena stāsta, ka pasākumu apmeklē intereses pēc. "Starp antīkajām automašīnām veltītajiem pasākumiem "Concorso d'Eleganza", iespējams, ir prestižākais un, neapšaubāi, tradicionālākais. Tas pirmo reizi notika 1929. gadā, aristokrātisko automašīnu zelta laikmetā," stāsta Jeļena. Pasākuma apmeklētāji te ierodas no visas pasaules, tostarp no ASV, Indijas un Ķīnas.

Par pasākuma norisi Jeļena teic, ka "iespaidi ir vislabākie". Jeļena novērtējusi gan villas skaistumu, gan Komo ezera ainavu, viesmīlību, automašīnu eleganci un oriģinalitāti. "Viss bija augstā līmenī."

""Concorso d 'Eleganza Villa d'Este" ir iespēja elpot autentiskas aristokrātijas gaisu, tajā pašā laikā ir brīva atmosfēra," iespaidos dalās "Delfi" lasītāja.

Aculieciniece arī pastāsta, ka automobiļi elegances konkursā tiek dalīti kategorijās. Spēkratus vērtē pieaicinātu ekspertu komanda, kuru vada dizainers Lorenco Ramačioti (Lorenzo Ramaciotti). Labākais konkursants saņem "Best of show" jeb "BMW Group Trophy" trofeju, kuru piešķir dalībniekam, kas atstāj vislielāko iespaidu.

www.DELFI.lv
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.