Foto: Penderos piemin Baltijas ceļa trīsdesmito gadadienu un sastājas ķēdes posmā
Foto: DELFI Aculiecinieks

17. augustā Vallē, Penderos sapulcējās Valles dejotāji, lai, pieminot Baltijas ceļa 30 gadus, sastātos posmā, ko neiekļāva 600 kilometrus garajā ķēdē 1989. gadā, portālu "Delfi" informē lasītājs Mārtiņš Augusts Celmiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tas bija 2019. gada 17. augustā. Sanāca Valles dejotāji un nolēma atcerei sastāties Baltijas ceļa posmā, kas nebija iekļauts pirms 30 gadiem," raksta Mārtiņš.

"Patriotiskas un sirdij svētas sajūtas mūzikas "Atmostas Baltija" pavadījumā baudīja gan Baltijas ceļu pieredzējušie un tajā piedalījušies, gan tie, kuri vēl tolaik nebija dzimuši. Tēvs atkal satvēra sava, nu jau pieaugušā, dēla roku, un dēls stāstīja saviem bērniem par Latvijai tik svarīgo vēstures notikumu.

Latvija sākas ar cilvēku, ģimeni, radiem, draugiem un deju kolektīvu, sadodoties rokās, ik viens var justies piederīgs, īpašs un vajadzīgs kaut kam lielākam, nozīmīgākam – savai valstij!"

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti iepirkumiem "Rīga Plaza" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

Darbdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni - 67784066!

DELFI Aculiecinieks

Tags

Aculiecinieka ziņas Baltijas ceļš Valle
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form