Konstantīns Pupurs atkārto savu vēsturisko gājienu ar Latvijas karogu
Foto: DELFI Aculiecinieks

Otrdien, 14. jūnijā, atceroties 1988. gada notikumus, kad pirmo reizi Latvijas okupācijas laikā Latvijas karogs tika iznests cauri Rīgai, notika gājiens no Brīvības pieminekļa līdz brāļu kapiem ar devīzi "Cīņa vēl nav galā!"

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Gājienā piedalījās gan Atmodas laika organizāciju pārstāvji un aktīvisti, gan arī mūsdienu nacionālo organizāciju dalībnieki, gados jauni cilvēki. Latvijas karogu, tāpat kā toreiz, nesa Konstantīns Pupurs.

Gājiena maršruts paredzēts tieši tāds, kāds tas bija 1988. gadā: Brīvības piemineklis – Brīvības iela – Esplanāde – Baznīcas iela – Dzirnavu iela - Valdemāra iela – Upes iela – Miera iela – Brasas tilts – Gaujas iela – Aizsaules iela – Brāļu kapi.


Lasiet vēl -
Roberts Klimovičs: Vēlreiz par karogu

Šo reportāžu ir iesūtījis reģistrēts 'DELFI Aculiecinieka' autors, kurš par katru publikāciju saņem noteiktu skaitu DELFI dālderus.  Sūtiet foto, video reportāžas 'DELFI Aculieciniekam' - aculiecinieks@delfi.lv vai reģistrējieties, pelniet DELFI dālderus un tieciet pie vērtīgām balvām

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form