Krāšņi foto: Mīlīgi vāverēni iemājo Vārnukroga strazdu būros
Foto: DELFI Aculiecinieks

Kāds nelielas teritorijas īpašnieks Jūrmalas pilsētas Vārnukrogā vienuviet izlicis vairākus strazdu būrus ar cerību, ka pavasarī viņu aplaimos putnu dziesmas. Taču strazdu vietā namiņus iemīļojušas vāveres, ziņo aculiecinieks Victor Ivanov.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pirmo reizi mūžā redzu vāverēnus, un pie tam, tādus, kas dzīvo strazdu būros.

Iebraucu pie saimnieka darba darīšanās uz piecām minūtēm, bet aizkavējos uz pāris stundām, labi, ka līdzi bija ari fotoaparāts.

Ko darīt, ja pie jums atnākusi vāvere? Turklāt, ja to ir daudz? Pirmkārt, pārtraucies dzert un nomazgājieties ar aukstu ūdeni, otrkārt, ja tas nestrādā un jūs vienalga vāveres redzat, steidzami ņemiet rokā fotoaparātu," iesaka aculiecinieks Victor Ivanov.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu – dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet nereģistrētajiem autoriem reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form