Sagaidot rītausmu Ķemeru purvā – miglā ieskautā tīreļa burvība fotogrāfijās
Foto: DELFI

Lielā Ķemeru tīreļa laipa kā tūristiem, tā vietējiem ir viens no populārākajiem objektiem, ko apskatīt rudenī. Izstaigājot purva laipu pa dienu, iespējams novērot krāšņas koku galotnes un raibus atspulgus purva ūdeņos, savukārt agros rītos purvu var redzēt gandrīz pavisam bezkrāsainu un pieplūdušu ar miglu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pagājušās nedēļas izskaņā portālam "Delfi" izdevās iemūžināt dzestru oktobra rītu Ķemeru purvā. Austot gaismai, purvs pieplūda ar miglu, tāpēc nebija iespējams redzēt tālāk par 50 metriem.

Portāls "Delfi" novēroja, ka uz tīreļa laipām pavisam agri, jau pirms pulksten astoņiem, varēja satikt pirmos dabas baudītājus.

Sildoties ar tēju no līdzpaņemtā termosa, pa purva laipām pastaigājās vairāki pārīši. Tāpat purva skatu tornī bija sapulcējušies fotogrāfi, kuri ar miglā tītā saullēkta fotogrāfijām, iespējams, vēlējās papildināt savu portfolio.

DELFI Aculiecinieks

Tags

Aculiecinieka ziņas Daba Ķemeri Ķemeru nacionālais parks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form