close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tas tik ir cipars: Anita apvīrojusies! Un ar ko? Ar pusbrāli, kurš ir sešus gadus jaunāks! Belzošs pārsteigums.

Bail iedomāties, kas notiktu, ja jaunizceptais vīrs uzzinās, ar ko mēs nodarbojāmies pērnvasar.

Šovakar Anita atnāks svinīgam atvadīšanās aktam. Mazliet nervozēju un štukoju, kā piedāvāt ko nebijušu. Pēkšņi nāk apskaidrība: "tas" ne reizi nebija noticis parastā veidā, gultā! Jāklāj tīra veļa...

Plaši pazīstamā kristīgās morāles sludinātāja Anda L. esot aplūkojusi žurnāla "Zīlīte" numuru, kas populāri rāda, kā bērni nāk pasaulē, un teikusi:

- Fui, man no tā slikta dūša metas!
Aleksis tūdaļ izteica dziļu līdzjūtību viņas dzīvesbiedram, jo kādreiz, pašas bērnu taisot, kundze acīmredzot bija apvēmusies no galvas līdz kājām.

Bibliotēka ir vieta, kur man vienmēr saasinās tā sauktās noosfēras trausluma izjūta. Jebkura tēma pēc kartītēm var tikt izskatīta stundas laikā!

Plāns civilizācija uzslāņojums, bet mēs pašapmierināti rušināmies tajā un it nemaz nejūtamies apdraudēti...

- Katrai dzīvai būtnei ir sava valoda, - piekrīt Aleksis. – Arī ar kokiem varētu itin veiksmīgi sazināties uz pirkstiem. Diemžēl pagūsi nosirmot, kamēr sarunas biedrs izrunās pirmo pieklājības teikumu.

9.februārī
- Dzīve stipri vien atgādina ģimenes albumu. Tik biezu, ka, gadiem krājoties, aizvien grūtāk uzmeklēt vajadzīgo bildi, - prātuļo Fočis. – Vai atminies to necilo jūnija dienu, kad kopā ar Ievu un Aleksi kāpās našķējāmies ar žāvētām reņģēm? Vasara pilnā briedā, bezvējš, sutoņa. Pāri galvām plešas zilgandzidrs debesjums. Gurdeni knosāmies kā zem apgāzta porcelāntrauka, gausi mijam pa vārdam, pa zilbei... Tad Aleksis uzslien savu tauku nosmulēto pirkstu un norūc: "Debesis tik dzidras un nevainīgas, ka provocē novilkt neķītru švīku!"

Darīts! Pateicoties šim taukainajam pirkstam, bilde, diena, albuma lapa ir iezīmēta, vai ne?

Fočim, šķiet, taisnība, jo man tīri fiziski kļuva siltāk.

Homo sapiens ir kā tāds bioloģisks divritenis: nemitīgi jāmin pedaļi, savādāk zaudē līdzsvaru un pakrīt.

- Drīzāk jau "homo sāpiens", - ņirdz Dodiks.

Divus follerus nokāvuši, deputāta N. dēls un viņa drauģeļi nolēma bišķīt papriecāties. Tika izsaukta profesionālā netikle, tai likuši uzrāpties etažerei virsū un nostabilizēties tur četriski. Tad ar kaķeni un sakošļātiem papīra pinkulīšiem zirdzekļi sāka apšaudīt pikanto melnumiņu.

Viss gāja kā smērēts, kamēr šāvēji nebija pārlieku precīzi. Taču beidzot vienam no negantniekiem izdevās trāpīt taisni "desmitniekā". Skuķis sarāvās, zaudēja līdzsvaru un likās no etažeres zemē. Rezultāts – lauzta roka un skandāls. Tagad sencim, kas ir pietiekami pazīstams darbonis, tas var traucēt rāvienu uz varas virsotnēm. Papucītis sper zemes gaisā, un Izaura esot dzirdējusi, kā viņš bļāvis savam palaidnim:

- Nolīgt priekameitu un kārtīgi nop..t – to es vēl saprotu. Bet dzīt viņu etažerei virsū? Prātam neaptverami! Kas jūs par samaitātu paaudzi? Izvirtuļi!

Tik tiešām, kā ar šādiem pilsoņiem izveidot kārtīgu valsti?

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form