Kafejnīcas un viesnīcas telpas Bauskas pilī nolemts iznomāt pakalpojumu sniedzējiem. Šāds lēmums pieņemts Bauskas rajona Padomes finanšu komitejā. Līdz 1. martam jāizstrādā nolikums un jāizsludina konkurss.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Muzeja direktors Māris Skanis komitejas sēdē paudis vēlmi, lai kafejnīcai un viesnīcai būtu viens apsaimniekotājs. Tādējādi būtu ērtāk strādāt, nodrošināt kompleksā kārtību. Bauskas Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile uzsvērusi, ka konkurss noteikti ir jārīko atklāts, ļaujot tajā pieteikties visiem interesentiem. Pēc tam, izvērtējot pieteikumus, uz turpmākām sarunām aicinātu atbilstošākos kandidātus. Šo priekšlikumu atbalstīja pārējie komitejas locekļi.

Vēl tika diskutēts par nomas termiņu. Pašvaldību vadītāji vienojās, ka tas varētu būt uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem. Potenciālajam nomniekam viesnīca un kafejnīca būs jāiekārto 16. - 17. gadsimtam atbilstīgā stilā. Apkalpojošā personāla apģērbam arī jābūt laikmetam atbilstīgam, ēdienkartē jāiekļauj minētajam periodam raksturīgi ēdieni un dzērieni.

Konkursa nolikuma izstrādes un organizēšanas komisiju uzdots vadīt rajona Padomes priekšsēdētāja vietniekam Valdim Veipam.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form