Ikgadējā pavasara apsekošanā par Latvijā labāko pilna apjoma pakalpojumu autoostu atzīta gada sākumā atklātā jaunā Daugavpils autoosta, informēja Autotransporta direkcijas (ATD) preses sekretārs Gints Gīlis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Direkcija norāda, ka vērienīgie ieguldījumi ļāvuši daugavpiliešiem apsteigt iepriekšējo gadu līderus - autoostas Jēkabpilī un Ventspilī.

Jau ziņots, ka autoostas un tirdzniecības centra būvniecības projektu par saviem līdzekļiem realizēja SIA "Rēznes centrs". Projekts izmaksāja nedaudz vairāk nekā 1,5 miljonus latu.

Daugavpils vecā autoosta tika celta 1954.gadā. Tā neatbilda pēdējos gados pieaugušajiem autobusu satiksmes pārvadājumu apjomiem reģionā.

Saskaņā ar skates komisijas vērtējumu pilna apjoma autoostu grupā otrajā vietā ierindojas Rīgas starptautiskā autoosta, bet trešā vieta netika piešķirta. Satiksmes ministrijas rīkojums paredz trešās vietas prēmiju sadalīt vienādās daļās starp Jēkabpils un Valmieras autoostām.

Veicināšanas prēmijas saņems arī Madonas un Ventspils autoostas.

Savukārt nepilna pakalpojuma autoostu grupā vērtēšanas komisija jau trīs gadus pirmo vietu piešķir Krāslavas autoostai. Šogad otrā vieta piešķirta Dagdas autoostai, bet trešā - Dobeles autoostai. Veicināšanas prēmiju saņems Ainažu autoosta.

Šogad autoostu apsekošanas komisijā savu pārstāvi deleģēja arī Latvijas Pasažieru autopārvadātāju asociācija.

ATD ministrijas deleģēto pilnvaru ietvaros jau desmito gadu pavasarī nosaka labākās autoostas, izvērtējot tās pēc vairāk nekā 20 dažādiem to darbību raksturojošiem kritērijiem. Autoostas tika izvērtētas laika posmā no maija vidus līdz jūnija sākumam, sadalot tās divās grupās pēc sniegto pakalpojumu apjoma.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form