close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Andris bija tikko atnācis mājās no darba, kad viņu jau pie durvīm sagaidīja mazais šunelis Šmiga. Suns mēdza bieži vien arī iedzert kopā ar saimnieku, tādēļ Andra draugi viņam bija devuši tādu vārdu. Šunelis bija mazs kaulains, gluži kā žurka, kurš vienmēr gribēja tikai ēst un nodrāzties ar kaimiņienes pūdelīti. Kaimiņiene jau vairākkārt bija draudējusi, ka pati aizvedīs Šmigu pie veterinārārsta un izkastrēs mazo smerdeli, kurš pūdelīti jau bija apbērnojis divas reizes.

Mazā šuneļa ikdiena bija diezgan ikdienišķa. Īpaši daudz ko darīt mājās nebija, kad Andris aizgāja prom uz darbu, tad varēja mazliet arī izklaidēties. Pirmais, kas bija jāizdara, tas bija atkrituma spaiņa pārbaude. Mazais žurkotais purniņš pārbaudīja katru smaku, kas bija sastopama, bet, ja gadījās arī ēdamas lietas, piemēram, desas galiņš, tas nekavējoties tika notiesāts, pēc kuras bija dzirdama maza smirdīga Šmigas atraudziņa. Tā nu viņš pavadīja savu suņaino ikdienu, mazliet pakverkšķot istabā un paguļot.

Kādu vakaru pie Andra ieradās Anita, diezgan simpātiska meitene, taču kā zināms, dzērumā visas sievietes ir skaistas. Tā nu Andris tēloja īstu vīrieti, lielīdamies par sasniegumiem sportā, kad sestajā klasīte bija uzvarējis skolas šaha turnīrā. Anita arī neizskatījās īpaši atraktīva, tikai sūca skrūvi un debīliem smiekliem kaut ko ņurdēja. Kamēr abi balodīši čubinājās pa viesistabu, Šmiga bija atradis alus pudeli, cenšoties iebāzt savu mazo purnu pudelē, viņš to apgāza, tas tikai bija vajadzīgs, jo arī drīz mazais žurkulēns bija galīgā šmigā. Ietipinādams istabā redzēja diezgan pazīstamu ainu, Andris kniebās ar Anitu sunīšu pozā. Šmiga apsēdās istabas vidū un luncināja savu mazo astīti, cerēdams, ka saimnieks atstās arī viņam mazliet prieka, taču prieki bija īsi. Andris ātri beidz un aizgāja gulēt, taču trakākais bija tas, ka Anita krāca kā īsts kaimiņa Ilgoņa vecais Ford Sierra, īsts traktors.

Kādu dienu mazajam šunelim nepaveicās, jo viņu noķēra kaimiņiene un aizveda pie veterinārārsta. Tajā dienā bija sēras visiem vīriešu sugas pārstāvjiem, jo kāds bija atņēmis vīrišķo spēku. Nepagāja pāris dienu, kad Šmiga saprata, ka turpmāk viņam vairs nav jēgas dzīvot kā kastrātam, tādēļ sētā viņš atrada žurku indi un apēda to. Šmiga bija devies medīt kucītes citos medību laukos. Tur viņš atkal sajuta sevi kā vīrieti.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form