Jelgavas Domes ceturtdien pieņēma pilsētas pašvaldības budžeta grozījumus. Šajā gadā pamatbudžeta budžeta izdevumus ir plānots palielināt par 1 102 410 latiem, ko veido gan dotācijas no vispārējiem pašvaldības ieņēmumiem 188 365 latu apmērā, gan kredīta līdzekļi 596 955 latu apmērā, gan Valsts mērķa dotācijas un ārvalstu finanšu līdzekļi 317 090 latu apmērā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Budžeta grozījumos lielākā daļa līdzekļu tika piešķirta projekta INTERREG IIIB "Pārrobežu sadarbības iniciatīva krīzes vadības sistēmas un sabiedriskās drošības veidošanai Latvijas un Lietuvas kaimiņu reģionos" realizācijai par kopējo summu 596 955 latu apmērā. Šie izdevumi tiks pilnībā segti no pašvaldības kredīta līdzekļiem, informēja Jelgavas pašvaldības preses sekretārs Jānis Zemene.

Būtisks finanšu līdzekļu palielinājums tika piešķirts izglītības sfērai par kopējo summu 175 300 latu apmērā. No šiem līdzekļiem lielāko daļu jeb 135 284 latus saņems Izglītības pārvalde remontdarbu veikšanai pašvaldības izglītības iestādēs, kā arī projekta realizācijai un pirmskolas grupas ierīkošanai.

Savukārt Jelgavas Reģionālais pieaugušo izglītības centrs saņems 40 016 latus, no kā 38 615 lati tiks izlietoti Svētes ielas 33 ēkas vecā korpusa jumta seguma nomaiņai, bet 1401 latus novirzīs līdzfinansējumam projektā "IKT zināšanu standartizācija Zemgales reģionā".

Papildus finansējumu 68 190 latu apmērā saņems dzīvokļu un komunālās saimniecības sfēra, kurā būtiskāko līdzekļu daudzumu saņems JPPA "Pilsētsaimniecība" – svētku pasākumu organizēšanai un Robežu ielas atjaunošanai aģentūra saņems 44 860 latus. SIA "Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde" saņems 23 200 latus sabiedriskās kārtības posteņa nodrošināšanai Stacijas ielā 13 un ugunsdrošības pasākumu veikšanai pašvaldības dzīvojamo māju fondā.

Pilsētas sporta un kultūras dzīves atbalstam tika piešķirti 51 636 lati, no kā 20 000 lati ir paredzēti pamatkapitāla palielināšanai SIA "Sporta komplekss Zemgale". Dažādu aktivitāšu īstenošanai līdzekļi tika piešķirti arī vairākām pašvaldības iestādēm – Kultūras iestāžu centralizētajai grāmatvedībai, Jelgavas zinātniskajai bibliotēkai, Ģ. Eliasa muzejam, Aģentūrai "Kultūra" un Sporta servisa centram.

Savukārt Jelgavas pašvaldības administrācijas vajadzībām piešķīra 23 888 latu, bet Jelgavas Romas katoļu draudzei piešķīra 500 latus, lai varētu doties svētceļojumā uz Aglonas baziliku.

Kopējie Jelgavas pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumi 2006.gadā ir 27 412 753 lati, bet speciālā budžeta ieņēmumi ir 1 278 581 lati.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form