Liepājā, Karostas cietumā 1. maijā, notiks tūrisma sezonas atklāšana.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Jau iepriekšējā vakarā, 30. aprīlī, uz cietumu aicināti 10 žurnālisti, kuri paši savām acīm varēs pārliecināties, ka Karostas cietumā ir sastopamas paranormālas parādības, kā to nesen pierādīja amerikāņu spoku mednieki. Viņiem būs iespēja izmēģināt jauno Karostas cietuma piedāvājumu „Pa spoku mednieku pēdām”. Šis jaunais pasākums turpmāk tiks piedāvāts tikai nelielām grupām (līdz 10 cilvēkiem) un tikai cilvēkiem, kam ir nopietna interese par neizskaidrojamām parādībām.

1. maijā Karostas cietums būs atvērts visiem interesentam no 12:00 līdz 18:00. Dienas garumā tiks piedāvātas daudzveidīgas aktivitātes – ekskursijas, foto ateljē pakalpojumi, „vojentorgs”, šautuve un brīvdienu bufete. Karostas cietums nesen ir noslēdzis sadarbības līgumu ar ekstravaganto Rīgas restorānu „Hospitālis”, kas pērn ieguva Tūrisma attīstības valsts aģentūras Gada balvu kā labākais jaunais restorāns. Piektdien, 1. maijā, „medicīniskais personāls” no restorāna „Hopitālis” viesosies Karostas cietuma sezonas atklāšanas pasākumā un piedāvās viesiem neparastus kokteiļus.

Šogad Karostas cietumā paredzēts vēl viens jaunums – piedaloties ekskursijā pa cietumu, būs iespēja noskatīties filmu par Karostu. Tā palīdzēs apmeklētājiem labāk izprast Karostas rašanos un tās nozīmi, jo stāstīs par Karostu no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām. Filmu, kas būs gatava jūnijā, veido Karostas glābšanas biedrība sadarbībā ar fondu „Libavas Filma”.

No 2. maija Karostas cietums būs atvērts katru dienu no 10:00 līdz 18:00.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form