Pagājis tieši mēnesis kopš izmeklēšanu Karostas cietumā pabeidza Starptautisko Spoku mednieku (GHI, Ghost Hunters International) komanda, kas Karostas cietumā veidoja raidījumu ASV TV zinātniskās fantastikas kanālam "Sci Fi"(Science Fiction). Pēc Spoku mednieku domām Liepājas Karostas cietums ir viena no spoku apsēstākajām vietām pasaulē, portālu "Delfi" informē Liepājas reģiona tūrisma biroja pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā solīts, raidījums par Karostas cietumu nesen demonstrēts ASV televīzijas kanālā, un tagad to var noskatīties internetā arī Latvijā. Raidījums pieejams Karostas cietuma mājaslapā.

Izmeklēšana Karostas cietumā ilga veselu nedēļu februāra sākumā. Gan izmeklēšanas gaita, gan tās rezultāti atspoguļoti raidījumā. Paranormālo parādību mednieki centās nonākt personīgā saskarē ar spokiem, kas mīt Karostas cietumā. Viņi aicināja tos uz kontaktu, uzdeva jautājumus un saņēma arī atbildes. Tajā pat laikā tika veikta speciāla zinātniskā izmeklēšana, izmantojot īpaši jūtīgas ierīces skaņas, kustību, temperatūras un elektromagnētiskā lauka svārstību uztveršanai.

Kā raidījumā atzīst spoku mednieki, Karostas cietums ir ļoti "dzīva" vieta. Pat vēl vairāk - Karostas cietums paranormālo parādību ziņā, iespējams, ir viena no visaktīvākajām vietām, kur spoku mednieki jebkad ir bijuši. GHI komandai izdevās ne tikai nonākt personīgā saskarē ar spoku - to dzirdēt, sajust, redzēt, bet arī konstatēt neparasto parādību klātesamību ar uztvērēju palīdzību.

Lai arī līdz šim gandrīz katrs cietuma darbinieks ar spoku kaut kādā veidā bija saskāries, tūristiem par to tika stāstīts tikai retumis. Tagad, balstoties uz spoku mednieku izmeklēšanas rezultātā iegūtajiem pārliecinošajiem pierādījumiem, paredzams, ka nākotnē apmeklētāju interese par paranormālajām parādībām cietumā varētu ievērojami palielināties. Tāpēc Karostas cietuma radošais kolektīvs gatavo jaunu piedāvājumu - "Pa spoku mednieku pēdām".

Zinot, ka Sci Fi (Science Fiction) televīzijas auditorija tikai Amerikā vien pārsniedz trīs miljonus skatītāju, paredzams, ka ASV tūristu skaits Liepājā pieaugs.

 

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form