Aizputes novada domes sēdē līdz decembra sākumam atlikts jautājums par līguma pagarināšanu ar SIA "ARD Būve", kas ir atbildīgais ģenerāluzņēmējs par sporta zāles celtniecību līdzās Aizputes vidusskolai, ziņo "Rekurzeme.lv"

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Trešdien uz Aizputes novada domes sēdi ieradās SIA "ARD Būve" valdes loceklis Artūrs Zauers, lai deputātiem sniegtu skaidrojumu par kavēšanos būvobjektā, kā arī apspriestu turpmākās sadarbības iespējas.

Deputāti sprieda par diviem variantiem – pagarināt līgumu līdz nākamā gada jūnijam, piemērojot iepriekš paredzētās soda sankcijas, vai arī lauzt to. Zauers deputātiem atskaitījās par paveikto. Tomēr pakāpeniski saruna ieslīga detaļās par dažādiem tehniskiem jautājumiem būvobjektā.

Viens no visvairāk apspriestajiem – sarežģījumi ar logu ielikšanu. SIA "ARD Būve" vadītājs atzina, ka viņam pārsteigums ir deputātiem iesniegtais būvinspektora ziņojums domes deputātiem. Telefonsarunā būvinspektors apgalvojis, ka jautājums par sertifikāciju ir atrisināts. Zauers uzsver – arī pats kā būvnieks ir ieinteresēts kvalitātes garantijās, viņš negrib piedzīvot situāciju, kad pēc pusgada logi sāk krist ārā.

Būvnieka un deputātu sarunās tā arī neizdevās nonākt pie kopsaucēja, tāpēc gala lēmuma pieņemšana atlikta. Decembra sākumā tiks sasaukta Aizputes novada domes ārkārtas sēde. Tad arī Zauers solīja sniegt plašāku komentāru par izveidojušos situāciju. Viņš nenoliedz – daļa vainas jāuzņemas pašiem būvniekiem, tomēr neesot tā, ka viņi vienīgie esot tie sliktie. Publiski bez pārējo iesaistīto pušu klātbūtnes viņš netīro veļu negribot mazgāt, runāšot tad, kad būšot klāt arī pārējie.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form