Liepājas pilsētas delegācijas vizītes laikā Kaļiņingradā pagājušās nedēļas nogalē abas pilsētas vienojas veicināt sadarbību uzņēmējdarbībā, sportā un citās abām pusēm saistošās nozarēs, informēja Liepājas dome.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Vizītes ietvaros notika tikšanās ar Kaļiņingradas pilsētas mēru Juriju Savenko, pilsētas domes pārstāvjiem un Kaļiņingradas Tirdzniecības un Rūpniecības Palātas prezidentu Igoru Carkovu. Liepājas delegācija apmeklēja Kaļiņingradas ostu un dažādus uzņēmumus.

"Liepājas pilsētas un Kaļiņingradas pilsētas pārstāvju sarunās tika iezīmētas kopīgi interesējošās tēmas un jau konkretizētas sadarbības jomas", par vizīti informēja Liepājas mērs Uldis Sesks.

"Ar Kaļiņingradu, kas ir tuvākā Liepājas kaimiņpilsēta Krievijā, plānojam vienoties par aktīvāku sadarbību. Jau šobrīd skaidrs, ka sadarbosimies sporta un uzņēmējdarbības jomā un turpināsim strādāt vēl pie sadarbības iespējām," stāstīja Sesks.

Vizītes laikā Liepājas mērs uzaicinājis apmeklēt Liepāju Kaļiņingradas pilsētas delegāciju mēra Jurija Savenko vadībā, kuras sastāvā varētu būt arī Krievijas pilsētas uzņēmēji. Vizītes laiks vēl tiks precizēts, un tās gaitā plānots iepazīstināt ar Liepājas pilsētas attīstības iecerēm un abu pilsētu tālākas sadarbības iespējām.

Jau šobrīd zināms, ka šī gada 31. martā plānota Liepājas futbola veterānu komandas dalība starptautiskā turnīrā Kaļiņingradā. Notikusi vienošanās par hokeja treneru darba pieredzes apmaiņas braucieniem Liepājā un Kaļiņingradā, jauniešu futbola komandu dalība Kaļiņingradas draudzības turnīrā jūnijā un augusta mēnesī Liepājā.

Gada nogalē plānots Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras organizēts uzņēmēju brauciens uz Kaļiņingradu.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form