Rēzeknes dome vērsusies pēc palīdzības Valsts policijā, jo pašvaldības SIA "Rēzeknes Enerģija'' ir apgrūtināta siltumenerģijas piegādes uzsākšana pilsētā, kamēr līdzšinējais operators SIA ''Latgales Enerģija'' atteiksies nodot Rēzeknes siltumapgādei nepieciešamās iekārtas, informē pašvaldībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Pašvaldībā informē, ka SIA ''Rēzeknes Enerģija'' tiek liegta pieeja sabiedrisko pakalpojumu sniegšanai nepieciešamajiem aktīviem – katlumājām utt., kā arī no SIA ''Latgales Enerģija'' puses nav pieļauta ar siltumapgādes ražošanu saistīto mēraparātu rādījumu nolasīšana un fiksēšana aktos.

Līdz ar to Rēzeknes pilsētas dome pirmdien vērsās Valsts policijā ar iesniegumu nodrošināt regulatora un pašvaldības lēmuma izpildi.

Jau vēstīts, ka Rēzeknes pilsētas pašvaldības enerģētiskās krīzes centra paplašinātajā sanāksmē nolemts, ka reāli siltumapgādi pilsētā turpmāk nodrošinās SIA ''Rēzeknes Enerģija''. Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs lūdzis ''Latgales Enerģijas'' pārstāvjus neradīt šķēršļus siltumenerģijas ražošanā.

Pieslēgt apkuri iestādēm un dzīvojamajām mājām visā pilsētā bija paredzēts sākt pirmdien.

SIA ''Latgales Enerģija'' pirmdien tāpat kā uzņēmējsabiedrības pārstāvji sestdien atteicās pieņemt SIA ''Rēzeknes Enerģija'' dokumentus par piekļuvi aktīviem un siltumapgādes ražošanā iesaistīto mēraparātu rādījumu nolasīšanu. Tas izdevies tikai tiesu izpildītāju klātbūtnē.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form