Ogres un Ikšķiles applūšanas seku novēršanas tēriņu segšanai piešķir 188 733 latus
Foto: DELFI

Lai segtu SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" izdevumus, kas saistīti ar Ogres un Ikšķiles applūšanas novēršanu, Zemkopības ministrijai valdība piešķīra 183 733 latus, lai gan kopumā šodien tika prasīti 305 157 lati, paredz valdības pieņemtais rīkojums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

188 733 lati tiks piešķirti no programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem", lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Ogres un Ikšķiles pilsētas applūšanas novēršanu, savukārt par atlikušajiem 121 424 latiem valdība lems nākamnedēļ, kad tiks saņemta detalizētāka informācijas no ministrijas.

Atlikusī summa nepieciešama, lai varētu turpināt pilnvērtīgu valsts meliorācijas sistēmu ekspluatāciju un uzturēšanu, kā arī lai novērstu Ogres un Ikšķiles applūšanu, Daugavas krastu eroziju un augsnes noslīdēšanu, ievērojot Rīgas hidroelektrostacijas ūdenskrātuves inženieraizsardzības būvju valstiski īpaši svarīgo nozīmi.

"Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" nodrošina meliorācijas kadastra, valsts meliorācijas sistēmu un valsts nozīmes meliorācijas sistēmu, tai skaitā 32 polderu sūkņu staciju, 413,7 kilometrus garus polderu aizsargdambju un valsts nozīmes ūdensnoteku 13 190 kilometru garumā ekspluatāciju un uzturēšanu.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form