Rēzeknes pilsētas domes Infrastruktūras, attīstības un sabiedriskās kārtības komitejā un Finanšu un budžeta komitejā deputāti pieņēma konceptuālu lēmumu - uzņēmējdarbības attīstības fonda līdzekļus virzīt Rēzeknes pilsētas domes Kultūras pārvaldei izdevumu apmaksai, kas saistīti ar Franča Trasuna pieminekļa uzstādīšanu un apkārtējās teritorijas pie J. Ivanova Rēzeknes Mūzikas skolas labiekārtošanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Uzņēmējdarbības attīstības fondā līdzekļus ieskaitījusi a/s "MB Betons", informēja Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Diāna Zirniņa.

Līdzekļu apjoms, kas tiks tērēts šiem mērķiem, būs zināms pēc konkursa par pieminekļa uzstādīšanu un teritorijas labiekārtošanu skvērā pie J. Ivanova Rēzeknes Mūzikas skolas rezultātu paziņošanas.

Ievērojamajam sabiedriskajam darbiniekam, publicistam, katoļu garīdzniekam, Latgales latviešu kongresa iniciatoram un organizatoram veltīto pieminekli plānots uzstādīt jau šā gada maijā.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form