(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vilnis Plūme

1944

 Aizkraukles novada dome

 Domes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Aina Podvinska

1945

 Aizkraukles novada dome

 priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

3

 Ināra Gaile

1950

 Aizkraukles novada dome

 Sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

4

 Ēriks Vizulis

1965

 SIA "Aizkraukles slimnīca"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Andrejs Beinārs

1951

 VA "Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra"

 iAizkraukles rajona nodaļas vadītājs

 augstākā

6

 Juris Benjavs

1966

 Aizkraukles novada ģimnāzija

 sporta skolotājs

 augstākā

7

 Leons Līdums

1957

 Latvijas Republikas Saeima

 deputāts

 augstākā

8

 Anta Teivāne

1970

 Aizkraukles pilsētas kultūras nams

 direktore

 augstākā

9

 Jānis Elksnis

1948

 nestrādājošs

 invalīds

 augstākā

10

 Žanna Murahina

1971

 Aizkraukles 1.vidusskola

 direktores vietniece mācību un audzināšanas darbā

 augstākā

11

 Ināra Čeiča

1963

 SIA "Lejas Rozes"

 izpilddirektore

 vidējā

12

 Leons Geikins

1928

 Aizkraukles novada dome

 Dežurants

 augstākā

13

 Anatolijs Treikališs

1956

 Aizkraukles arodvidusskola

 Vecākais elektriķis

 vidējā

14

 Natālija Juškeviča

1959

 P.Barisona Aizkraukles Mūzikas skola

 akordeona skolotāja

 augstākā

15

 Indra Vīksna

1967

 Aizkraukles vakara (maiņu) vidusskola

 Direktora vietniece, biznesa pamatu skolotāja

 augstākā

16

 Sandra Paugure

1970

 Specializētā pirmsskolas izglītības iestāde "Saulīte"

 Fiziskās attīstības un mūzikas skolotāja

 augstākā

17

 Valdis Padoms

1978

 SIA "Valteri AV"

 Valdes loceklis

 augstākā

18

 Anita Ostrovska

1962

 Aizkraukles rajona Pieaugušo izglītības un inovāciju atbalsta centrs

 Direktore

 augstākā


Jaunais Laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ilga Kravale

1957

 Aizkraukles pilsētas sākumskola

 direktore

 augstākā

2

 Astra Siliņa

1963

 Aizkraukles rajona padome Izglītības pārvalde

 vadītāja

 augstākā

3

 Armands Kasparāns

1981

 AS" Sadales tīkls"

 pieslēgumu nodaļas meistars

 augstākā

4

 Kaspars Ēvelis

1977

 A/S Daugava

 tirdzniecības, mārketinga un reklāmas nodaļas vadītājs

 augstākā

5

 Harijs Galino

1982

 SIA Date V

 jurists

 augstākā

6

 Māris Zāģeris

1971

 Pārtikas un veterinārais dienests Austrumzemgales pārvalde

 inspektors

 augstākā

7

 Janīna Zolotorenko

1951

 Aizkraukles pagasta sākumskola

 direktore

 augstākā

8

 Ņina Galino

1962

 SIA Date V

 valdes locekle

 augstākā

9

 Valentīna Laizāne

1958

 Aizkraukles pilsētas bibliotēka

 direktore

 augstākā

10

 Guntis Pudovs

1963

  

 pensionārs

 augstākā

11

 Inna Grahovska

1967

 Aizkraukles pilsētas sākumskola

 direktores vietniece izglītības jomā

 augstākā

12

 Skaidrīte Garnele

1959

 Aizkraukles rajona padome Izglītības pārvalde

 bērnu tiesību aizsardzības speciāliste

 augstākā

13

 Aina Lija Jēkabsone

1940

 Aizkraukles vakara (maiņu )vidusskola

 skolotāja

 augstākā

14

 Jeļena Deine

1944

 Latvijas izglītības zinātnes darbinieku arodbiedrības Aizkraukles rajona arodorganizācija

 priekšsēdētāja

 augstākā

15

 Ināra Pumpase

1965

 Pirmskolas izglītības iestāde Zīlīte

 skolotāja

 augstākā

16

 Marita Aleksejeva

1968

 SIA "Aizkraukles slimnīca " Neatliekamā medicīniskā palīdzība

 ārsta palīgs

 augstākā


"Saskaņas Centrs"

Nr

Vārds, Uzvārds(8)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Viktors Ivančikovs

1945

 VA''Sabiedrības veselības aģentūra''

 Higiēnas ārsts

 augstākā

2

 Jānis Ozols

1959

 Līgumdarbi

 Tāmētājs

 vidējā

3

 Nikolajs Sokols

1985

 Bezdarbnieks

  

 augstākā

4

 Andris Cirmenieks

1970

 SIA ''Bukoteks''

 Projektu vadītājs

 vidējā

5

 Ieva Ūtēna

1981

 SIA ''Clenhouse''

 Projektu vadītāja

 augstākā

6

 Dana Isajeva

1984

 RSK apdrošināšanas AS

 Juriste

 augstākā

7

 Irina Visocka

1961

 SIA ''DOO''

 Zobārsts

 augstākā

8

 Ina Reķe

1966

 Zemgales apgabaltiesa

 Tiesas tulks

 vidējā

PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā!

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ludmila Ušakova

1959

 Aizkraukles 1. vidusskola

 skolotāja

 augstākā

2

 Larisa Pečurina

1955

 Aizkraukles 1. vidusskola

 skolotāja

 augstākā

3

 Marija Dešovaja

1967

 Aizkraukles slimnīca

 medicīnas māsa

 vidējā

4

 Jeļena Beskorovainaja

1963

 Aizkraukles 1. vidusskola

 kancelējas pārzine

 augstākā

5

 Svetlana Pētersone

1968

 SIA "Medicīnas sabiedrība "Gaiļezers"

 ārsts-anesteziologs

 augstākā


Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ligita Silaraupa

1958

 Valsts kanceleja

 Zemkopības ministrijas Parlamentārā sekretāre

 augstākā

2

 Elmārs Karpovičs

1962

 Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūts

 kvalitātes speciālists

 augstākā

3

 Dairis Vorslavs

1975

 Zemnieku saimniecība " Gala Tuņķi"

 Pārvaldnieks

 pamata

4

 Olga Tomaševska

1958

 Ģimenes ārsta prakse

 Ģimenes ārsts

 augstākā

5

 Andris Derbeņevs

1980

 Alberta koledža

 students

 vidējā

6

 Juris Ivaņušins

1960

 nav

 bezdarbnieks

 vidējā

7

 Ivars Sekacis

1939

 Aizkraukles rajona SIA " Komunālo uzņēmumu kombināts"

 Valdes loceklis

 augstākā

8

 Zenons Kokainis

1956

 SIA " TAIFONS"

 apsargs

 vidējā

9

 Anatolijs Kuzmins

1941

 nav

 pensionārs

 vidējā

10

 Valentīna Beča

1968

 Lejasdaugavas lauku attīstibas birojs

 Lauku attīstības speciālists

 vidējā

11

 Valters Baumgartens

1975

 Zemnieku saimniecība " Āres"

 mehāniķis

 vidējā

12

 Jurijs Keļmanis

1975

 Valsts Vides dienests

 dabas aizsardzības daļas vecākais inspektors

 augstākā

13

 Veneranda Koklače

1947

 nav

 pensionāre

 augstākā

14

 Aina Brimerberga

1934

 Aizkraukles novada ģimnāzija

 skolotāja

 augstākā


"Spēks vienotībā"

Nr

Vārds, Uzvārds(9)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Svetlana Rumjanceva

1985

 nav

  

 vidējā

2

 Andrejs Demidovs

1981

 VUGD RRP Latgales priekšpilsētas brigādē

 ugunsdzēsējs-glābējs

 vidējā

3

 Staņislavs Ogibalovs

1984

 SIA "LATINTRANS"

 loģistikas menedžeris

 augstākā

4

 Andrejs Kuročkins

1981

 SIA "Baumit-Baltikum"

 pakošanas operators

 vidējā

5

 Kaspars Drunka

1984

 SIA Joker LTD

 tehniskais darbinieks

 vidējā

6

 Sergejs Boļšakovs

1984

 LATVENERGO

 operators

 augstākā

7

 Vitālijs Bodrovs

1984

 nav

  

 vidējā

8

 Ruslans Stefaks

1979

 nav

  

 vidējā

9

 Aigars Kasparovičs

1980

 LDz

 kontaktīkla montieris

 pamata



Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form