(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Zaļo un Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Šilis

1956

 Aizputes pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Alda Lapena

1963

 Aizputes pilsētas dome

 Galvenā grāmatvede

 augstākā

3

 Juris Moisejs

1957

 Kazdangas pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Henrijs Junkarēns

1959

 Kalvenes pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Jānis Balodis

1967

 Aizputes Baptistu draudze

 Mācītājs

 vidējā

6

 Ernests Gūtmanis

1951

 LR Valsts dienests

 Kadastra procesa vadītājs

 vidējā

7

 Gunars Liepiņš

1963

 SIA "Liepājas Enerģija"

 Tehniskais direktors

 augstākā

8

 Anda Lieģe

1971

 Aizputes Mākslas skola

 Direktora vietniece

 augstākā

9

 Iveta Šķubure

1974

 Kalvenes pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

10

 Irēna Tīmane

1952

 Kazdangas pagasta padome

 Lauku attīstības speciālists

 vidējā

11

 Mairīte Alfuse

1958

 Cīravas pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

12

 Velga Ļaudama

1944

 Apriķu pamatskola

 Direktore

 augstākā

13

 Sanita Cāle

1986

 Kazdangas kultūras tūrisma informācijas un izglītības centrs

 Vadītāja

 vidējā

14

 Līga Laiveniece

1967

 SIA Kuldīgas slimnīca Aizputes terapijas nodaļa

 Medmāsa

 vidējā

15

 Uldis Cērps

1956

 Liepājas pilsētas būvvalde

 Būvinspektors

 vidējā

16

 Skaidrīte Sveiše

1957

 A/S Kurzemes Atslēga 1

 Tirgus menedžere

 vidējā

17

 Viktors Petruks

1948

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

18

 Aivars Admidiņš

1962

 Aizputes pilsētas dome

 dežūrdienesta vecākais

 vidējā


Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Grasmanis

1962

 Aizputes pilsētas Dome

 Domes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Linards Tiļugs

1961

 Lažas speciālā internātpamatskola

 direktors

 augstākā

3

 Imants Ozols

1960

 Lažas speciālā internātpamatskola

 skolotājs

 augstākā

4

 Vladislavs Siksna

1952

 Lažas pagasta padome

 Komunālās un saimniecības daļas vadītājs

 vidējā

5

 Jolanta Berga

1963

 Aizputes Novadpētniecības muzejs/Tūrisma informācijas centrs

 vadītāja

 augstākā

6

 Kaspars Sants

1969

 Liepājas pilsētas Dome

 enerģētikas daļas vadītājs

 augstākā

7

 Ilgonis Indrāns

1953

 SIA "ARRE"

 ražošanas daļas vadītājs

 vidējā

8

 Mairolds Blūms

1966

 Dzērves pamatskola

 direktors

 augstākā

9

 Kaspars Jonass

1971

 SIA "Ūsi"

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Ligita Luzere

1958

 Aizputes pagasta padome

 kultūras darba organizators

 vidējā

11

 Lilija Jonkusa

1965

 SIA "Pilskoks"

 grāmatvede

 vidējā

12

 Jānis Niedols

1979

 SIA "Pro Energo"

 valdes loceklis

 vidējā

13

 Artis Ābele

1966

 Cīravas arodvidusskola

 pasniedzējs

 augstākā

14

 Ilze Frīdenberga

1968

 A/S "Latvijas Valsts meži"

 muzeja vadītāja

 augstākā

15

 Liene Segliņa

1990

 Aizputes vidusskola

 skolniece

 pamata

16

 Aija Dreimane

1966

 Māteru Jura Kazdangas pamatskola

 direktore

 augstākā

17

 Edvīns Cinkus

1961

 IU "Korts&A"

 direktors

 vidējā


Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gundars Sisenis

1951

 SIA "ELPA"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Viktors Bloks

1955

 SIA "Vecliepāja"

 Remontu un celtniecības daļas vadītājs

 vidējā

3

 Uģis Rungovskis

1979

 SIA "Vērsītis"

 Valdes loceklis

 vidējā

4

 Gunta Vīdnere

1963

 Aizputes vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

5

 Andrejs Silenieks

1963

 Zemnieku saimniecība "Birzītes-1"

 Īpašnieks

 augstākā

6

 Ivars Brants

1952

 Zemnieku saimniecība "Gietas"

 Īpašnieks

 augstākā

7

 Maija Pūpola

1970

 Aizputes pagasta pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

8

 Vilis Grāmatnieks

1950

 A/S "Latvijas valsts meži" Dienvidkurzemes mežsaimniecība

 Ražošanas speciālists

 augstākā

9

 Kārlis Fricsons

1952

 Cīravas arodvidusskola

 Direktors

 augstākā

10

 Ilva Plamše

1970

 SIA "Aizputes ceļinieks"

 Ražošanas daļas vadītāja

 augstākā

11

 Andris Bitenieks

1952

 Liepājas rajona Skolēnu jaunrades centrs

 Direktors

 augstākā

12

 Zaiga Kīle

1961

 SIA "Elpa"

 Galvenā grāmatvede

 augstākā

13

 Brigita Kasparoviča

1955

 Zemnieku saimniecība "Liepiņas"

 Īpašniece

 vidējā

14

 Mikus Valters

1990

 Aizputes vidusskola

 Skolnieks

 pamata

15

 Kārlis Vīdners

1990

 Aizputes vidusskola

 Skolnieks

 pamata


"Jaunais Laiks"

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Māra Vētra

1947

 Lažas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Artis Čanders

1963

 Cīravas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Gita Ozola

1973

 Liepājas rajona sporta skola

 sporta trenere - pedagoģe

 augstākā

4

 Rolands Klēfelds

1976

 SIA Kāpenieki

 direktors

 augstākā

5

 Anita Alksne

1961

 VSAA Liepājas nodaļas Aizputes klientu apkalpošanas punkts

 inspektore

 augstākā

6

 Liveta Sprūde

1962

 Aizputes vidusskola

 direktore

 augstākā

7

 Anita Leimante

1959

 Veterinārmedicīnas privātprakse Cīravas pagastā

 veterinārārste

 augstākā

8

 Guntis Reķēns

1968

 SIA "ATEX"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Biruta Konrāde

1957

 Kazdangas pagasta padome

 projektu koordinatore

 augstākā

10

 Inta Putniņa

1957

 Cīravas arodvidusskola

 galvenā grāmatvede

 augstākā

11

 Inita Ozola

1968

 Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskola

 mūzikas skolotāja

 augstākā

12

 Aina Cērmane

1955

 Apriķu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

13

 Anita Pelude

1956

 PKS "Nadziņi 1"

 uzņēmēja

 augstākā

14

 Egils Rūtenbergs

1956

 Cīravas arodvidusskola

 sporta organizators

 augstākā

15

 Varis Klēfelds

1953

 ZS Kāpenieki-1

 īpašnieks

 vidējā

16

 Inta Rudzīte

1973

 Aizputes vidusskola

 tautisko deju kolektīva vadītāja (skolotāja)

 augstākā


LPP/LC

Nr

Vārds, Uzvārds(7)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andrējs Gūtmanis

1984

 SIA "AD BŪVE"

 Valdes loceklis

 vidējā

2

 Andris Jankovskis

1986

 Aizputes pilsētas dome

 Projektu vadītājs, koordinators

 augstākā

3

 Mārtiņš Grundmanis

1984

 SIA "UPB Nams"

 Projektu vadītājs

 augstākā

4

 Dāniels Gūtmanis

1983

 SIA "AD BŪVE"

 Valdes loceklis

 vidējā

5

 Sarmīte Štāle

1966

 Aizputes vidusskola

 Psihologs, pedagogs

 augstākā

6

 Inese Šteinberga

1975

 Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvalde

 Nepilngadīgo lietu inspektore

 augstākā

7

 Mareks Krēsliņš

1981

 SIA "Aizputes Ceļinieks"

 Tehniskais direktors

 augstākā



Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form