(dati:CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gints Šķenders

1958

 Cēsu pilsētas dome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Andris Mihaļovs

1962

 Cēsu pilsētas dome

 Priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

3

 Jānis Rozenbergs

1977

 Cēsu pilsētas dome

 Izpilddirektors

 augstākā

4

 Aigars Ķerpe

1966

 Vaives pagasta padome

 Attīstības plānotājs

 vidējā

5

 Gunta Bērziņa

1956

 Cēsu Valsts ģimnāzija

 Direktore

 augstākā

6

 Aija Sīmane

1968

 Rāmuļu pamatskola

 Direktore

 augstākā

7

 Voldemārs Vaivods

1965

 Cēsu rajona centrālā slimnīca

 Ķirurģijas nodaļas vadītājs

 augstākā

8

 Inese Suija-Markova

1978

 SIA "Meža īpašnieku konsultatīvais centrs"

 Attīstības direktore

 augstākā

9

 Juris Žagars

1961

 SIA "Žagarkalna slēpošanas bāze"

 Direktors

 augstākā

10

 Artis Rasmanis

1971

 SIA "Rasmanis&Dankers"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Reinis Bērziņš

1983

 LR Tieslietu ministrija

 Parlamentārais sekretārs

 augstākā

12

 Ojārs Bicāns

1964

 Cēsu 2.pamatskola

 Direktors

 augstākā

13

 Aleksandrs Bimbirulis

1965

 AS SEB banka

 Cēsu filiāles un Vidzemes reģiona pārvaldnieks

 augstākā

14

 Mārtiņš Blaus

1983

 LR Izglītības un zinātnes ministrija

 Finanšu departamenta Finanšu stratēģijas nodaļas vecākais referents

 augstākā

15

 Aleksandrs Raubiško

1955

 Z/s "Kliģeni"

 Direktors

 vidējā

16

 Uldis Rudmiezis

1964

 SIA "Vinnis"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

17

 Gvido Sabulis

1970

 SIA "Tīrības nams"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

18

 Imants Timermanis

1957

 SIA Arhitekta Imanta Timermaņa birojs

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

  

Pilsoniskā savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Raitis Sijāts

1960

 Vidzemes tūrisma asociācija

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Dace Endele

1945

 Cēsu Profesionālā vidusskola

  speciālo priekšmetu skolotāja

 augstākā

3

 Daumants Vasmanis

1954

 Cēsu vakara vidusskola

 Skolotājs

 augstākā

4

 Ravita Blaževica

1968

 SIA "Buts"

 Cēsu filiāles vadītāja

 augstākā

5

 Andris Riekstiņš

1951

 Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola

 skolotājs

 augstākā

6

 Raitis Jermolajevs

1975

 Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde

 kontroles daļas vecākais referents

 augstākā

7

 Māris Pūpe

1983

 A/S Sadales tīkls

 Meistars

 augstākā

8

 Evita Raituma

1969

 LNO

 Soliste

 augstākā

9

 Edgars Raitums

1967

 IK Raituma krāsu darbnīca

 Vadītājs

 vidējā

10

 Viviāna Zipa

1964

 A/S Parex banka, Cēsu filiāle

 Pārvaldniece

 augstākā

11

 Ludmila Leimane

1960

 SIA Cēsu tirgus

 Galvenā grāmatvede, valdes locekle

 augstākā

12

 Laima Tērauda

1938

  

 Pensionāre

 vidējā

13

 Aivars Ostrovskis

1971

 SIA Salko būve

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

14

 Deins Sniķers

1991

 mācās

 students

 pamata

15

 Anda Skrastiņa

1944

 Cēsu rajona slimnīca

 Nodaļas vadītāja

 augstākā

  

Jaunais laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Māris Cīrulis

1983

 Biedrība "Cēsu rajona lauku partnerība"

 Administratīvais vadītājs

 augstākā

2

 Laima Pērkone

1953

 Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija

 metodiķe, latviešu valodas un literatūras skolotāja

 augstākā

3

 Ēro Rass

1961

 Cēsu pilsētas mākslas skola

 zīmēšanas, kompozīcijas un praktisko darbu pasniedzējs

 augstākā

4

 Inga Gunta Paegle

1963

 Cēsu pilsētas pansionāts

 Direktore

 augstākā

5

 Guna Kalniņa-Priede

1968

 Vidzemes plānošanas reģions

 administrācijas vadītāja

 augstākā

6

 Ģertrūde Šulmeistere

1945

 Cēsu rajona padome

 Sociālo un veselības aprūpes jautājumu daļas vadītāja

 vidējā

7

 Gita Janševica

1969

 Biznesa augstskola Turība

 Cēsu filiāles vadītāja

 augstākā

8

 Juris Spilners

1950

 bezdarbnieks

  

 augstākā

9

 Anda Martinova

1959

 VID Vidzemes reģionālās iestādes Nodokļu kontroles pārbaudes Audita daļa

 galvenā speciāliste

 augstākā

10

 Pārsla Golberga

1956

 Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Birzītes 6"

 pārvaldniece

 augstākā

11

 Jānis Igaunis

1954

 SIA'' Latīpašums-Mērniecības birojs''

 mērnieks

 augstākā

12

 Sandra Baglā

1969

 Peldbaseins "Rifs"

 hidroaerobikas un peldēšanas trenere

 augstākā

13

 Sandra Ģeida

1964

 Vidzemes attīstības aģentūra

 projektu vadītāja

 augstākā

14

 Ilga Vītiņa

1975

 Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra Cēsu nodaļa

 inspektore

 augstākā

15

 Edgars Missa

1988

 AS "CATA"

 Autoatsledznieks

 vidējā

16

 Dzintars Bebris

1962

 bezdarbnieks

  

 vidējā

17

 Edgars Krūmiņš

1982

 SIA "Festo"

 tehniskais konsultants

 augstākā

18

 Andris Jakovļevs

1981

 Valsts Priekuļu lauksaimniecības tehnikums

 pasniedzējs

 augstākā

  

Sabiedrība citai politikai

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Mārtiņš Malcenieks

1976

 SIA "AKTĪVĀ TŪRISMA CENTRS EŽI"

 Valdes loceklis

 augstākā

2

 Alvis Valainis

1962

 SIA "JURĢIS"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Imants Bumbiers

1960

 SIA '' DZIMTAIS AKMENS''

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Jolanta Sausiņa

1975

 Cēsu Pašvaldības aģentūra "VIDZEMES VĒSTURES UN TŪRISMA CENTRS"

 Direktore

 augstākā

5

 Vincents Naglis

1946

 Cēsu profesionālā vidusskola

 Direktors

 augstākā

6

 Anda Nordena

1956

 SIA "AUTOS"

 Dizaina darbnīcas vadītāja

 vidējā

7

 Kristaps Blaus

1973

 SIA "PHAT"

 Valdes loceklis

 vidējā

8

 Vineta Dišlere

1963

 SIA "CĒSU CEĻOJUMU AĢENTŪRA DZELDE"

 Valdes priekšsēdētāja

 vidējā

9

 Lauris Sildniks

1984

 SIA "FONO"

 Direktors

 vidējā

10

 Anda Ziemele

1967

 SIA "TILDE"

 Grāmatvedības sistēmu analītiķe

 augstākā

11

 Andis Kalniņš

1979

 A/S "CĒSU ALUS"

 Pildīšanas līnijas regulators

 vidējā

12

 Vita Ivanova

1986

 SIA "LATTELECOM BPO"

 1188 operatore

 vidējā

13

 Andris Kuzmans

1961

 SIA "STAĻI"

 galdnieks

 vidējā

14

 Ieva Vijupa

1970

 SIA "LATTELECOM BPO"

 1188 operatore

 augstākā

15

 Māris Bielis

1948

 SIA "EŽI NOMA"

 direktors

 vidējā

16

 Edgars Kuzmans

1986

 SIA "IMPRO CEĻOJUMI"

 Gids, grupu vadītājs

 vidējā

  

Latvijas Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Māris Niklass

1947

 Cēsu rajona padome

 izpilddirektors

 augstākā

2

 Valda Zaļaiskalna

1956

 Vaives pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Sarmīte Balode

1958

 SIA "Cēsu maiznīca"

 direktore

 augstākā

4

 Arkādijs Suškins

1957

 SIA "Seor"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Reinis Cercins

1977

 Valsts meža dienests Ziemeļvidzemes virsmežniecība Taurenes mežniecība

 mežsargs

 augstākā

6

 Marika Slotina-Brante

1977

 Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija

 skolotāja,diriģente

 augstākā

7

 Ilga Šķestere

1956

 Cēsu pilsētas vakara vidusskola

 direktore

 augstākā

8

 Marija Dzalbe

1962

 Līvu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

9

 Stefānija Goļikova

1941

 DzIK "Dārziņkalns"

 grāmatvede

 vidējā

10

 Jānis Bāliņš

1937

 A\S ''Ruks'' Cēsu gaļas kombināts

 valdes loceklis

 augstākā

11

 Viesturs Zaļaiskalns

1964

 SIA "Apse"

 autoservisa vadītājs

 augstākā

12

 Ģirts Bērziņš

1960

 Cēsu rajona pašvaldības aģentūra "Cēsu rajona slimnīca"

 traumatologs - ortopēds

 augstākā

13

 Dagnija Kupče

1951

 Cēsu rajona padome

 lietišķās mākslas meisteru koordinatore Cēsu rajonā

 vidējā

14

 Viesturis Lauga

1959

 SIA "V.Lauga"

 valdes loceklis

 augstākā

15

 Andris Gulbis

1987

 "Agrotehnika Smiltene" SIA

 pārdošanas menedžeris

 vidējā

16

 Roberts Ivanovskis

1940

 pašnodarbinātais siltumapgādē

 būvuzraugs

 augstākā

17

 Zane Rozīte

1964

 Cēsu pilsētas sporta skola

 trenere

 augstākā

  

LPP / LC

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Liene Punāne

1984

 Priekuļu pagasta padome

 Sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem

 augstākā

2

 Ineta Ozoliņa

1959

 Individuālā darba veicējs (saldumu ražošana, tirdzniecība)

  

 vidējā

3

 Lauma Landratova

1978

 Cēsu 2.pamatskola

 Sociālais pedagogs

 augstākā

4

 Maija Rudzīte

1971

 AAS "Seesam Latvia"

 konsultants

 vidējā

  

Saskaņas centrs

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Igors Gormaļovs

1967

 SIA "LBFS"

 direktors

 augstākā

2

 Natālija Praliča

1964

 Ieslodzījuma vietu pārvaldes Cēsu audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem

 Sociālās rehabilitācijas daļas vecāka inspektore

 augstākā

3

 Guna Uldriķe

1962

 VAS Latvijas Hipotēku un zemes banka Cēsu filiāle

 Klientu apkalpošanas daļas vadītāja

 augstākā

4

 Ludmila Aļeksejeva

1961

 SIA "CB"

 kvalitātes vaditāja

 vidējā

5

 Jurijs Baidaks

1947

 Spāres speciāla internatskola

 direktora virtnieks saimniecīska darba

 augstākā

6

 Olga Kuruce

1978

 Līvu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

7

 Natālija Volkova

1971

 Cēsu 2.vidusskola

 skolotāja

 augstākā

8

 Jeļena Puncule

1980

  SIA "Baltic-S"

 direktore

 augstākā

9

 Jurijs Ivanovs

1976

 SIA "FJS Oranžs"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

10

 Iveta Veldre

1963

 Cēsu rajona tiesa

 tiesnieša palīgs

 augstākā

11

 Vadims Kameņevs

1987

 SIA "Cīruļkalns - atpūtas bāze"

 darbinieks

 vidējā

12

 Laimonis Seļakovs

1976

 SIA "Cēsu specceltnieks"

 būvmeistara palīgs

 vidējā

13

 Gatis Strazdiņš

1976

 bezdarbnieks

 bezdarbnieks

 vidējā

  

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Guntis Grosbergs

1969

 SIA KOM AUTO

 struktūrvienības vadītājs

 augstākā

2

 Ģirts Kaļķis

1975

 SIA slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns

 valdes loceklis

 augstākā

3

 Normunds Eglītis

1969

 SIA CEL-TIK

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Tālis Banga

1983

 SIA Baltic property finders

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form