(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK un Latvijas Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Pelsis

1952

 Iecavas novada Dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Agra Zaķe-Fridrihsone

1951

 Iecavas vidusskola

 direktore

 augstākā

3

 Juris Krievs

1956

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UNION ASPHALTTECHNIK"

 valdes loceklis

 vidējā

4

 Aivars Mačeks

1971

 Iecavas novada Dome

 zemes ierīcības dienesta vadītājs

 augstākā

5

 Kristīne Casno

1981

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grupa 93"

 projektu vadītāja

 augstākā

6

 Egils Druviņš

1976

 zemnieku saimniecība "Liepziedi"

 vadītājs

 augstākā

7

 Guntis Arājs

1949

 Valsts akciju sabierība "LATVIJAS AUTOCEĻU UZTURĒTĀJS" Bauskas ceļu rajons Iecavas iecirknis

 darbu vadītājs

 vidējā

8

 Stepans Drozdovs

1941

 Iecavas novada Dome

 lauksaimniecības organizators

 augstākā

9

 Pēteris Bite

1979

 zemnieku saimniecība "Jumis"

 vadītājs

 augstākā

10

 Agris Skuja

1963

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATAGRA"

 Iecavas nodaļas vadītājs

 augstākā

11

 Regīna Cibuļska

1954

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FLORENTINA"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

12

 Mirdza Brazovska

1955

 Pašvaldības aģentūra" Iecavas veselības un sociālās aprūpes centrs"

 direktore

 augstākā

13

 Jana Arāja

1967

 Dzimtmisas pamatskola

 direktore

 augstākā

14

 Normunds Vāvers

1970

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iecavnieks"

 tehniskais direktors

 augstākā

15

 Juris Ludriķis

1975

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rix Shipping"

 galvenais grāmatvedis

 augstākā

16

 Valdis Knāķis

1960

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rakmente"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

17

 Nadežda Bokova

1956

 Lauksaimniecības agroservisa kooperatīvā sabiedrība "Rosme"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

18

 Jānis Pastars

1957

 zemnieku saimniecība "Bērziņi"

 vadītājs

 augstākā

  

Pilsoniskā savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Astrīda Vītola

1959

 Ķekavas pagasta pašvaldība

 Attīstības daļas vadītāja

 augstākā

2

 Agnese Hauka

1984

 SIA "Ceļojuma virpulis"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Reno Potašs

1970

 SIA "Rise"

 Valdes loceklis

 augstākā

4

 Velta Puža

1959

 Zemgales LLKC

 Grāmatvede

 augstākā

5

 Līga Stūre

1965

 IK "Veterinārārste Līga Stūre"

 Īpašniece

 augstākā

6

 Ruta Āboliņa

1951

 SIA "Kadiķis R"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Kristīne Pauloviča

1971

 SIA "KRIGOP"

 Valdes priekšsēdētāja

 vidējā

8

 Antra Leice

1962

 "A.Leices ārsta prakse prihiatrijā un psihoterapijā"

 Ārsts psihoterapeits

 augstākā

9

 Laija Riekstiņa

1947

 Bauskas rajona prokuratūra

 Prokurore

 augstākā

10

 Vilnis Gailums

1960

 Dzimtmisas pamatskola

 Sporta skolotājs

 augstākā

11

 Zigmārs Meļķis

1986

 IK "ZKS ENTERTAINMENT"

 Valdes loceklis

 vidējā

12

 Biruta Vītoliņa

1961

 SIA "RENE PLUS"

 Direktore

 vidējā

13

 Žanna Trihonova

1969

 Sākumsskola "Dārtija"

 Pirmsskolas skolotāja

 augstākā

14

 Vilnis Goldmanis

1963

 Z/S "Gobas"

 Pārvaldnieks

 augstākā

15

 Beāta Mīlgrāve

1971

 Biedrība "LĢPSVA "Papardes zieds"

 projektu koordinatore

 augstākā

  

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Atis Avots

1947

 SIA "Bauskas būvnieks un Co"

 galvenais grāmatvedis

 augstākā

2

 Marina Vesere

1964

 Pirmskolas izglītības iestāde "Cālītis"

 skolotāja

 augstākā

3

 Andrejs Tiščenko

1982

 Viesnīca "Radisson SAS Daugava"

 auditors

 augstākā

4

 Lolita Krēmere

1956

 Dzimtmisas pamatskola

 direktora vietniece mācību darbā, skolotāja

 augstākā

5

 Dace Vītola

1972

 Pašnodarbinātā

 Individuāli praktizējoša juriste

 augstākā

6

 Arnis Melderis

1963

 Z/s "Bites"

 īpašnieks- biškopis

 vidējā

7

 Arkādijs Okolovskis

1946

 pensionārs

  

 augstākā

8

 Antra Bāgante

1966

 VID Personāla un stratēģiskās attīstības pārvalde Stratēģijas un analīzes daļa

 galvenā speciāliste

 augstākā

9

 Aigars Novickis

1970

 mājsaimnieks

  

 vidējā

10

 Anžela Zikrataja

1962

 Iecavas vidusskola

 skolotāja

 augstākā

11

 Jānis Siugalis

1954

 A/s "Balticovo"

 Zemgales reģiona tirdzniecības pārstāvis

 augstākā

12

 Dzintra Lapiņa

1956

 Iecavas novada dome

 sociālā darbiniece

 augstākā

13

 Guntis Pakalns

1951

 Sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība "Dartija"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

14

 Ruta Priede

1969

 SIA "Latagra"

 tirdzniecības daļas vadītāja, agronome- konsultante

 augstākā

15

 Aldis Beitiņš

1978

 SIA "KIILTO LATVIJA"

 loģistikas speciālists

 augstākā

16

 Uģis Veips

1973

 Iecavas internātpamatskola

 skolotājs, direktora vietnieks informātikas jautājumos

 augstākā

17

 Melita Januša

1979

 SIA "LatDrama"

 Izpilddirektore

 vidējā

18

 Valdis Šusts

1977

 SIA "Forum Cinema"

 ekspeditors

 augstākā

  

Sabiedrība citai politikai

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Sergejs Mašiņenkovs

1965

 Iecavas novada Dome

 domes deputāts

 augstākā

2

 Vēsma Balode

1976

 SIA "Bauskas slimnīca"

 NMP nodaļa, ārsta palīgs, brigādes vadītājs

 augstākā

3

 Mihails Haļitovs

1987

 LU Ķīmijas fakultāte

 students

 vidējā

4

 Irēna Indāne

1954

 SIA "MŪSAS APTIEKA 1"

 Farmaceite-asistente

 vidējā

5

 Juris Jašuks

1971

 LR VUGD BAUSKAS BRIGĀDES IECAVAS POSTENIS

 Glābējs ugunsdzēsējs

 vidējā

6

 Inta Krastiņa

1966

 Latvijas valsts universitāte

 Kvalitātes vadības un audita departamenta direktors

 augstākā

7

 Jevgēnijs Gedertsons

1982

 SIA "VIASTOR"

 Datoroperators

 vidējā

8

 Jūlija Rakovska

1977

 SIA "DOUGLAS LATVIA"

 Iepirkumu daļas projektu vadītāja

 augstākā

9

 Tatjana Martiņenko

1965

 SIA "MAR"

 valdes locekle

 vidējā

10

 Eduards Šamarovs

1972

 SIA "SLO LATVIA"

 Tirdzniecības inženieris

 augstākā

11

 Imants Zīverts

1984

 Ķekavas pagasta pašvaldības būvvalde

 Vadītāja vietnieks, būvinspektora palīgs

 augstākā

12

 Tatjana Kapusto

1963

 Zālītes speciālā internātpamatskola

 Dabaszinību skolotāja

 augstākā

13

 Ilze Vaičekone

1968

 I.Vaičekone ĢĀP

 ģimenes ārsts

 augstākā

14

 Inese Puriņa

1965

 Iecavas novada pirmskolas izglītības iestāde "Cālītis"

 pirmskolas skolotāja

 augstākā

  

Jaunais laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Arnis Grundmanis

1966

 SIA"Iecavas optika"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Andis Kaspars

1976

 Juridiskā privātprakse

 jurists

 augstākā

3

 Ginta Goldmane

1968

 Finanšu ministrija Tautsaimniecības analīzes un fiskālās politikas departamenta

 Valsts pārvaldes darba samaksas politikas nodaļas konsultante

 augstākā

4

 Edvīns Circenis

1965

 Aizsardzības īpašumu Valsts aģentūra

 Būvniecības nodaļas vadītājs

 augstākā

5

 Irīna Freimane

1965

 Sākumskola " Dartija"

 direktore

 augstākā

6

 Konrads Salietis

1938

 Veterinārārsta prakse

 veterinārārsts

 augstākā

7

 Karīna Līvmane

1969

 SIA"APLIS.info"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

8

 Laine Baha

1987

 Iecavas internātpamatskola

 mākslinieciskā noformētāja

 vidējā

9

 Dzintars Zaumanis

1972

 SIA" TLM"

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Sanda Osemļjaka

1980

 Veselības Statistikas un Medicīnas Tehnoloģiju Valsts Aģentūra

 Ārstniecības personu un ārstniecības iestāžu reģistra nodaļas vadītāja

 augstākā

11

 Armands Andersons

1972

 SIA" Viduļi serviss"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

12

 Juris Lapkovskis

1969

 Nodarbinātības Valsts Aģentūra

 psihologs

 augstākā

13

 Andris Teilans

1965

 Z/S " Upenieki"

 vadītājs

 vidējā

14

 Inga Dreimane

1961

 A/S " BALTICOVO"

 Ceha vadītāja

 augstākā

15

 Aigars Skrastiņš

1975

 SIA" Viestarti"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 Ginta Orinska

1984

 Latvijas Valsts vēstures arhīvs

 Fondu analītikas daļas vadošā pētniece

 augstākā

17

 Jānis Pārums

1984

 SIA"4 vara"

 žurnālists

 augstākā

18

 Bruno Bahs

1986

 SIA" Konvents Rīga"

 dizaineris

 vidējā

  

Saskaņas centrs

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dzintra Kožujeva

1962

 bezdarbniece

  

 augstākā

2

 Raitis Baltvilks

1980

 SIA "Renard Berk"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Anda Eniņa

1984

 SIA "Renard Berk"

 valdes locekle, struktūrvienības vadītāja

 vidējā

4

 Uģis Antonovičs

1972

 A/S "Balticovo"

 operators

 pamata

5

 Aiva Mengote

1979

 mājsaimniece

  

 vidējā

  

LPP / LC

Nr

Vārds, Uzvārds(1)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aigars Luntēns

1961

 AS "G4S Latvia"

 objektu vadītājs

 vidējā

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form