(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas Zaļā partija

Nr

Vārds, Uzvārds(9)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Biruta Eglīte

1957

 Lauku bibliotēku atbalsta biedrība

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Aivars Bigačs

1947

 Ogres novada dome

 Vides speciālists

 augstākā

3

 Agris Bērziņš

1961

 AS "Latvenergo"

 Siltumenerģētikas tehniķis

 augstākā

4

 Līga Dziedātāja

1959

 Ogres Mūzikas skola

 Kora klases vadītāja

 augstākā

5

 Jānis Kukojs

1955

 AS "Latvijas gāze"

 Atslēdznieks, autovadītājs

 vidējā

6

 Mārtiņš Felds

1969

 SIA "Džimmijs"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Reinis Raznačs

1971

 SIA "Grantex"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Evija Felda

1971

 Mājsaimniece

  

 augstākā

9

 Aija Spridzāne

1980

 SIA "VIP Tulks"

 Tulkotāja un redaktore, valdes locekle

 augstākā

  

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Māris Pūķis

1962

 SIA Ogres rajona slimnīca

 ķirurgs

 augstākā

2

 Valda Krinkele

1959

 Ikšķiles novada pirmskolas izglītības iestāde ''Urdaviņa''

 vadītāja

 augstākā

3

 Ainārs Stiliņš

1959

 Z/S ''Lauciņi''

 īpašnieks

 augstākā

4

 Uldis Zītars

1945

 SIA ''Ogres rajona slimnīca''

 ķirurgs

 augstākā

5

 Nelija Stauža

1962

 Tīnūžu pamatskola

 direktore

 augstākā

6

 Edmunds Peslaks

1961

 SIA ''Peslaks metālapstrāde''

 direktors

 vidējā

7

 Velga Pujāte

1954

 Ikšķiles vidusskola

 skolotāja

 augstākā

8

 Valdis Kaprālis

1954

 Rīgas Domes administratīvā komisija Vidzemes priekšpilsētas apakškomisija

 priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Jānis Dreiškins

1983

 SIA ''Marketing pluss''

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Ligita Āzena

1969

 Ekonomikas un kultūras augstskola

 kultūras nodaļas vadītāja, docente

 augstākā

11

 Zane Galakrodziniece

1983

 DnB Nord banka

 uzņēmumu kredītspeciālists

 augstākā

12

 Kaspars Grīnbergs

1984

 SIA ''LG PLUSS PARTNERI''

 direktors

 augstākā

13

 Ilvija Šleiņus

1967

 SIA ''Šleins"

 valdes locekle

 vidējā

14

 Guntis Jonikāns

1966

 SIA ''A.G.S.''

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

15

 Jānis Zariņš

1957

 SIA ''Bekens"'

 valdes loceklis

 augstākā

16

 Lauma Korotkeviča

1959

 SIA ''Sindiks"'

 zvērināta revidenta asistents

 augstākā

17

 Einārs Ieviņš

1964

 E. Ieviņa ārsta prakse

 ārsts

 augstākā

18

 Jānis Šembels

1963

 Valsts SIA ''Latvijas Valsts mērnieks"

 Ogres biroja vadītājs

 augstākā

Jaunais laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Indulis Trapiņš

1961

 SIA "AKNO"

 rīkotājdirektors

 augstākā

2

 Jāzeps Meikšāns

1937

 pensionārs

  

 augstākā

3

 Jānis Sluckis

1960

 SIA "Flīzētājs"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Dace Kļaviņa

1976

 SIA "Pils&Sēta"

 valdes locekle

 augstākā

5

 Ivars Viļums

1957

 P/A "Līvi"

 ūdens apgādes un kanalizācijas dienesta vadītājs

 augstākā

6

 Kaspars Krūmiņš

1969

 SIA "ANEK"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Ēriks Zirnītis

1969

 SIA "NĪRKOF"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Oļegs Rītiņš

1969

 Reval Hotel Latvija

 apsardzes dienesta vadītājs

 augstākā

9

 Sarmīte Celma

1969

 SIA "ARTAS BC"

 valdes locekle

 vidējā

10

 Kazimirs Nekrašs

1945

 IK "Kokvedējs"

 īpašnieks

 vidējā

11

 Dina Kokoreviča

1961

 SIA "RADIKS"

 rīktājdirektore

 augstākā

12

 Guntars Kurmis

1969

 SIA "Maxima Latvija"

 ēku ekspluatācijas inženieris

 augstākā

13

 Gatis Turciņš

1977

 SIA "Eldita"

 montāžas daļas vadītājs

 vidējā

14

 Rasma Simsone

1960

 Latvijas Pasts

 motorizētais pastnieks

 vidējā

15

 Ilona Igale

1981

 SIA "Peslaks metālapstrāde"

 biroja adminstrators

 vidējā

  

Latvijas Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Guntis Vilnītis

1956

 SIA "Kūrmājas gāze" - valdes loceklis

 Valdes loceklis

 augstākā

2

 Jānis Rudzītis

1941

 Ikšķiles novada dome

 Priekšsēdētājs

 pamata

3

 Zane Bēķe

1966

 Ikšķiles vidusskola

 Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja, teātra pedagogs

 augstākā

4

 Ingūna Bērziņa

1963

 Ikšķiles vidusskola

 Direktora vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā

 augstākā

5

 Nauris Zutis

1967

 SIA "Info Būve"

 Valdes loceklis

 vidējā

6

 Dace Čekele

1972

 SIA "Stiklu centrs"

 Personāla vadītāja

 augstākā

7

 Daira Eiduka

1958

 Sandras Bērziņas ārsta prakse

 Ārsta palīgs

 vidējā

8

 Kaspars Freimanis

1974

 SIA "Elsana"

 Tirdzniecības nodaļas vadītājs

 augstākā

9

 Irēna Frīdberga

1963

 Ikšķiles novada vispārējās izglītības iestāde "Urdaviņa"

 Pirmskolas izglītības skolotāja

 augstākā

10

 Modris Grantiņš

1957

 LR IZM Ogres Meža tehnikums

 Direktors

 augstākā

11

 Ilona Jurševska

1970

 Latvijas Republikas Labklājības Ministrijas Komunikāciju departaments

 Direktore, ministra preses sekretāre

 augstākā

12

 Andis Krastiņš

1970

 SIA "Aiguta"

 Komercdirektors

 vidējā

13

 Dita Lūka

1963

 Nodarbinātības valsts aģentūras Karjeras pakalpojumu departaments

 Direktore

 augstākā

14

 Ģirts Plakans

1970

 SIA "Dižozols plus"

 Valdes loceklis

 vidējā

15

 Valentīns Špēlis

1953

 Ikšķiles novada dome

 Izpilddirektora vietnieks

 vidējā

16

 Sanita Tauriņa

1969

 Tīnūžu pamatskola

 Sporta un sociālo zinību kursa skolotāja, sporta kompleksa vadītāja

 augstākā

17

 Zigurds Zēns

1958

 Valsts uzņēmums "Meliorprojekts"

 Meliorācijas un mērniecības grupas vadītājs

 augstākā

18

 Rolfs Bokmelderis

1956

 SIA LG pluss partneri

 Elektroietaišu projektētājs un eksperts

 augstākā

  

Apvienība „Iedzīvotāji"

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ģirts Baķis

1961

 AMIRELS SIA

 VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

 augstākā

2

 Dagmāra Villeruša

1944

 LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJA

 NODAĻAS VADĪTĀJA

 augstākā

3

 Hermanis Djomkins

1969

 LATVIJAS BANKA

 VECĀKAIS FINANŠU EKSPERTS

 augstākā

4

 Kristaps Miķelsons

1981

 BEZDARBNIEKS

  

 augstākā

5

 Iveta Mežaraupe

1973

 SORAVIA MANAGAMENT SIA

 MĀRKETINGA UN PĀRDOŠANAS VADĪTĀJA

 augstākā

6

 Agnese Zemmere

1978

 PAREX EXPRESS KREDĪTS SIA

 JURISTE

 augstākā

7

 Sergejs Serafimovičs

1966

 IK SEZIS

 INDIVIDUĀLAIS KOMERSANTS

 vidējā

8

 Evija Apalīte

1976

 OGRES RAJONA SLIMNĪCA SIA

 GALVENĀ MĀSA

 augstākā

9

 Ingūna Urtāne

1968

 REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS UN PAŠVALDĪBU LIETU MINISTRIJA

 TELPISKĀS PLĀNOŠANAS DEPARTAMENTA DIREKTORE

 augstākā

10

 Kaspars Strižko

1973

 FORBURGA SIA

 PROJEKTU VADĪTĀJS

 augstākā

11

 Andris Daksis

1964

 BEZDARBNIEKS

  

 vidējā

12

 Iveta Biezā

1978

 AIR BALTIC CORPORATION

 INTRANETA ADMINISTRATORE

 augstākā

13

 Gunta Klismeta

1959

 LATVIJAS PAŠVALDĪBU SAVIENĪBA

 ŽURNĀLA "LOGS" REDAKTORE

 augstākā

14

 Rudīte Osvalde

1973

 VALSTS KANCELEJA

 POLITIKAS KOORDINĀCIJAS DEPARTAMENTA VADĪTĀJA VIETNIECE

 augstākā

15

 Ieva Niedre

1989

 LATVIJAS KULTŪRAS AKADĒMIJA , KULTŪRAS SOCIOLOĢIJA UN MENEDŽMENTS

 STUDENTE

 vidējā

16

 Liene Kopštāle

1973

 JETTE IK

 ĀDAS MĀKSLINIECISKO IZSTRĀDĀJUMU IZGATAVOTĀJA

 vidējā

17

 Edgars Logins

1964

 INŽENIERU BIROJS "PROFECTO" SIA

 VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

 augstākā

18

 Kaspars Upaciers

1966

 MEDIANET SIA

 VALDES LOCEKLIS

 vidējā

  

Sabiedrība citai politikai

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Oļģerts Tamovičs

1947

 SIA "Irbe"

  valdes loceklis

 augstākā

2

 Jānis Gunārs Rubenis

1942

 pašnodarbinātais

  

 augstākā

3

 Elga Zēģele

1963

 SIA "Rīgas Meži"

 galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste

 augstākā

4

 Juris Kļaviņš

1944

 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija

 profesors, diriģents

 augstākā

5

 Kārlis Kančs

1948

 Ikšķiles vidusskola

 skolotājs

 augstākā

6

 Liāna Bokša

1960

 SIA "Apostrofs"

 valdes locekle

 vidējā

7

 Zane Āboltiņa

1972

 mājsaimniece

  

 augstākā

8

 Dace Kizino

1969

 SIA "Voldemārs"

 pārdošanas nodaļas speciāliste, komercdirektores asistente

 vidējā

9

 Inga Lamstere

1971

 SIA "lma L"

 galvenā grāmatvede

 vidējā

10

 Jānis Lazdāns

1957

 Pašvaldības aģentūra "Līvi"

 labiekārtošanas dienesta darbu vadītājs

 vidējā

11

 Alberts Oborenko

1948

 Zemnieku saimniecība "Facēlijas"

 vadītājs

 vidējā

12

 Kristīne Liberta

1978

 SIA Liberta

 valdes locekle

 augstākā

13

 Tīna Kempele

1978

 VA/S Latvijas Hipotēku un zemes banka

 sabiedrisko attiecību speciāliste

 augstākā

14

 Dzintra Māsāne

1944

 SIA " Irbe"

 grāmatvede-ekonomiste

 augstākā

15

 Gints Bremze

1988

 SIA Norde

 pēcpārdošanas nodaļas vadītāja asistents

 vidējā

16

 Irēna Jurķele

1942

 LPKS Eko Dižoga

 konsultants

 augstākā

  

Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(11)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Mārtiņš Emsiņš

1959

 SIA "LDZ ritošā sastāva serviss"

 Finanšu - ekonomikas direktors

 augstākā

2

 Juris Bērziņš

1960

 SIA "Āriņi"

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Valdis Dombrovskis

1982

 Valsts zemes dienests

 Zemes kadastrālās uzmērīšanas uzraudzības daļas vecākais referents

 augstākā

4

 Ausma Kalniņa

1952

 Pārtikas Veterinārā Dienesta Ziemeļpierīgas pārvalde

 Valsts veterinārā inspektore

 augstākā

5

 Kārlis Salmiņš

1978

 SIA "Kalista"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Kristīne Zobena-Zālīte

1974

 Praktiskās estētikas skola

 skolotāja

 augstākā

7

 Jānis Bērziņš

1962

 SIA "Āriņi"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Toivo Eilonens

1957

 SIA "AR Logistika"

 metinātājs

 vidējā

9

 Vitolds Mucenieks

1950

 I/K "Vitolds M"

 īpašnieks

 vidējā

10

 Roberts Jevsejevs

1981

 SIA "Dridži"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

11

 Aleksandrs Zobens

1944

 Ogres mākslas skola

 skolotājs

 augstākā

  

Saskaņas centrs

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andrejs Burvis

1970

 A/S "PrivatBank"

 filiāles vadītāja vietnieks

 augstākā

2

 Vilnis Ešmits

1965

 pašnodarbinātais

  

 augstākā

3

 Jevgeņijs Linde

1965

 SIA "LM BŪVE RĪGA"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Andrejs Kiseļevs-Podgornijs

1967

 SIA "Aguta"

 būvdarbu vadītājs

 augstākā

5

 Jūlija Sorofanova

1979

 Mājsaimniece

  

 augstākā

6

 Aļona Burve

1976

 SIA "Security vision"

 valdes locekle

 vidējā

  

Pilsoniskā savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(8)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Pēteris Neilands

1933

 Ikšķiles vidusskola

 Basketbola treneris

 augstākā

2

 Laura Salnāja

1971

 Ikšķiles vidusskola

 skolotāja, arodbiedrības priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Jānis Liepiņš

1966

 SIA "Ikšķiles tornis"

 Valdes loceklis

 augstākā

4

 Eduards Laurens

1975

 AAS "Gjensidige"

 Apdrošināšanas speciālists

 augstākā

5

 Kaspars Eisaks

1972

 SIA "Eiva stils"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

6

 Ilona Murāne

1977

 Mājsaimniece

 Mājsaimniece

 augstākā

7

 Ģirts Nēliuss

1977

 SIA "Kārand"

 Valdes loceklis

 vidējā

8

 Inga Grietēna

1983

 Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde

 Atbalsta daļas vecākā referente

 augstākā

  

Ogres novadam un LPP/LC

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Māris Legzdiņš

1969

 SIA "Malevs"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Pēteris Guslens

1941

 Latvijas Melioratoru biedrība

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Jānis Bērziņš

1950

 SIA "Bērziņš un dēls"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Uldis Alksnis

1946

 SIA "Jēkaba aģentūra"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Sarmīte Ozoliņa

1963

 Ogres novada Sociālais dienests

 Krīzes centra "Laipas" vadītāja

 augstākā

6

 Dace Gavriļenko

1969

 VPII "Urdaviņa"

 Skolotāja

 augstākā

7

 Vija Kalniņa

1961

 VPII Sprīdītis

 Vadītāja

 augstākā

8

 Valdis Kupčs

1965

 SIA "Hamstra"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

9

 Ivars Titovs

1942

 Lielrīgas reģionālā Lauksaimniecības pārvalde

 Vecākais eksperts

 augstākā

10

 Mendija Leoke

1960

 Pašnodarbinātā

 Dizainere

 vidējā

11

 Velga Kalniņa

1948

 SIA "A-VVK"

 Valdes locekle

 augstākā

12

 Ilona Kožečenkova

1989

 SIA "NIKA V"

 Sekretāre

 vidējā

13

 Iveta Ozoliņa

1973

 SIA "LV-lux"

 Valdes priekšsēdētāja

 vidējā

14

 Edgars Mežeckis

1973

 SIA "Technohansa"

 Valdes loceklis

 augstākā

15

 Agris Paeglis

1975

 Nav

 Nav

 augstākā

16

 Anda Dzilna

1951

 Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde

 Zemes un ūdens resursu daļas vecākā inspektore

 augstākā

17

 Sandra Feldmane

1958

 SIA "O.L.I.-Balt Ltd"

 Pārdevēja

 augstākā

18

 Kārlis Vētra

1968

 SIA "ELKŠŅI-95"

 Direktors

 vidējā

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form