(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zaļo un Zemnieku savienība

  


Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 ZIEDONIS CAUNE

1956

 Vircavas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 ILZE VĪTOLA

1976

 Līvbērzes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 EDGARS TURKS

1945

 Valgundes novada dome

 domes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 ULDIS REINBERGS

1954

 Valsts aģentūra "Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra"

 Jelgavas rajona nodaļas vadītājs

 augstākā

5

 SANDRA KALVĀNE

1964

 Glūdas pagasta padome

 galvenā grāmatvede

 augstākā

6

 JĀNIS KAPCJUHS

1945

 Kooperatīvā saimniecība "Zaļenieki"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 INESE PASTUŠKOVA

1958

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Apsaimniekošanas serviss"

 valdes locekle

 vidējā

8

 DZIDRA SIMANOVIČA

1957

 Vilces pamatskola

 direktore

 augstākā

9

 SANDRIS ROZE

1977

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AGRO TRADE"

 tirdzniecības pārstāvis

 augstākā

10

 ALDIS JĒGERIS

1961

 Jelgavas rajona padome

 jurists

 augstākā

11

 AIVARS ZEIMULS

1961

 Līvbērzes pagasta padome

 izpildirektors

 augstākā

12

 AIJA MELNGALVE

1948

 Lielplatones pamatskola

 direktore

 augstākā

13

 INĀRA VĪGANTE

1952

 Vircavas vidusskola

 direktore

 augstākā

14

 JĀNIS KALVIŅŠ

1950

 Valgundes novada dome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

15

 ANDREJS REZEVSKIS

1962

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Deko Geo Balts"

 projektēšanas daļas vadītājs

 augstākā

16

 DAUMANTS OLTE

1934

 Vilces pagasta padome

 deputāts

 vidējā

17

 GINTA AVOTIŅA

1960

 Kalnciema vidusskola

 direktore

 augstākā

18

 PERSIJS KAUFMANIS

1950

 Zemnieku saimniecība "Jušķēni"

 īpašnieks

 vidējā

19

 ALDA SKAIDIŅA

1957

 Glūdas pagasta padome

 nodokļu administratore

 vidējā

20

 MĀRĪTE SLOKENBERGA

1955

 Svētes feldšeru vecmāšu punkts

 ārsta palīgs

 vidējā

  

Tautas partija

  


Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inta Savicka

1945

 Jaunsvirlaukas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 vidējā

2

 Lauma Kalvāne

1945

 Glūdas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Sandra Viniarska

1970

 Svētes pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Jānis Verenieks

1959

 Vilces pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

5

 Jānis Skrauplis

1952

 Sesavas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

6

 Ojārs Briedis

1957

 Zaļenieku pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Juris Veiss

1952

 SIA Rimts

 valdes loceklis

 augstākā

8

 Sarmīte Balode

1961

 Elejas vidusskola

 direktore

 augstākā

9

 Vladislavs Beitāns

1961

 Jelgavas rajona Sporta centrs

 direktors

 augstākā

10

 Valentīna Saviča

1956

 Glūdas pagasta pirmskolas izglītības iestāde Taurenītis

 vadītāja

 augstākā

11

 Eva Fišere

1966

 Platones pamatskola

 direktore

 augstākā

12

 Indra Buse

1970

 Elejas pirmskolas izglītības iestāde Kamenīte

 vadītāja, logopēde

 augstākā

13

 Inese Roznere

1963

 Svētes pagasta padome

 sociālā darbiniece

 augstākā

14

 Artūrs Juhna

1951

 Zaļenieku arodvidusskola

 direktora vietnieks

 augstākā

15

 Aivars Naglis

1963

 Staļģenes pamatskola

 direktors

 augstākā

16

 Līga Lonerte

1966

 Jaunsvirlaukas pagasta padome

 Finanšu un uzskaites nodaļas vadītāja

 augstākā

17

 Aina Anškina

1954

 SIA "Fito Agro"

 galvenā grāmatvede

 augstākā

18

 Zeltīte Narkevica

1957

 Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Jelgavas nodaļa

 Klientu apkalpošanas daļas vadītāja

 augstākā

19

 Kaspars Garančs

1974

 Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra

 vecākais inspektors

 augstākā

20

 Ineta Ozoliņa

1969

 Lielvircavas pamatskola

 direktore

 augstākā

  

Pilsoniskā Savienība

  


Nr

Vārds, Uzvārds(19)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Leitis

1952

 sia Leitis

 valdes loceklis

 vidējā

2

 Rita Čigāne

1945

 Jelgavas rajona Zemnieku apvienība

 priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

3

 Agris Buka

1966

 z/s Ābelītes

 īpašnieks

 vidējā

4

 Juris Lavenieks

1963

 z/s Valneri

 pārvaldnieks

 augstākā

5

 Jolanta Knope

1953

 z/s Rudeņi

 saimniece

 augstākā

6

 Solveiga Alksne

1972

 Svētes pagasta padome

 bāriņtiesas priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Irisa Eidaka

1968

 Līvbērzes vidusskola

 vēstures,ģeogrāfijas un sociālo zinātņu skolotāja

 augstākā

8

 Evija Maigone

1967

 sia E.Maigones ārsta prakse

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

9

 Vera Veidliņa

1956

 k/s Tupenis

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

10

 Anda Duge

1965

 sia Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" Igates asfaltbetona rūpnīca

 vadītāja vietniece

 augstākā

11

 Aldis Grinis

1970

 z/s Selgas

 īpašnieks

 vidējā

12

 Alberts Galvanovskis

1951

 z/s Selgas

 īpašnieks

 vidējā

13

 Dace Dalgā

1967

 Kalnciema pilsētas kultūras nams

 direktore

 vidējā

14

 Ilga Krastenberga

1965

 z/s Zeltiņi

 līdzīpašniece

 vidējā

15

 Arnis Ozols

1949

 sia Namejs Pluss

 arhitekts

 augstākā

16

 Aigars Plūme

1973

 LLU Augsnes un Augu zinātņu institūts

 asistents

 augstākā

17

 Daila Undzēna

1960

 z/s Undzēni

 grāmatvede

 augstākā

18

 Liega Kaļķe

1949

 z/s Bērziņi

 īpašniece

 augstākā

19

 Kārlis Sviklis

1937

 pensionārs

 pensionārs

 vidējā

  

Sabiedrība Citai Politikai

  


Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Rolands Rozentāls

1964

 nestrādājošs

  

 augstākā

2

 Mārtiņš Kalnciems

1972

 SIA "Signork"

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Kristīne Ābola

1972

 Vilces pamatskola

 Informātikas skolotāja, direktora vietnieks informatizācijas jautājumos

 augstākā

4

 Māris Kurševs

1950

 Lielplatones speciālā internātpamatskola

 skolotājs

 augstākā

5

 Aiga Buholca-Emulova

1981

 PPII "Pūčuks"

 pirmskolas skolotāja

 augstākā

6

 Agita Kalniņa

1961

 Sesavas pamatskola

 matemātikas skolotāja

 augstākā

7

 Juris Kaņepe

1953

 Zemnieku Saimniecība "Ziemeļi"

 Izpilddirektors

 augstākā

8

 Aloizs Dreimanis

1951

 nestrādājošs

  

 vidējā

9

 Jānis Jansons

1968

 nestrādājošs

  

 vidējā

10

 Raimonds Ozoliņš

1980

 SIA "RO Grupa"

 valdes loceklis

 augstākā

11

 Āris Baugers

1970

 nestrādājošs

  

 vidējā

12

 Aigars Smiltnieks

1973

 SIA "GAK"

 komercdirektors

 vidējā

13

 Armands Avots

1963

 nestrādājošs

  

 augstākā

  

LPP/LC

  


Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aija Tračuma

1961

 Kalnciema pilsētas dome

  priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Uldis Ameriks

1959

 SIA "Laflora"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Juris Zahārovs

1947

 ZS "Upeslīči atpūtai"

 īpašnieks

 augstākā

4

 Anita Klupša

1961

 Kalnciema pilsētas vidussk.

  Direktore

 augstākā

5

 Juris Kļaviņš

1966

 Jelgavas rajona padomes sporta centrs

  metodiķis

 augstākā

6

 Aija Degaine

1954

 Valgundes novada dome

 Lauku attīstības konsultante

 augstākā

7

 Jānis Kļaviņš

1941

 Vircavas pagasta padome

 Sporta halles un sporta darba vad.

 vidējā

8

 Dainis Ruško

1977

 Svētes pagasta padome

 sporta halles vadītājs

 augstākā

9

 Leonīds Koindži - Ogli

1952

 VA "Sabiedrības veselības aģentūra"

 Administratīvi saimnieciskās daļas vadītājs

 augstākā

10

 Gaļina Koroļova

1954

 Kalnciema Veselības un Sociālās aprūpes centrs

  direktore

 augstākā

11

 Imants Roziņš

1948

 Jelgavas raj. Platones pamatskola

 sporta skolotājs

 augstākā

12

 Egils Agarskis

1959

 ZS "Baušķenieki"

 īpašnieks

 augstākā

13

 Anžela Cimbaļuka

1971

 SIA Garrdo Tour

  valdes locekle

 augstākā

14

 Zigurds Ulmanis

1956

 AS "Sadales tīkls" Dienvidu reģions Jelgavas nodaļa

 meistars

 augstākā

15

 Ēriks Vētra

1961

 Z/S Vētras

 īpašnieks

 vidējā

16

 Valerija Verškova

1987

 SIA "TNS Latvia"

 intervētāja

 vidējā

17

 Sandra Avota

1965

 Elejas viduskola

 sporta skolotāja

 augstākā

  

"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Visu Latvijai!"

  


Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aigars Strupulis

1968

 Jelgavas Dome

 Finanšu nodaļas galvenais speciālists

 vidējā

2

 Gustavs Kalniņš

1945

 Atvaļināts pulkvedis

  

 augstākā

3

 Aigars Grinbergs

1974

 SIA "Enso"

 Valdes loceklis

 augstākā

4

 Linda Ošiņa

1983

 AS "Parex banka"

 Rīgas reģiona vadītāja asistente

 augstākā

5

 Alvis Začs

1966

 SIA "OAK"

 pārvaldnieks

 augstākā

6

 Oskars Cīrulis

1981

 Pārtikas un veterinārais dienests Dienvidzemgales pārvalde

 darbinieks

 augstākā

7

 Nadirs Aļijevs

1960

 SIA "AMO un KO"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Guna Stankēviča

1958

 Svētes pagasta padome

 tautas deju kolektīva vadītāja

 vidējā

9

 Aigars Audze

1969

 SIA "Dana grupa"

 valdes loceklis

 vidējā

10

 Kārlis Ķuze

1957

 SIA "BN Kurši"

 autovadītājs - pārdevējs

 vidējā

11

 Oskars Jansons

1975

 SIA "JVB"

 Blankenfeldes muižas pārvaldnieks

 vidējā

12

 Rihards Leščinskis

1973

 SIA "Leta auto"

 valdes loceklis

 vidējā

13

 Ēriks Vēveris

1953

 A/S "Latvijas zoovet apgāde"

 jurists

 augstākā

14

 Māris Krauze

1955

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

15

 Andris Nikuļcevs

1972

 SIA "Betons un dizains"

 valdes loceklis

 vidējā

  

"Saskaņas Centrs"

  


Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vitālijs Jakovels

1982

 SIA "Datorikas institūts DIVI"

 Mārketinga vadītājs

 augstākā

2

 Deniss Piļščikovs

1980

 Grundfos Pumps Latvia SIA

 Projektu tirdzniecības inženieris

 augstākā

3

 Jana Krastiņa

1981

 Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle

 Konsultante sadarbībai ar uzņēmumu darbiniekiem

 augstākā

4

 Māris Vīksna

1982

 AS Rautakesko

 Projektu tirdzniecības kordinātors

 augstākā

5

 Irina Dolgova

1981

 Rīgas Stradiņa universitāte

 speciāliste-lietvede

 augstākā

  

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

  


Nr

Vārds, Uzvārds(10)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andrejs Nīmanis

1957

 Vilces pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

2

 Anatolijs Sučaks

1955

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību"Priepeļņi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Antra Alksne

1979

 Latvijas Lauksaimniecības universitāte

 studente

 augstākā

4

 Indra Cīrule

1957

 Indras Alksnes ģimenes ārsta prakse

 ārsta palīgs, vecmāte

 vidējā

5

 Līga Čaplinska

1956

 Platones pagasta padome

 galvenā grāmatvede

 augstākā

6

 Māris Bitāns

1964

 Jelgavas pilsētas un rajona brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Aleksandrs Koržeņevskis

1975

 Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienests, Jelgavas brigāde, Kalnciema postenis

 posteņa komandieris

 vidējā

8

 Normunds Skudrītis

1978

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Furors"

 direktors

 vidējā

9

 Ņina Znotiņa

1964

 Platones pagasta padome

 Sociālā darbiniece

 augstākā

10

 Andris Zvejnieks

1942

 pensionārs

  

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form