(dati:CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LPP/LC

 

Nr

Vārds, Uzvārds(19)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Igoris Malinauskas

1968

 SIA "Malinauskas&CO"

  Īpašnieks, darba aizsardzības speciālists

 vidējā

2

 Māris Ozoliņš

1969

 Ķekavas pagasta padome

 Projektu vadītājs

 augstākā

3

 Jānis Šnepsts

1939

 Ķekavas pagasta pašvaldība

 Komunikāciju inženieris

 vidējā

4

 Anna Matoviha

1949

 Viesnīca "ParkHotel Kekava"

 Klientu reģistrētāja

 augstākā

5

 Kristaps Arbačevskis

1980

 SIA "Krotex"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Daina Marija Zozuļa

1944

 Pļavniekkalna sākumskola.

 skolotāja

 augstākā

7

 Jeļena Jegorova

1969

 Latvijas Neatkarīgās Dzīvokļu Īpašnieku īrnieku Arodbiedrība

 Priekšsēdētāja vietniece

 vidējā

8

 Linda Danileviča

1983

 SIA "Dainese"

 Izpilddirektore

 augstākā

9

 Agnese Mence-Katkeviča

1978

 SIA "Elko"

 Ārējo sakaru koordinatore

 augstākā

10

 Arvīds Blāzis

1940

 RRC "Aile SB"

  

 augstākā

11

 Ineta Boša

1965

 Latvijas Pasts, Mežinieku nodaļa

 Pastniece

 vidējā

12

 Andra Bruže

1967

 SIA "Merkurita LV"

 Tirdzniecības menedžere

 vidējā

13

 Sandra Stūrīte

1960

 SIA "Olekte"

 Administratore

 augstākā

14

 Dzintars Osemļjaks

1964

 SIA "Amber Būve"

 Valdes loceklis, projektu vadītājs

 vidējā

15

 Jānis Innis

1973

 SIA "Dalemaplus"

 Direktors

 augstākā

16

 Juris Papāns

1956

 AS "Sentor Farm aptiekas"

 Attīstības direktors

 augstākā

17

 Aivars Gulbinskis

1982

 SIA "AVA TRANS AUTO"

 Valdes loceklis

 vidējā

18

 Signe Sece

1988

 Viesnīca "Park Hotel Kekava"

 Klientu reģistrētāja

 vidējā

19

 Arnis Zobens

1989

 Biedrība "Pirmie"

 ģenerālsekretārs

 vidējā

 

 

"Saskaņas centrs"

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ivans Pihtovs

1979

 Baložu pilsētas dome

 deputāts

 augstākā

2

 Mārtiņš Zaumanis

1970

 Baložu pilsētas dome

 deputāts

 vidējā

3

 Maksims Volkovičs

1975

 pašnodarbinātā persona

  

 augstākā

4

 Nataļja Samsonova

1974

 Ķekavas vidusskola

 Angļu valodas skolotāja

 augstākā

5

 Andris Gabrāns

1983

 Sia "KL Shipping"

 loģistikas vadītājs

 vidējā

6

 Andris Vitenbergs

1960

 SIA "BIGL"

 mehāniķis

 augstākā

7

 Ludmila Prokopenko

1960

 SIA "Arkolat"

 izstrādājumu marķētājs

 vidējā

8

 Sofja Ševirjova

1960

 Pirmskolas izglītības iestāde " Avotiņš"

 pirmsskolas skolotājs

 vidējā

9

 Sandra Duborga

1985

 VAS "Latvija Pasts"

 operātore

 vidējā

10

 Jeļena Admiralova

1973

 Pirmsskolas izglītības iestāde "Avotiņš"

 pirmsskolas skolotāja palīga

 vidējā

11

 Spartaks Solovjovs

1974

 pašnodarbinātā persona

  

 pamata

12

 Gaļina Girdjuka

1971

 Pirmsskolas izglītības iestāde "Avotiņš"

 pavāra palīgs

 vidējā

13

 Olita Krastiņa

1974

 INŽENIERTEHNISKĀS SISTĒMAS SIA

 inženiere

 augstākā

14

 Inga Razuvane

1964

 Rīgas 61. vidusskola

 ģeogrāfijas skolotāja

 augstākā

15

 Viktors Metjolkins

1960

 SIA "Spectehrent"

 autvadītājs

 vidējā

16

 Valentina Potapova

1956

 Baložu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

17

 Tatjana Skļarova

1942

 Baložu vidusskola

 skolotājs

 augstākā

 

 

"Jaunais laiks"

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Roberts Jurķis

1959

 SIA "R.E.D. Namu serviss"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Edmunds Veispals

1950

 Baložu pilsētas dome

 deputāts

 augstākā

3

 Ginta Logina

1974

 Baltijas Starptautiskās Akadēmijas Profesionālās Izglītības Centrs - Studija

 Direktore

 augstākā

4

 Linda Znotiņa

1975

 SIA "Tilpums"

  Inspekcijas, kvalitātes un projektu vadītāja

 augstākā

5

 Fēlikss Vaivods

1979

 SIA "Legal Solutions Latvia"

 valdes loceklis

 augstākā

6

 Pauls Valdens

1983

 SIA "Konsultāciju sabiedrība Neibergs un partneri"

 jurists

 augstākā

7

 Arnis Bajārs

1964

 SIA "Krāsošanas tehnoloģiju centrs"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Uldis Krustiņš

1970

 Latvijas plastiskās un mikroķirurģijas centrs

 ārsts

 augstākā

9

 Juris Jerums

1979

 VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca"

 Projektu nodaļas vadītājs

 augstākā

10

 Valters Stāde

1965

 SIA "HASKI"

 Valdes loceklis

 augstākā

11

 Velta Firsova

1973

 SIA "Hipotēku bankas Nekustamā īpašuma aģentūra"

 Valdes locekle

 augstākā

12

 Andra Vanaga

1969

 SIA ''Biļešu Serviss''

 Juridiskā dienesta vadītāja

 augstākā

13

 Gunta Amoliņa

1950

 SIA "Nekustamā īpašuma pārvalde"

 Namu apsaimniekošanas speciālists

 vidējā

14

 Ģirts Praulītis

1976

 SIA "BEBUKS"

 Valdes loceklis

 vidējā

15

 Uldis Alpa-Lūks

1970

 SIA "Business Partner"

 Saimniecības daļas vadītajs

 augstākā

16

 Sigita Roķe

1969

 SIA "SIVIGUNS" Titurgas veterinārā klīnika

 Valdes locekle, veterinārārste

 augstākā

17

 Aleksandrs Potapovs

1959

 SIA "Tilpums"

 jurists

 augstākā

18

 Edijs Landzmanis

1980

 SIA ''R.E.D. Namu serviss''

 Valdes loceklis

 augstākā

19

 Nikolajs Markovs

1963

 SIA "LATNIK"

 Valdes loceklis

 augstākā

20

 Zane Reine

1984

 Latvijas kultūras akadēmija

 studente

 vidējā

 

 

"Sabiedrība citai politikai"

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ilgonis Leišavnieks

1962

 Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts

 Departamenta direktors

 augstākā

2

 Valts Variks

1974

 AS "Latvenergo" - Ražošana, ražotne Rīgas HES

 Hidrotehnisko būvju dienesta vadītājs

 augstākā

3

 Juris Firsts

1955

 Sociālās aprūpes centrs "Iecava"

 Direktora vietnieks

 augstākā

4

 Mārīte Rogule

1956

 Ķekavas vidusskola

 Direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

5

 Ruta Feodorova

1960

 SIA "MORA-TRANS"

 valdes locekle

 augstākā

6

 Raivis Grūbe

1981

 SIA "R. Grūbes konsultāciju birojs

 valdes loceklis

 augstākā

7

 Ieva Brikmane

1969

 SIA "Ķekavas dārzeņi"

 pārdevēja

 vidējā

8

 Egils Niedrupe

1943

 AS "Putnu fabrika Ķekava"

 Galvenais enerģētiķis

 augstākā

9

 Jānis Vaivods

1963

 Pašnodarbināta persona

 Nekustamo īpašumu attīstības konsultants

 augstākā

10

 Aigars Mendris

1981

 SIA "Bauer"

 Loģistikas speciālists

 vidējā

11

 Andris Jēkabsons

1963

 Ķekavas pagasta pašvaldība

 Saimniecības daļas vadītājs

 vidējā

12

 Aigars Strods

1982

 SIA "EX CELSUS"

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Ivars Aizporietis

1960

 SIA "Mon Pro"

 grāmatvedis

 augstākā

14

 Aivars Lisovskis

1977

 SIA "Eiroparks"

 Telekomunikāciju inženieris

 augstākā

15

 Inguss Kudiņš

1978

 Pašnodarbinātā persona

 Jurists

 augstākā

16

 Aivars Latvietis

1962

 Nav

 Nav

 vidējā

17

 Gints Klēģers

1986

 SIA "Gibsons Grupa"

 Tirdzniecības pārstāvis

 vidējā

18

 Dzintars Vainovskis

1962

 Nav

 Nav

 augstākā

19

 Mārtiņš Paukšēns

1942

 pensionārs

 nav

 augstākā

20

 Liene Vītola

1960

 Ģimenes ārsta prakse Ķekavā

 Ģimenes ārste

 augstākā

 

 

Latvijas Zaļā partija

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inārs Beļinskis

1952

 nav

  

 augstākā

2

 Aivars Kopštāls

1955

 nav

  

 augstākā

3

 Jānis Arseņjevs

1961

 nav

  

 augstākā

4

 Aivars Sprukulis

1956

 SIA "Rīgas ūdens"

 Dispečers

 augstākā

5

 Silvija Riekstiņa

1965

 Baložu pilsētas PII "Avotiņš"

 Metodiķe

 augstākā

6

 Dzintra Medne

1963

 Pļavniekkalna sākumskola

 Direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

7

 Diāna Reinholce

1963

 Ķekavas pagasta sociālais dienests

 Psihologs

 augstākā

8

 Inta Baumerta

1951

 Ķekavas pagasts

 Veterinārārsta privātprakse

 augstākā

9

 Anatolijs Leitēns

1945

 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte

 Pasniedzējs-asistents

 augstākā

10

 Anatolijs Zemītis

1942

 Ķekavas pagasts

 Juriskonsults

 augstākā

11

 Normunds Bāgants

1974

 Valsts policija

 Jaunākais inspektors

 vidējā

12

 Jānis Ābele

1943

 nav

  

 vidējā

13

 Aleksandrs Čupovs

1981

 SIA "INO"

 Darbu vadītājs

 vidējā

14

 Rūdolfs Grosbergs

1951

 SIA "Kalnakrogs"

 Mehāniķis

 pamata

15

 Ainārs Skuja

1967

 SIA "Mkodeks"

 Rīkotājdirektors

 augstākā

16

 Mārīte Matīsa

1972

 Ķekavas vidusskola

 Sākumskolas skolotāja

 augstākā

17

 Jeļena Andrejeva

1956

 Baložu pilsētas PII "Avotiņš"

 Pirmsskolas skolotāja

 augstākā

18

 Regīna Zīverte

1953

 Ķekavas vidusskola

 Bibliotekāre

 augstākā

19

 Viesturs Stripkāns

1974

 SIA "Zeltenieki"

 Rīkotājdirektors

 pamata

20

 Jānis Faļkovskis

1956

 SIA "A.B.S."

 Direktors

 augstākā

 

 

Tautas partija

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Guntis Gūtmanis

1975

 Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija

 Ministra biroja vadītājs

 augstākā

2

 Viesturs Lazda

1960

 SIA "Vidzemīte V.L."

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Sergejs Seņkāns

1981

 Ķekavas pagasta padome

 Ķekavas pagasta padomes pagaidu administrācijas vadītājs

 augstākā

4

 Inga Barkova

1973

 SIA "Fīlings"

 Administratīvais direktors

 augstākā

5

 Valdis Ozols

1944

 Ķekavas vidusskola

 Direktors

 augstākā

6

 Jānis Rudzītis

1938

 Rīgas Tehniskā Universitāte

 Profesors

 augstākā

7

 Dzintra Maļinovska

1944

 Ķekavas kultūras aģentūra

 Saimniecības pārzinis

 vidējā

8

 Ilmārs Bušmanis

1953

 Pašnodarbinātais

 Būvprojektu vadība, būvuzraudzība

 augstākā

9

 Sandis Ķipsts

1972

 SIA "Prix S"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

10

 Kaspars Sapranovičs

1978

 SIA "Olympic Casino Latvia"

 Direktora vietnieks

 augstākā

11

 Artis Heidemanis

1979

 SIA "L un A projekti"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

12

 Mārtiņš Ruķeris

1988

 SIA "RPK grupa"

 Ārvalstu tirdzniecības speciālists, apkopējs

 vidējā

13

 Kaspars Kalsnavs

1988

 Izglītības un zinātnes ministrija

 jaunākais juriskonsults

 vidējā

14

 Māris Rudzinskis

1975

 SIA "Agrozona"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

 

 

Kristīgi demokrātiskā savienība

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dainis Jansons

1956

 Akciju Sabiedrība (A/S) ''Putnu fabrika Ķekava''

 tehniskā direktora vietnieks

 augstākā

2

 Raimonds Valčs

1957

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''RV un RV''

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Ērika Kvile

1956

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Jaunais Averss''

 valdes locekle

 vidējā

4

 Anitra Vanaga

1961

 Ķekavas pagasta bibliotēka

 bibliotekāre

 vidējā

5

 Arnolds Keisters

1956

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Rāmaviņa''

 valdes loceklis, vadītājs

 augstākā

6

 Inese Buliņa

1965

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Aniva''

 valdes locekle

 augstākā

7

 Oskars Sarkans

1958

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Faktorija BR''

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Juris Krevics

1952

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Raimonds''

 valdes priekšsēdētājs, direktors

 augstākā

9

 Elmārs Pēteris Neizaks

1940

 nav

 pensionārs

 augstākā

10

 Jānis Pavārs

1970

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Energokomplekss''

 zemsprieguma nodaļas vadītājs

 vidējā

11

 Valerija Romanovska

1953

 Veselības aprūpes punkts

 ārste-terapeite

 augstākā

12

 Andris Ķikusts

1962

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''AV&K''

 valdes loceklis, direktors

 vidējā

13

 Bernadeta Varaņicka

1954

 Ķekavas vidusskola

 skolotāja

 augstākā

14

 Māris Barans

1972

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Zvirgzdupes''

 valdes loceklis

 vidējā

15

 Intars Krēvics

1958

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca''

 saimnieciski tehniskā departamenta daļas vadītājs

 vidējā

16

 Enriko Urbiņš

1970

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Knauf''

 tirdzniecības menedžeris

 augstākā

17

 Guntars Rakevičs

1962

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Exsi Plus''

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

18

 Roberts Markāns

1970

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ''Rim 2''

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

19

 Anna Miškina

1973

 Ķekavas vidusskola

 kultūras vēstures un mājturības skolotāja

 augstākā

20

 Ilona Elksnīte

1950

 Rīgas reģionālā virsmežniecība Baldones mežniecība

 mežsargs

 augstākā

 

 

Latvijas Zemnieku savienība

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Haralds Ozoliņš

1979

 Baložu pilsētas dome

 izpildirektora palīgs saimnieciskajā darbā

 vidējā

2

 Andis Adats

1961

 Baložu pilslētas dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Erina Ivanova

1964

 Baložu pilsētas dome

 Bāriņtiesas priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Vita Broka

1973

 Baložu pilsēta vidusskola

 direktore

 augstākā

5

 Jānis Teikmanis

1945

 Latvijas pilsētu savienība

 Ģenerālsekretārs

 augstākā

6

 Lauma Žilko

1953

 Baložu pilsētas dome

  Sporta iniciatīvu centra vadītāja

 augstākā

7

 Aivars Kokins

1955

 SIA Teiko

 valdes loceklis

 augstākā

8

 Jānis Kūkums

1952

 Baložu pilsētas dome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

9

 Jānis Rudzinskis

1978

 SIA Pireka

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Ilmārs Brālis

1955

 SIA Baložu Saimnieks

 valdes loceklis

 vidējā

11

 Uģis Volosovskis

1978

 SIA Serviss 2007

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

12

 Armands Simanovičs

1964

 SIA Windmill

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Egils Sloka

1957

 SIA Pie Daugavas

 Valdes loceklis

 vidējā

14

 Ainārs Vīnkalns

1968

 Zvērinātu advokātu birojs Bēziņš, Marga un Vīnkalns

 Zvērināts advokāts

 augstākā

15

 Raivis Rāviņš

1985

 TV3 Latvia

 Reklāmas projektu vadītājs

 vidējā

16

 Ivars Kuļikovskis

1963

 SIA KAUTOSS

 Valdes loceklis

 vidējā

17

 Kristīne Vanaga

1982

 Ķekavas vidusskola

 Sporta un sociālo zinību skolotāja

 augstākā

18

 Andris Dobrovoļskis

1982

 SIA Āboltiņa būvuzņēmums "AG"

 būvdarbu vadītājs

 augstākā

 

 

Rīgas apriņķa novadu apvienība

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Krūmiņš

1937

 Daugmales pagasta padome

 Padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Mārtiņš Krieķis

1969

 Baložu pilsētas kultūras nams

 galvenais speciālists

 augstākā

3

 Andis Damlics

1960

 Rīgas Stradiņa universitāte

 Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs

 augstākā

4

 Ints Vancāns

1963

 Ķekavas PPF

 aukstumiekārtu operators

 vidējā

5

 Ilze Reinholce

1972

 Baložu kultūras nams

 Direktore

 augstākā

6

 Līga Voldeka

1971

 Daugmales pagasta padome

 sociālā darbiniece

 vidējā

7

 Regīna Eihmane

1955

 Ķekavas vidusskola

 skolotāja, direktora vietniece audzināšanas darbā

 augstākā

8

 Juris Aperāns

1954

 SIA "Ķekavas sadzīves servisa centrs"

 rīkotājdirektors, valdes loceklis

 augstākā

9

 Dzintars Bērziņš

1980

 Cietvielu fizikas institūts

 inženieris

 augstākā

10

 Aija Āre

1963

 Rīgas rajona padome. Izglītības un kultūras pārvalde

 galvenā speciāliste interešu izglītības jautājumos

 augstākā

11

 Guntis Kazāks

1967

 A/S "Sadales tīkls"

 Centrālā reģiona Attīstības daļas vecākais meistars

 augstākā

12

 Angelika Bondare

1970

 SIA "Ūdensdārzs"

 valdes locekle

 augstākā

13

 Ilmārs Krūze

1954

 Rīgas reģionālā virsmežniecība, Babītes ugunsdzēsēju stacija

 meža ugunsdzēsēju stacijas vadītājs

 vidējā

14

 Raitis Mjaņa

1983

 SIA "SEB līzings"

 Vecākais klientu apkalpošanas vadītājs

 augstākā

15

 Aija Pizāne

1971

 Baložu KN

 mākslinieciskās daļas vadītāja

 augstākā

16

 Uldis Bautris

1953

 RK "Miesnieki"

 kluba vadītājs

 augstākā

17

 Arnis Vīrs

1972

 Rīga Wood Baltic A/S

 veikala vadītājs

 augstākā

18

 Ilmārs Bērziņš

1952

 Daugmales pagasta padome

 Iepirkumu komisijas loceklis

 vidējā

19

 Jānis Sandris Patmalniks

1985

 Baložu pilsētas KN

 speciālists saimnieciskajos jautājumos

 pamata

20

 Anita Vjakse

1988

 SIA "Bonanza"

 konsultante

 vidējā

 

 

Latvijas Nākotnes partija

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andis Ozoliņš

1966

 Latvijas Nākotnes Partija

 Valdes loceklis

 vidējā

2

 Ainārs Valeiņa

1967

 A/S "Interbaltija AG"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Indra Priede

1965

 Ķekavas ambulance

 ārsta palīgs

 augstākā

4

 Anita Tīsiņa

1959

 Mārupes mežniecība

 Mežziņa vietniece

 augstākā

5

 Artūrs Rumbins

1984

 Sia "ARX"

 Valdes loceklis

 vidējā

6

 Dainis Ķezberis

1971

 Sia "Būve-Ozolzari"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Sintija Frienberga

1979

 VID RRI

 Tematisko pārvalžu pārvaldes darbiniece

 augstākā

8

 Kaspars Apinis

1974

 Sia "NCC Konstrukcija"

 Projektu vadītājs

 augstākā

9

 Aigars Vītols

1976

 B/K ASK-Rīga

 spēlētājs

 augstākā

10

 Inārs Bāgants

1978

 Ķekavas pag., bāriņtiesa

 Valdes loceklis

 augstākā

11

 Edgars Pupiņš

1983

 Sia "Palinks"

 Nodaļas vadītājs

 vidējā

12

 Juris Grandsbergs

1976

 Sia "G-Bergs"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

13

 Inese Sloka

1961

 Baložu pirmsskolas izglītības iestāde "Avotiņš"

 Vadītāja

 augstākā

14

 Edijs Biļķins

1984

 Ķekavas pag., "Sporta klubs"

 Valdes loceklis

 augstākā

15

 Uldis Ūdris

1979

 Sia"R-52"

 Direktors

 augstākā

16

 Aina Ancīte

1961

 Rīgas raj., bērnu un jaunatnes sporta skola

 Mākslas vingrošanas pasniedzēja, horeogrāfs

 augstākā

17

 Maija Skrode

1984

 Sia"ONYX reklāma"

 Projektu vadītāja

 augstākā

18

 Jāzeps Ladusāns

1940

 Daugmales ģimenes ārsta prakse

 Ārsts palīgs

 augstākā

19

 Dailis Skudrītis

1970

 Pašnodarbinātais

 Treneris, tiesnesis

 pamata

20

 Ilona Petruša

1959

 A/S "Ķekavas putnu fabrika"

 Kadru daļas vadītāja

 augstākā

 

 

Sociāldemokrātiskā partija - SDP


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Arvīds Platpers

1948

 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija

 Mūzikas skolotāju katedras vadītājs

 augstākā

2

 Pēteris Geks

1944

 SIA "Co Priedes"Ķekavas pagastā

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Ivars Mangulis

1946

 SIA "Ķekavas dārzs"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Jānis Vilčuks

1943

 VAS Starptautiskā lidosta "Rīga"

 Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departaments

 augstākā

5

 Silvija Zītare

1952

 SIA "Gaismas tilts 97"

 latviešu valodas un literatūras skolotāja

 augstākā

6

 Ojārs Bluķis

1936

 pensionārs

  

 augstākā

7

 Reinis Meijers

1988

 SIA "Art - EKSPO"

 drošības dienesta darbinieks

 vidējā

8

 Toms Mežotnis

1986

 VAS Starptautiskā lidosta "Rīga"

 autostāvvietas operators

 vidējā

9

 Marija Adamova

1956

 Rīgas 2.slimnīca

 Terapijas nodaļas virsmāsa

 augstākā

10

 Līga Plēpe

1973

 Baložu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

11

 Dzintra Elksnīte

1963

 Rīgas rajona Ķekavas pagasta PII "Ieviņa"

 skolotāja

 augstākā

12

 Reinis Rieksts

1974

 SIA "Revas"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

13

 Viktorija Baire

1982

 Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra

 Starptautisko pakalpojumu departamenta vadītāja viietniece

 augstākā

14

 Normunds Boļšis

1969

 SIA "Stila mēbeles"

 izpilddirektors

 vidējā

15

 Dzintars Mednis

1961

 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"

 biroja administrators

 augstākā

16

 Arnis Ozolkāja

1969

 SIA "Piecīši"

 menedžeris

 vidējā

17

 Ivars Luika

1948

 A/S "Rīgas piena kombināts"

 mantzinis

 vidējā

18

 Jānis Jākobsons

1936

 pensionārs

  

 augstākā

19

 Laima Zikmane

1963

 Rīgas rajona Ķekavas pagasta PII "Zvaigznīte"

 skolotāja palīgs

 vidējā

20

 Pēteris Voskāns

1927

 pensionārs

  

 augstākā

 

 

Pilsoniskā savienība


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Ceļmalnieks

1963

 Daugmales pamatskola

 Direktors

 augstākā

2

 Danuta Priede

1977

 ZS "Mežavairogi"

 pārvaldniece

 vidējā

3

 Mārtiņš Stirāns

1972

 SIA "Malkas eksports"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Ivars Lamberts

1981

 SIA "PRO FINANCE"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Gunta Valdmane

1956

 Baložu komunālā saimniecība

 komunālo aprēķinu grāmatvede

 vidējā

6

 Melita Kopštāle

1957

 nav

 Mājsaimniece, zemniece

 vidējā

7

 Aivis Ruskulis

1970

 nav

 pašnodarbinātais

 vidējā

8

 Ints Ozoliņš

1939

 nav

 pensionārs

 vidējā

9

 Sandra Grava

1970

 Latvijas Republikas Saeima

 deputāta palīgs

 augstākā

10

 Daina Skudra

1951

 Valsts probācijas dienests

 vecākā referente

 augstākā

11

 Agris Aurmanis

1988

 nav

 students

 vidējā

12

 Jeļena Daugiša

1980

 AS "Putnu fabrika Ķekava"

 datoroperātore

 vidējā

13

 Valdis Stelmaks

1982

 SIA "BG"

 tirdzniecības pārstāvis

 vidējā

14

 Zinaida Matisone

1949

 Daugmales pamatskola

 direktora vietniece saimnieciskajā darbā

 augstākā

 

 

Rīcības partija


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Stikāns

1982

 SIA BeBe

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Atis Riekstiņš

1960

  

 pašnodarbinātais

 vidējā

3

 Arvīds Badūns

1960

 SIA Vindeks

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Ģirts Koliņš

1980

 Federal Express Corporation filiāle Latvijā

 Klientu menedžeris

 augstākā

5

 Tamāra Robežniece

1975

 SIA Sporta Punkts

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

6

 Aldis Jurģelis

1959

 SIA TSC Auto, SIA TSC Motors, SIA TSC Duals

 Valdes loceklis

 augstākā

7

 Baiba Platgalve

1960

 SIA Nikra

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

8

 Oskars Balodis

1978

 SIA Rioss

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Jānis Blaubergs

1982

  

 Pašnodarbinātais

 augstākā

10

 Ivars Usāns

1962

 SIA BestTech

 direktors

 augstākā

11

 Antra Paidere

1976

 SIA Melavi

 valdes locekle

 vidējā

12

 Uldis Komarovskis

1965

 SIA K.U.&B.I

 valdes priekšsēdētajs

 vidējā

13

 Raivo Blūzmanis

1988

 SIA Ķekavas sadzīves servisa centrs

 atslēdznieks

 vidējā

14

 Sanita Cimermane

1976

 SIA Bērzu zeme

 Tirdzniecības vadītāja

 vidējā

 

 

"Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"


 

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Natālija Krupina

1964

 nav

  

 augstākā

2

 Valentīna Gribkova

1957

 Transporta un Sakaru institūts

 docente

 augstākā

3

 Andrejs Ksendzovs

1959

 nav

  

 vidējā

4

 Oļegs Krupins

1990

 nav

  

 pamata

 

 

Tēvzemes nacionālo spēku savienība

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(10)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Indriķis Teivāns

1931

 Pensionārs

  

 augstākā

2

 Ilmārs Indrikovs

1947

 Pensionārs

  

 augstākā

3

 Guntis Millers

1943

 Privātprakse

  

 augstākā

4

 Inga Suvorova

1980

 SIA "Dalema plus"

 Direktora vietniece

 augstākā

5

 Ēriks Strumpmanis

1962

 SIA "Citi"

 Būvniecības projektu vadītājs

 augstākā

6

 Uldis Sisenis

1967

 AS "Ceļu pārvalde"

 Ceļu remontu iecirkņa priekšnieks

 augstākā

7

 Ēriks Liniņš

1958

 SIA "Teiko"

 Izpilddirektors

 augstākā

8

 Māris Gržibovskis

1979

 Rīgas Stradiņa Universitāte, Stomatoloģijas institūts

 Zobārsts

 augstākā

9

 Jānis Bērziņš

1988

 SIA "EUGESTA un PARTNERI"

 noliktavas strādnieks

 vidējā

10

 Toms Strumpmanis

1988

 Students

  

 vidējā

 

 

Partija "Ogres novadam"


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Krūms

1950

 Ķekavas pagaidu pašvaldības pagaidu administrācija

 vadītājs

 augstākā

2

 Brigita Aužele

1946

 Ķekavas pagasta pašvalība

 dzimtsarakstu speciāliste

 vidējā

3

 Aldis Rausis

1957

 Rīgas Tehniskā universitāte

 praktizējošais docents

 augstākā

4

 Pārsla Dzirne

1953

 A/S "Putnu fabrika Ķekava"

 ražošanas direktore

 augstākā

5

 Juris Gorkšs

1960

 Bezdarbnieks

 nav

 augstākā

6

 Māris Šops

1950

 SIA "Dālderi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Edvīns Kāpostiņš

1965

 Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija

 Zemes politikas nodaļas vadītājs

 augstākā

8

 Ēriks Linters

1958

 SIA "Ķekavas nami"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Sarma Trumpekoja

1963

 Ķekavas pagasta bāriņtiesa

 priekšsēdētāja

 augstākā

10

 Ojārs Valkers

1979

 Valsts akciju sabiedrība "Valsts nekustamie īpašumi"

 juridiskais direktors

 augstākā

11

 Jolanta Suvorova

1953

 SIA "Dalema plus"

 galvenā grāmatvede

 augstākā

12

 Indra Adamova-Stauro

1980

 Pirmskolas izglītības iestāde "Ieviņa"

 pirmskolas izglītības pedagogs

 augstākā

13

 Jānis Freibergs

1959

 SIA "Ķekavas nami"

 valdes priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

14

 Aivars Zariņš

1967

 Ķekavas pagasta pašvaldība

 autovadītājs

 vidējā

15

 Adolfīna Slišāne

1950

 Zemnieku saimniecība "Apiņi"

 līdzīpašniece

 augstākā

16

 Aldis Teko

1962

 bezdarbnieks

 nav

 augstākā

17

 Kārlis Jelinskis

1943

 SIA "Mūsu dzīvoklis"

 direktors

 augstākā

18

 Māra Brikule

1942

 pensionāre

 nav

 augstākā

 

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(10)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Riherts

1981

 Biedrība Futbola skola "Metta"

 Valdes loceklis, Futbola treneris

 vidējā

2

 Zigmārs Priede

1957

 A/S "Dinamo Rīga"

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Ģirts Bite

1981

 Rīgas pašvaldības Sia "Purvciema nami"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Mārtiņš Priede

1980

 Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra

 Būvniecības informācijas sistēmas projekta vadītājs

 augstākā

5

 Daiga Falkane

1972

 Tūrisma attīstības valsts aģentūra

 Direktora vietniece

 augstākā

6

 Ervīns Krūmiņš

1969

 SIA "REMUS ELEKTRO"

 Līdzīpašnieks

 augstākā

7

 Inga Biedriņa

1975

 Starptautiskā Manikīra skola

 Skolas direktore

 augstākā

8

 Lilija Močāne

1957

 SIA "Sola M"

 Direktore

 augstākā

9

 Elīna Krēvica

1988

 Students

  

 vidējā

10

 Valters Mirkšs

1991

 Biedrība Futbola Skola "Metta"

 Trenera asistents

 pamata

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form