(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sabiedrība Citai politikai


Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Dzenis

1962

 Z/S Kalnavoti

 Īpašnieks

 augstākā

2

 Gaļina Kraukle

1970

 Pērses pamatskola

 Direktore, ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāja

 augstākā

3

 Ruta Borislava

1945

 Bebru pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 vidējā

4

 Maruta Lāce-Stalidzāne

1973

 SIA Lāčuki

 Juriste

 augstākā

5

 Mārīte Zeilāne

1965

 Vecbebru profesionālā vidusskola

 Ēdnīcas vadītāja

 augstākā

6

 Dace Grele

1967

 Iršu pagasta bibliotēka

 Vadītāja

 augstākā

7

 Velga Feldmane

1962

 Pirmskolas izglītības iestāde "Bitīte"

 Mūzikas skolotāja

 augstākā

8

 Jānis Liepiņš

1964

 Vecbebru profesionālā vidusskola

 Dienesta viesnīcas skolotājs

 augstākā

9

 Silvija Šeleste

1952

 IU Silvija un Kārlis

 Īpašniece

 vidējā

10

 Vineta Garkalne

1983

 Bebru pamatskola

 lietvede

 vidējā

11

 Mudīte Auliņa

1960

 Bebru vispārizglītojošā internātpamatskola

 Direktore

 augstākā

12

 Gita Rūtiņa

1965

 Latvijas Universitāte

 Lektore, konsultante

 augstākā

13

 Jurijs Tomaševskis

1972

 Z/S Kalnlejas

 Īpašnieks

 vidējā

14

 Renārs Gailītis

1988

 Nav

 Students

 vidējā

15

 Ārija Āre

1952

 Kokneses speciālā pamatskola, attīstības centrs

 Noliktavas pārzine

 vidējā

16

 Henriks Ločmelis

1952

 A/S Latvijas Valsts meži, Vidusdaugavas mežsaimniecība

 Saimniecības pārzinis

 augstākā

17

 Kristīne Van Herka

1970

 IK Wil van Herk

 lauksaimniece

 augstākā

  

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

  


Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Anta Kučere

1949

 Vides veselības zemnieku saimniecība Janavas

 grāmatvede- menedžere

 augstākā

2

 Aivars Pastars

1961

 Valsts glābšanas ugunsdzēsības dienests, Aizkraukles nodaļa

 brigādes komandieris

 augstākā

3

 Dagmāra Isajeva

1964

 Kokneses speciālā internātpamatskola- attīstības centrs

 direktore

 augstākā

4

 Guntis Spēlmanis

1962

 Kokneses speciālā internātpamatskola- attīstības centrs

 kurinātājs

 augstākā

5

 Līga Kraukle

1960

 Pērses pamatskola

 skolotāja

 augstākā

6

 Artūrs Kokins

1952

 Kokneses speciālā internātpamatskola - attīstības centrs

 remontstrādnieks, santehniķis

 vidējā

7

 Velta Verkeviča

1957

 Kokneses speciālā internātpamatskola- attīstības centrs

 skolotāja

 augstākā

8

 Gints Freibergs

1966

 HIGH-TETH Mēbeles

 īpašnieks

 vidējā

9

 Solveiga Rasnača

1972

 Aizkraukles rajona tiesa

 sekretāre

 augstākā

10

 Tatjana Zeica

1970

 SIA Aizkraukles slimnīca

 intensīvās terapijas māsa

 vidējā

11

 Malda Sokolovska

1967

 Pērses pamatskola

 direktores vietniece izglītības jomā

 augstākā

12

 Edgars Verkevičs

1984

 SIA AVE PLUS

 valdes loceklis

 vidējā

13

 Ineta Kinne

1985

 PII Gundegas

 sekretāre

 augstākā

14

 Inga Skrebele

1965

 PII Gundegas

 pirmsskolas izglītības skolotāja

 augstākā

15

 Indra Rutka

1982

 Bebru vispārizglītojošā internāpamatskola

 skolotāja

 vidējā

16

 Dzintra Žilde

1949

 pensionāre

 pensionāre

 vidējā

17

 Valentīna Puķīte

1955

 Veikals Kabatiņa

 vadītāja

 vidējā

  

Tautas partija, Pilsoniskā savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Viesturs Cīrulis

1940

 Kokneses pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Māris Reinbergs

1957

 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

 direktors

 augstākā

3

 Lauma Āre

1969

 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

 skolotāja

 augstākā

4

 Jānis Bakmanis

1954

 Vecbebru profesionālā vidusskola

 direktors

 augstākā

5

 Imants Balodis

1961

 Jēkabpils rajona centrālā slimnīca

 uzņemšanas nodaļas vadītājs

 augstākā

6

 Elvīra Broka

1958

 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

 direktora vietniece informātikā

 augstākā

7

 Ēriks Cīrulis

1935

 Aizkraukles rajona sporta skola

 direktors

 augstākā

8

 Inguna Doktore

1962

 I.Doktores privātprakse zobārstniecībā

 ārsts

 augstākā

9

 Anda Elste

1958

 A.Elstes ģimenes ārsta prakse

 ģimenes ārsts

 augstākā

10

 Iveta Hveckoviča

1964

 Zemnieku saimniecība '"Zemītes"

 īpašniece

 augstākā

11

 Inga Ķieģele

1972

 Aizkraukles rajona bērnu nams - patversme "Dzeguzīte

 direktore

 augstākā

12

 Jānis Liepiņš

1958

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LM TEHNIKA"

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Jānis Miezītis

1959

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bormaņi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

14

 Edgars Mikāls

1957

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PĒRLES BŪVE"

 valdes loceklis

 augstākā

15

 Benita Peciņa

1971

 Pirmsskolas izglītības iestāde "Gundega"

 daiļdārzniece

 vidējā

16

 Vitālijs Rūrāns

1953

 Individuālais darbs

 distributors

 augstākā

17

 Aija Skudra

1959

 Bebru pamatskola

 direktore

 augstākā

18

 Dainis Vingris

1967

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kokapstrāde DN"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form