(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sabiedrība citai politikai

  


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Kārlis Pabērzs

1955

 Kūku pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Aivars Jaksons

1955

 Z/s "Eglaine"

 vadītājs

 vidējā

3

 Vija Stiebriņa

1957

 Krustpils pamatskola

 skolas direktore

 augstākā

4

 Jānis Pastars

1960

 Mežāres pagasta padome

 deputāts

 vidējā

5

 Dace Broka

1965

 Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola

 skolas direktore

 augstākā

6

 Inese Bramane

1963

 Vīpes pagasta padome

 kluba vadītāja

 vidējā

7

 Dzintars Kalniņš

1955

 Kūku pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētāja vietnieks

 vidējā

8

 Dace Kalniņa

1969

 Variešu sākumskola

 skolas direktore

 augstākā

9

 Ilze Bičevska

1964

 SIA "Brīvā Daugava"

 korespondente

 augstākā

10

 Valērijs Indāns

1963

 Mežāres pagasta padome

 saimnieciskās daļas un komunālās saimniecības vadītājs

 vidējā

11

 Sandra Kaļeiņikova

1978

 Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola

 skolotāja

 augstākā

12

 Aina Krūmiņa

1947

 mājsaimniece

 pensionāre

 augstākā

13

 Kārlis Stars

1980

 SIA "WORKINGSYSTEM"

 valdes loceklis

 augstākā

14

 Spodris Bērziņš

1969

 IK Leitāni S

 pārvaldnieks

 augstākā

15

 Dace Vītola

1960

 Antūžu speciālā internātpamatskola

 sociālā darbiniece

 vidējā

16

 Līga Liepiņa

1966

 Variešu pagasts-ģimenes ārsta prakse

 prakses vadītāja

 augstākā

17

 Jevgēnijs Detlevkins

1951

 SIA "Detleffi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

18

 Svetlana Lāce

1964

 Vīpes pamatskola,Vīpes pagasts

 skolotāja

 augstākā

  

Tēvzemei un Brīvībai/LNNK

  

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Marija Stalidzāne

1959

 Valsts valodas centrs

 reģiona inspektore

 augstākā

2

 Inta Ozoliņa

1948

 SIA "Meža Rasas" kokaudzētava

 valdes locekle

 vidējā

3

 Jeļena Hnikina

1978

 Kūku pagasta Kūku bibliotēka

 bibliotēkas vadītāja

 vidējā

4

 Lilija Grugule

1956

 Mežāres pag. SIA "AMLI"

 valdes locekle

 vidējā

5

 Benita Spalviņa

1973

 Atašienes pag. Biedrība "Lauku sieviešu klubs DORE"

 priekšsēdētāja

 vidējā

6

 Dzintars Skalbe

1958

 Zemessardzes 32. KB S- 4 nodaļa

 galvenais tehniķis

 vidējā

7

 Inta Trokša

1962

 AAS "BALTA"

 apdrošināšanas konsultants

 augstākā

8

 Anita Pobjaržina

1955

 Kūku pagasta padome

 sociālā darbiniece

 augstākā

9

 Inna Sakoviča

1974

 Mežāres pamatskola

 sākumskolas skolotāja

 augstākā

10

 Ilmārs Lindāns

1965

 Atašienes pag. Z/S "Kristapūri"

 īpašnieks

 vidējā

11

 Vilija Lazdiņa

1956

 Jēkabpils pilsētas Bērnu bibliotēka

 bibliotekāre

 vidējā

12

 Zanda Bojere

1963

 SIA "Baltik Feed"

 lopkopības menedžere

 vidējā

13

 Vizma Lejiņa

1958

 Kūku pagasta Novada izpētes centrs

 vadītāja

 augstākā

14

 Dace Podniece

1967

 Neatliekamā medicīniskā palīdzība

 ārsta palīgs

 vidējā

15

 Līga Stulpiņa

1974

 SIA "Triāls"

  Latgales reģiona tirdzniecības pārstāve

 vidējā

16

 Aija Prokofjeva

1961

 Liepenes pamatskolas ēdnīca

 vadītāja

 vidējā

17

 Edgars Siliņš

1958

 A/S "Sadales tīkls" remontceltniecības dienests

 tehniķis

 augstākā

18

 Aija Rogāle

1968

 M.Brimmerbergas Pļaviņu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

  

Pilsoniskā savienība

  


Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Mirdza Zirnīte

1957

 Krustpils pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Gundega Eglīte

1978

 Mežāres pamatskola

 Direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

3

 Valdis Ozoliņš

1963

 Jēkabpils 3. vidusskola

 Direktors

 augstākā

4

 Inita Beinaroviča

1965

 Krustpils pagasta pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

5

 Iluta Randoha

1974

 Liepenes pamatskola

 Direktora vietniece izglītības jomā, skolotāja

 augstākā

6

 Aija Semjonova

1959

 Vīpes pamatskola

 Direktore

 augstākā

7

 Leontīne Ozoliņa

1958

 Variešu kultūras nams

 Direktore

 vidējā

8

 Dzintars Švirksts

1968

 SIA EDVI HES

 Uzraugs-operātors

 vidējā

9

 Ilze Stupāne

1972

 Jēkabpils rajona padomes administratīvā departamenta

 Vadītājas vietniece, juridiskā dienesta vadītāja

 augstākā

10

 Regīna Vilnraga

1945

 Kūku pagasta Sabiedriskā lauku biedrība 'Mežābele'

 Valdes locekle, grāmatvede - kasiere

 augstākā

11

 Edgars Turkopolis

1969

 VAS Latvijas dzelzceļš Atašienes stacija

 Priekšnieks

 vidējā

12

 Jānis Trokša

1963

 Konekesko Latvija

 Tirdzniecības pārstāvis Latgales reģionā

 vidējā

13

 Ineta Speldziņa

1966

 SIA Agro Trade Latvija

 Tirdzniecības pārstāve

 augstākā

14

 Andris Stalidzāns

1962

 z/s "Ozoli"

 Īpašnieks

 vidējā

15

 Gunārs Gžibovskis

1963

 Mežāres pamatskola

 Direktors

 augstākā

  

  

Zaļo un Zemnieku savienība

  


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Kalniņš

1958

 Vīpes pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Kornēlija Brūniņa

1953

 Mežāres pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 vidējā

3

 Arita Zāle

1954

 Liepenes pamatskola

 direktore

 augstākā

4

 Pēteris Gravāns

1963

 Atašienes pagasta padome

 izpilddirektors

 vidējā

5

 Valda Kalniņa

1957

 Sūnu pamatskola

 skolas direktore

 augstākā

6

 Vilnis Eglītis-Tropuliņš

1964

 SIA AUTO LĪGA

 veikala vadītājs

 vidējā

7

 Imants Gedušs

1963

 SIA "Ķiķaukas"

 vadītājs

 vidējā

8

 Mārtiņš Zaļais

1983

 pašnodarbinātā persona

  

 augstākā

9

 Anita Putka

1959

 Viduslatvijas Lauku attīstības birojs

 lauku attīstības speciāliste

 augstākā

10

 Ilona Zalāne

1974

 Atašienes pagasta padome

 bāriņtiesas priekšsēdētāja

 vidējā

11

 Maija Kīne

1968

 Krustpils pamatskola

 skolotāja

 augstākā

12

 Artūrs Seržāns

1958

 VMD Sēlijas virsmežniecības Krustpils mežniecība

 mežzinis

 augstākā

13

 Pēteris Kjazja

1966

 Z/S Kalnvidi

 saimnieks

 vidējā

14

 Valentīna Carjova

1973

 A/S "Jēkabpils Labība"

 Mākslīgās apsēklošanas tehniķis

 vidējā

15

 Anita Ruliete

1959

 Variešu pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

16

 Oļģerts Stalidzāns

1957

 Atašienes pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

17

 Aija Vetere

1978

 A/S SEB banka

 klientu darījumu vadītājs

 augstākā

18

 Dzintra Mikanovska

1947

 LAD Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde

 vecākā referente

 augstākā

  

  

"Saskaņas Centrs"

  


Nr

Vārds, Uzvārds(9)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Sergejs Volkovs

1967

 SIA "Pļaviņu Komunālie pakalpojumi"

 Valdes loceklis

 augstākā

2

 Genadijs Ivanovs

1972

 Mežāres pamatskola

 kurinātājs

 vidējā

3

 Marija Puķīte

1950

 SIA "Helēna"

 valdes locekle

 vidējā

4

 Roberts Draško

1962

 pašnodarbināts

 guļbūvju meistars

 vidējā

5

 Juris Puriškevičs

1956

 ZS "Vīpīte"

 īpašnieks

 augstākā

6

 Aleksandrs Raščevskis

1949

 SIA "ADELLA"

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Vasilijs Bogovičs

1945

 pensionārs

  

 vidējā

8

 Raisa Dmitrijeva

1955

 AS "Komunālprojekts"

 Inženiere

 vidējā

9

 Ineta Skrauča

1966

 SIA "EAST-WEST transit"

 vecākais operators

 vidējā

  

Tautas partija

  


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dainis Lapiņš

1958

 SIA "DLLA"

 Valdes loceklis

 augstākā

2

 Evita Lesiņa

1981

 Zvērinātu tiesu izpildītāju birojs

 Zvērināta tiesu izpildītāja palīgs

 augstākā

3

 Ilga Cimbule

1960

 Jēkabpils pilsētas pašvaldība

 Kultūras darba konsultante-vecākais speciālists

 augstākā

4

 Vilnis Zemītis

1966

 ZS "Cīruļi"

 Īpašnieks

 augstākā

5

 Iluta Bērziņa

1981

 Sūnu pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

6

 Zigrīda Dreimane

1959

 Mežāres pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

7

 Laimonis Kalniņš

1944

 Antūžu speciālā internātpamatskola

 Skolotājs

 augstākā

8

 Inese Seile

1970

 Jēkabpils 2 pasta nodaļa

 Pastniece

 vidējā

9

 Ārijs Daģis

1972

 SIA "Daģis"

 Valdes loceklis

 vidējā

10

 Maija Grundšteine

1960

 Vīpes pagasta padome

 Bāriņtiesas priekšsēdētāja

 augstākā

11

 Lidija Smolova

1948

 A/S "Sentor Farm"

 Farmaceita asistente

 vidējā

12

 Ieva Veigure

1983

 Latvijas Krājbanka

 Vadītāja

 augstākā

13

 Solveiga Riekstiņa

1985

 SIA "Centrs AV"

 Grāmatvede

 augstākā

14

 Elga Upmale

1957

 ZS "Selgas"

 Īpašnieks

 vidējā

15

 Edgars Gazarovs

1979

 Bezdarnieks

 Bezdarnieks

 vidējā

16

 Vilis Karasevs

1967

 SIA "DLLA"

 Koksnes apstrādātājs

 augstākā

17

 Anita Lesiņa

1955

 SIA "Centrs AV"

 Vetārste

 augstākā

18

 Aleksandrs Indāns

1951

 Pensionārs

  

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form