(dati:CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Demokrāti.lv


Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vaira Brūdere

1955

 Kuldīgas rajona padome

 izpilddirektore

 augstākā

2

 Artis Rozītis

1972

 SIA "Arktika G"

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Baiba Ivanovska

1982

 SIA "Baltijas Īpašumu serviss"

 līdzīpašniece, valdes locekle

 vidējā

4

 Ilgonis Heinackis

1949

 SSF apsardze Ventspils nodaļa

 apsardzes vadītāja vietnieks

 augstākā

5

 Ramona Irbe

1959

 Kuldīgas slimnīca Bēnu nodaļa

 vadītāja

 augstākā

6

 Aldis Dilāns

1967

 SIA "PC Konsultants"

 uzņēmuma vadītājs, datorprogrammu konsultants, sis

 augstākā

7

 Uldis Vizbulis

1958

 SIA "ADE"

 pārvaldnieks

 vidējā

8

 Ineta Eņģele

1962

 Kuldīgas pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests

 sociālais darbinieks

 augstākā

9

 Ainars Bierands

1965

 z/s "Akmeņkalni"

 īpašnieks

 vidējā

10

 Ruta Orlova

1951

 Kuldīgas rajona Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs

 direktore

 augstākā

11

 Imants Kristovskis

1954

 SIA "JUMIS Z"

 valdes priekšsē'dētājs, būvdarbu vadītājs

 vidējā

12

 Sigunds Zavickis

1971

 Kuldīgas pilsētas pašvaldības SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

13

 Elita Tisjaka

1969

 Laidu pamatskola

 direktore

 augstākā

14

 Indulis Laškovs

1975

 Kuldīgas rajona padomes aģentūras "Kuldīgas sporta aģentūra"

 direktors

 augstākā

15

 Daiva Krastiņa

1967

 DnB NORD Banka Kuldiigas filiāle

 direktore

 augstākā

16

 Andris Upmalis

1960

 Valsts akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" struktūrvienības "Kuldīgas ceļu rajons"

 direktors

 augstākā

17

 Zigmunds Milzarājs

1967

 Privatizējamās RSK apdrošināšanas A/S Kurzemes reģiona filiale

 direktors

 augstākā

18

 Dzintra Roga

1944

 SIA "BUTS"

 pasniedzēja Darba likumdošanā

 augstākā

19

 Jānis Rudzāts

1971

 IVABALTE AGRO SIA

 tirdzniecības speciālsists

 augstākā

20

 Uldis Ante

1950

 z/s "Kažoki"

 īpašnieks

 augstākā

  

Tautas partija

  

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inga Bērziņa

1963

 Kuldīgas pilsētas dome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Aleksandrs Lange

1957

 AS "SEB banka"

 Administratīvais direktors

 augstākā

3

 Viktors Gotfridsons

1956

 Kuldīgas pilsētas dome

 Izpilddirektors

 augstākā

4

 Ilmārs Pilenieks

1941

 Zemnieku saimniecība "Bētas"

 Īpašnieks

 augstākā

5

 Ināra Rozentale

1947

 SIA "Kuldīgas slimnīca"

 Valdes locekle

 augstākā

6

 Brigita Freija

1958

 Kuldīgas Centra vidusskola

 Direktore

 augstākā

7

 Juris Štorhs

1948

 Kurmāles pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Daina Bērende

1955

 Gudenieku pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

9

 Artis Gustovskis

1967

 SIA "Informācijas un tūrisma koordinācijas centrs"

 Valdes loceklis

 augstākā

10

 Dace Reinkopa

1959

 Kuldīgas rajona padomes Kultūras nodaļa

 Vadītāja

 augstākā

11

 Kaspars Rasa

1968

 Kuldīgas rajona padomes pašvaldības aģentūra "Kuldīgas attīstības aģentūra"

 Direktors

 augstākā

12

 Ināra Paiča

1956

 Snēpeles pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

13

 Arvis Sprude

1987

 Kuldīgas 2.vidusskola

 Tautisko deju skolotājs

 vidējā

14

 Jānis Miņins

1980

 SIA "Latvijas Olimpiskā vienība"

 Sportists

 vidējā

15

 Inta Freiberga

1953

 Rendas pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

16

 Lija Šēle

1961

 Rumbas pagasta padome

 Grāmatvede-ekonomiste

 augstākā

17

 Artis Roberts

1981

 Laidu pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

18

 Lidija Petrevica

1954

 Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Kuldīgas nodaļa

 Nodaļas vadītāja

 augstākā

19

 Uldis Komarovskis

1962

 SIA "Gravas prim"

 Direktors

 augstākā

20

 Pēteris Gobzemis

1976

 Kuldīgas pilsētas dome

 Deputāts

 vidējā

  

Zaļo un Zemnieku savienība

  

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valdis Danenbergs

1945

 SIA "Kuldīgas siltumtīkli"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Tālvaldis Bergmanis

1954

 Kuldīgas rajona padome

 rajona padomes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Vineta Ķine

1955

 LR Zvērinātu advokātu kolēģija

 zvērināta advokāte

 augstākā

4

 Mārcis Brantevics

1970

 Turlavas pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētājs

 vidējā

5

 Gunārs Freimanis

1961

 VMD Dienvidkurzemes virsmežniecība

 Medību daļas vadītājs

 augstākā

6

 Daina Grundmane

1959

 Īvandes pagasta zemnieku saimniecība "Arāji'

 zemnieku saimniecības īpašniece

 vidējā

7

 Anda Upleja

1966

 Ivandes pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

8

 Aivars Rudzroga

1962

 SIA "Skrundas komunālā saimniecība"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Aivars Bergmanis

1956

 VMD Dienvidkurzemes virsmežniecības Rendas mežniecība

 mežsargs

 augstākā

10

 Edgars Kapteinis

1984

 Kuldīgas rajona padome

 Informācijas sistēmu administrators

 augstākā

11

 Andris Grīns

1958

 SIA "Grīnmežs"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

12

 Ruta Vitkovska

1949

 SIA "REVIDENTS"

 revidenta palīdze

 augstākā

13

 Rauls Vaitka

1965

 SIA "Kuldīgas slimnīca"

 Iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs

 augstākā

14

 Rita Peterlevica

1957

 salons-frizētava "Rita"

 pašnodarbinātā

 vidējā

15

 Aivars Bērics

1965

 Vārmes pagasta zemnieku saimniecība "Apškalni"

 zemnieku saimniecības īpašnieks

 vidējā

16

 Arvīds Kņazs

1945

 Pelču pamatskola

 direktors

 augstākā

17

 Dace Zommere

1959

 Padures pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 vidējā

18

 Dace Čača

1957

 Individuālais uzņēmums "Tonis"

 individuālā uzņēmuma īpašniece

 vidējā

19

 Guna Orna

1956

 Basu pamatskola

 direktore

 augstākā

20

 Kārlis Vitkovskis

1949

 SIA "Latmet"

 celtnieks

 vidējā

  

LPP/LC

  

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ināra Oļena

1961

 Kuldīgas novada Pieaugušo izglītības centrs

 vadītāja

 augstākā

2

 Baiba Mikāla

1966

 SIA AMAZONE

 Izpilddirektore

 augstākā

3

 Andrejs Uzulēns

1984

 SIA BAJTEL.LV

 tirdzniecības menedžeris

 augstākā

4

 Juris Perluhins

1983

 SIA P.J.P

 Valdes priekšēdētājs

 augstākā

5

 Māris Rozentāls

1975

 SIA "LAIMAR"

 instruktors

 vidējā

6

 Oskars Pērkons

1981

 individuālā darba veicējs

 pašnodarbināta persona

 augstākā

7

 Artūrs Zazerskis

1981

 SIA "A&D"

 tirdzniecības pārstāvis

 vidējā

8

 Uģis Rukuts

1976

 SIA "IMA autoserviss"

 izpilddirektors

 vidējā

9

 Sergejs Rozītis

1957

 Kuldīgas pilsētas domes administratīvā komisija

 loceklis

 augstākā

10

 Melānija Mazberga

1934

 Vecuma pensija

 pensionārs

 vidējā

11

 Jānis Baukšis

1943

 Kuldīgas rajona sporta skola

 direktors

 augstākā

12

 Juris Kramēns

1964

 VSAA

 ITD IT servisa daļas RIS administrators

 augstākā

13

 Raimonds Ansons

1975

 SIA "PALSAMS"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

14

 Ingrīda Stepānova

1966

 Individuālā darba veicējs

 lopkopības pārraugs

 vidējā

15

 Marija Cīrule

1954

 Pelču specīālā internātpamatskola - attīstības centrs

 direktora vietniece metodiskajā darbā

 augstākā

16

 Jānis Valdmanis

1979

 Ventspils brīvostas pārvalde

 krasta matrozis

 vidējā

17

 Aija Piļka

1960

 SIA "Kuldīgas Metropole"

 Valdes locekle

 augstākā

18

 Ausma Burkovska

1959

 Padures pagasta padomes veselības punkts

 ārsta palīgs

 vidējā

19

 Alvis Ausmanis

1966

 A/s "Latvijas valsts meži"

 plānotājs Dienvidkurzemes mežsaimniecībā

 augstākā

20

 Rita Stara

1959

 Kuldīgas slimnīca SIA

 medmāsa

 vidējā

  

Sabiedrība citai politikai

  

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Guntis Būmeisters

1968

 Kuldīgas pilsētas Dpme

 Būvinspektors

 vidējā

2

 Andris Ozolnieks

1946

 Kuldīgas pilsētas pensionāru apvienība "Rumbiņa"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Vilnis Mūrnieks

1952

 Ēdoles pagasta Padome

 pagasta priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Indulis Sarma

1959

 Dienvidkurzemes virsmežniecība

 Mežzinis

 augstākā

5

 Inga Sproģe

1975

 VOAVA Kurzemes nodaļa

 Finanšu-norēķinu daļas ekonomists,referents

 augstākā

6

 Nauris Šīmans

1973

 SIA Dižkļaviņas

 Valdes loceklis

 vidējā

7

 Normunds Sproģis

1965

 SIA Nomowa 13

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

8

 Māris Millers

1979

 A/S GE Money bank

 filiāles direktora vietas izpildītājs

 augstākā

9

 Artis Šimpermanis

1978

 SIA Šimpermaņu Smukumbode

 Izpilddirektors

 vidējā

10

 Andrejs Jansons

1980

 SIA PROLIX

 Valdes loceklis

 augstākā

11

 Matīss Šmidbergs

1987

 Pašnodarbinātais

 Būvtehniķis

 vidējā

12

 Mārtiņš Puķe

1988

 Pašnodarbinātais

 Būvtehniķis

 vidējā

13

 Renāte Ozola

1979

 SIA SIN-N

 Biroja vadītāja

 vidējā

14

 Jānis Caune

1971

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

15

 Mārtiņš Blūms

1982

 Pašnodarbinātais

 Šoferis -ekspeditors

 augstākā

16

 Modris Ūdriņš

1969

 Pašnodarbinātais

 Automehāniķis

 vidējā

17

 Jānis Līdaks

1968

 Pašnodarbinātais

 Santehniķis-celtnieks

 vidējā

18

 Aivis Ozols

1974

 Z/S Mežmalieši

 īpašnieks

 vidējā

19

 Aiva Kraule

1990

 Bez nodarbošanās

  

 vidējā

20

 Modris Fokerots

1954

 Z/S Potrimpi

 īpašnieks

 augstākā

  

Pilsoniskā savienība

  

 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dainis Pilskungs

1968

 SIA "DaJo"

 Valdes loceklis - jurists

 augstākā

2

 Valdis Plaudis

1973

 LR Zemkopības ministrija Valsts aģentūra Zivju Resursu Atražošanas aģentūras filiāle Zivju audzētava "Pelči"

 Galvenais zivkopis

 augstākā

3

 Ziedonis Anšics

1957

 AS "Latvijas valsts meži"

 plānotājs

 augstākā

4

 Dace Jamonte

1962

 AS "Kurzemes Radio"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

5

 Guntra Krūkliņa

1965

 V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija

 Direktora vietniece audzināšanas jomā

 augstākā

6

 Jolanta Derkevica-Pilskunga

1980

 Kuldīgas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Taurenītis"

 Vadītāja

 augstākā

7

 Alvis Erbs

1965

 SIA "Kurzemes Juridisko un Finanšu konsultāciju centrs"

 Konsultants-referents

 augstākā

8

 Andris Lagzdiņš

1971

 Kuldīgas rajona, Gudenieku pagasta Basu pamatskola

 skolotājs

 augstākā

9

 Jānis Bruzinskis

1959

 AS "Sadales tīkls"

 Nodaļas vadītājs

 augstākā

10

 Ornets Āķis

1969

 SIA "Virka"

 direktora vietnieks

 vidējā

11

 Kārlis Blūms

1957

 SIA "Orvilks"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

12

 Jānis Sprugevics

1976

 Jūras un iekšējo ūdeņu pārvalde

 Vecākais inspektors

 augstākā

13

 Jānis Auziņš

1979

 VOAVA Kurzemes nodaļa

 Datu apstrādes daļas vadītājs

 augstākā

14

 Gatis Rozenfelds

1983

 SIA "HRG-lux"

 valdes loceklis

 vidējā

15

 Armanda Sokolovska

1973

 SIA "Servier Latvia"

 Medicīniskai pārstāvis

 vidējā

16

 Anda Rozentāle

1969

 PII "Taurenītis"

 Skolotāja

 augstākā

17

 Jānis Šmēdiņš

1987

 Sporta klubs "Rīga Lāse-R"

 Profesionāls sportists

 augstākā

  

Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 MEINARDS MĒTELIS

1947

 Z/S "Pilskalni"

 Īpašnieks

 vidējā

2

 OSKARS PUTRA

1953

 Valsts ieņēmumu dienesta Kurzemes reģionālā iestāde

 Juridisko jautājumu daļas sektora vadītājs

 augstākā

3

 ARTIS GOLDMANIS

1969

 VSIA "Latvijas Valsts mērnieks"

 Kuldīgas biroja vadītājs

 vidējā

4

 EDGARS AIŠPURS

1954

 SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi"

 šoferis

 vidējā

5

 VILNIS BEŅĶIS

1945

 Z/S "Sūrupe"

 īpašnieks

 vidējā

6

 NAURIS BERGMANIS

1981

 Kuldīgas tehnoloģijas un tūrisma profesionālā vidusskola

 skolotājs

 vidējā

7

 MĀRIS ČĪMA

1979

 Tirdzniecības nams "Kurši"

 veikala vadītājs

 augstākā

8

 INTA JANSONE

1961

 Kuldīgas Sv.Katrīnas Evanģēliski Luteriskās Draudzes diakonijas centrs

 vadītāja

 augstākā

9

 JĀNIS OKMANIS

1976

 Dienvidkurzemes virsmežniecība

 Kuldīgas mežniecības mežsargs

 augstākā

10

 ZIEDONIS PETROVICS

1953

 VSIA "Latvijas Valsts mērnieks"

 jaunākais mērnieks

 vidējā

11

 TOMS ŠMĒDIŅŠ

1986

 pašnodarbinātais

 sportists

 vidējā

12

 RASMA ZARIŅA

1945

 Z/S "Sudrabkalni"

 īpašniece

 vidējā

13

 MĀRIS UŠPELIS

1965

 SIA "Zeme MA"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

14

 IVETA VĒRA

1965

 V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija

 skolotāja

 augstākā

15

 GUNĀRS GUTLANDS

1937

 IU "Gutlands"

 īpašnieks

 vidējā

16

 AIVARS JUNKERS

1952

 Z/S "Ciemgaļi"

 Īpašnieks

 vidējā

17

 EDIJS OZOLIŅŠ

1968

 SIA "Ēdoles Druvas"

 direktors

 vidējā

18

 JURIS ULLAS

1974

 ZS "Strīķi"

 izpilddirektors

 augstākā

19

 BRIGITA BINDARE

1945

 Pensionāru klubs "Virši"

 vadītāja

 pamata

20

 GUNTIS STUCERS

1957

 IK ''Klūdziņa''

 īpašnieks

 augstākā

"Mūsu zeme"

 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Leons Cēbergs

1944

 Pensionārs

 nav

 augstākā

2

 Valdis Cimermanis

1959

 SIA "Cerendas"

 direktors

 vidējā

3

 Arnis Kadiķis

1953

 Biedrība ''Arguss''

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Aivars Brencis

1947

 Pašnodarbināta persona

 sertificēts būvuzraugs

 vidējā

5

 Guntis Agris Kormis

1950

 Pašnodarbināta persona

 strādnieks

 augstākā

6

 Juris Brēdiķis

1944

 SIA "Jumis Z"

 izpilddirektors

 augstākā

7

 Juris Rudakovs

1974

 Individuālais komersants "Jura serviss"

 direktors

 augstākā

8

 Vega Kūma

1968

 Pelču speciālā internātskola- attīstības centrs

 skolotāja

 augstākā

9

 Inese Kalniņa

1977

 Pelču speciālā internātpamaskola-attīstības centrs

 skolotāja

 augstākā

10

 Artis Bērics

1984

 nav

 nav

 augstākā

11

 Jānis Rimeiks

1972

 nav

 nav

 pamata

12

 Ivo Solomahins

1986

 Kuldīgas Centra vidusskola

 skolotājs

 vidējā

13

 Agris Zanders

1967

 Zemnieku saimniecība "Indras"

 īpašnieks

 vidējā


Jaunais Laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uģis Lagzdiņš

1965

 SIA "Dantex"

 Valdes priekšsedētājs

 vidējā

2

 Guntra Buivida

1959

 Kuldīgas 2. vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

3

 Sigita Vaivade

1971

 Valsts Meža dienests

 Konsultāciju pakalpojumu centra Kuldīgas nodaļas v

 augstākā

4

 Dzintars Erdmanis

1963

 z/s "Ezergaļi"

 saimniecības īpašnieks

 vidējā

5

 Atis Broža

1959

 SIA "Atis Auto"

 Valdes priekšsedētājs

 augstākā

6

 Raivis Millers

1965

 Bezdarbnieks

  

 augstākā

7

 Raivo Šteins

1971

 SIA Kurzemes IT

 Valdes priekšsedētājs

 augstākā

8

 Inese Kleinberga

1954

 SIA "Eltra IT"

 Grāmatvede

 augstākā

9

 Līga Lagzdiņa

1964

 SIA "Kuldīgas primārās veselības aprūpes centrs"

 Valdes priekšsedētāja

 augstākā

10

 Andris Zatlers

1962

 SIA GAMMA

 Veikala vadītājs

 vidējā

11

 Egils Ābols

1959

 Pašnodarbinātais

  

 augstākā

12

 Ilze Lorence

1965

 IK G. Matroža kokzāģētava

 Vecākā meistere

 augstākā

13

 Marģers Funka

1947

 Pašnodarbinātais

 Ārsts

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form