(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

  
Partija "LPP/LC"
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Alīna Gendele

1959

 Ludzas rajona sporta skola

 direktore

 augstākā

2

 Jevgeņijs Lukašenoks

1946

 SIA "Lat invest"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Ojārs Strazds

1958

 Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Valsts meži"

 Meža infrastruktūras Latgales reģiona vadītāja vietnieks

 augstākā

4

 Tatjana Loseviča

1952

 Ludzas rajona padomes pansionāts "Ludza"

 direktore

 augstākā

5

 Biruta Jermaka

1955

 Isnaudas pagasta Tautas nams

 vadītāja

 augstākā

6

 Svetlana Rjutkinena

1965

 S.Rjutkinenas ģimenes ārsta prakse

 ģimenes ārste

 augstākā

7

 Ļubova Vanagele

1954

 Nirzas pamatskola

 direktore

 augstākā

8

 Andrejs Andrejevs

1980

 ZS "Mežāres A"

 menedžeris

 augstākā

9

 Ēvalds Kokins

1968

 pašnodarbināta persona

 juridisko pakalpojumu sniedzējs

 augstākā

10

 Elīna Vaišļa

1970

 Istras vidusskola

 skolotāja

 augstākā

11

 Genādijs Petrovskis

1973

 Ludzas rajona Policijas pārvalde

 inspektors

 vidējā

12

 Anastasija Sergejeva

1941

 Ludzas rajona padomes izglītības pārvalde

 vadītāja

 augstākā

13

 Kārlis Mičulis

1953

 SIA "Ludzas apsaimniekotājs"

 darba vadītājs

 vidējā

14

 Jolanta Strogonova

1958

 Ludzas rajona padomes Izglītības pārvalde

 metodiskā darba koordinatore

 augstākā

15

 Lilija Patumse

1960

 SIA "ELmarkets"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

16

 Svetlana Adamāne

1974

  SIA "Ludzas rajona slimnīca"

 radiologa asistents

 augstākā

17

 Svetlana Aleksejeva

1963

 Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Ludzas nodaļa

 inspektore

 augstākā

18

 Aivars Pīterāns

1969

 Ludzas rajona padomes Izglītības pārvalde

 autovadītājs

 vidējā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jevgenija Kušča

1962

 Ludzas pilsētas dome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Sergejs Bogdanovs

1949

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ECHO"

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Aleksandrs Jakimovs

1961

 Latvijas zvērinātu advokātu kolēģija

 Zvērināts advokāts

 augstākā

4

 Igors Lapšovs

1970

 Ģimenes ārsta prakse

 Ģimenes ārsts

 augstākā

5

 Zinaīda Buliga

1953

 Ludzas 2.vidusskola

 Direktore

 augstākā

6

 Artemijs Dobrovoļskis

1947

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Felicianovas rūpnīca "Polimērs""

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Valērijs Petrovskis

1964

 Latvijas zvērinātu advokātu kolēģija

 Zvērināts advokāts

 augstākā

8

 Valentīna Lukina

1952

  AS "Parex banka"

 Ludzas filiāles pārvaldniece

 augstākā

9

 Valērijs Dzevaltovskis

1979

 Ludzas Novadpētniecības muzejs

 Galvenais speciālists

 augstākā

10

 Olga Petrova

1979

 Pildas pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

11

 Stass Astaševs

1980

 Ludzas rajona Bērnu un jauniešu centrs

 Skolotājs

 augstākā

12

 Ēriks Mickāns

1975

 Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienests Ludzas brigāde

 Vada komandieris

 vidējā

13

 Vladimirs Vengra

1964

 IK "Sāta"

 Direktors

 augstākā

14

 Voldemārs Dibaņins

1954

 Cirmas pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 vidējā

15

 Anatolijs Lisovecs

1956

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

16

 Aina Fjodorova

1970

 Brigu pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

17

 Albīna Bokiša

1954

 Ezersalas speciālā internātpamatskola

 Medmāsa

 vidējā

18

 Jurijs Supovs

1954

 Valsts zemes dienests Latgales reģionālā nodaļa

 Speciālists

 vidējā

 

"Tautas partija"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valentīna Lazovska

1957

 Ludzas pilsētas dome

 deputāte

 augstākā

2

 Lolita Greitāne

1964

 Ludzas mūzikas pamatskola

 direktore

 augstākā

3

 Anatolijs Stjade

1948

 Zemnieku saimniecība "Sēta"

 īpašnieks

 augstākā

4

 Aivars Meikšāns

1976

 Istras pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Igors Afanasjevs

1959

 Ludzas rajona sporta skola

 treneris

 augstākā

6

 Antoņina Sjakste

1959

 Nirzas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Valentīna Smirnova

1951

 Brigu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 vidējā

8

 Eleonora Obrumāne

1956

 Ludzas rajona Bērnu un jauniešu centrs

 direktore

 augstākā

9

 Māris Losāns

1973

 VAS "Latvijas Autoceļu uzturētājs" Rēzeknes Ceļu rajona Ludzas nodaļa

 darbu vadītājs

 vidējā

10

 Aivars Kārkliņš

1946

 Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde

 Kontroles daļas vadītāja vietnieks

 augstākā

11

 Aina Petrovska

1970

 Ludzas mūzikas pamatskola

 direktora vietniece

 augstākā

12

 Imants Bogomols

1977

 Brigu pamatskola

 skolotājs

 vidējā

13

 Aivars Paulins

1967

 Ziemeļlatgales mežsaimniecība

 plānotājs

 augstākā

14

 Larisa Gudkova

1968

 Ņukšu pagasta padome

 galvenā grāmatvede

 augstākā

15

 Lija Kairova

1958

 SIA "Artūriņš"

 valdes locekle

 vidējā

16

 Mārīte Lipska

1975

 nav

  

 vidējā

17

 Alvis Budrevičs

1966

 VZD Latgales reģionālās nodaļas Ludzas birojs

 kadastra inženieris

 augstākā

 

"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Sergejs Lazovskis

1976

 Ludzas pilsētas dome

 sporta metodiķis

 vidējā

2

 Ivars Mauriņš

1972

 nav

  

 vidējā

3

 Aleksandrs Blins

1983

 SIA "BL invest"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Maja Piroženoka

1955

 Ludzas 2. vidusskola

 skolotāja

 augstākā

5

 Ināra Grišakova

1962

 Ludzas rajona tiesa

 tulks

 augstākā

6

 Jekaterina Vaščenkova

1988

 nav

  

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Boriss Kozlovs

1948

 LR Iekšlietu ministrija

 Atvaļinātais pulkvedis

 augstākā

2

 Juris Atstupens

1958

 SIA''Ludzas rajona slimnīca''

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Ksenija Miklaševiča

1945

 Isnaudas pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 vidējā

4

 Edgars Mekšs

1975

 Pildas pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Arturs Isakovičs

1968

 Ņukšu pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Ilga Mikijanska

1961

 Pureņu pagasta padome

 Padomes priekšsēdētāja

 vidējā

7

 Ināra Konovalova

1955

 SIA''Agroķīmija''

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

8

 Vladimirs Marudenoks

1955

 Istras vidusskola

 Skolotājs

 augstākā

9

 Dzidra Dukšta

1956

 Ludzas pilsētas ģimnāzija

 Direktore

 augstākā

10

 Lina Zmičerevska

1956

 Cirmas pagasta padome

 Sekretāre

 vidējā

11

 Inga Prikule

1968

 Ludzas Novadpētniecības muzejs

 Direktore

 augstākā

12

 Jevģēnijs Slišāns

1936

 Ludzas rajona padome

 Izpilddirektors

 augstākā

13

 Jānis Cirmans

1949

 Ludzas pilsētas dome

 Izpilddirektors

 augstākā

14

 Georgijs Martuženoks

1944

 Bezdarbnieks

 Pensionārs

 vidējā

15

 Viesturs Rancāns

1975

 SIA''Solo&Co''

 Valdes loceklis

 augstākā

16

 Andris Valeinis

1980

 Brigu pagasta padome

 Bāriņtiesas priekšsēdētājs

 augstākā

17

 Dāvis Barkāns

1989

 Rīgas Tehniskā Universitāte

 Students

 vidējā

18

 Arnolds Jakupāns

1973

 SIA''Vels''

 Valdes loceklis

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form