(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

  
"DEMOKRĀTI.LV"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Edgars Jansons

1971

 SIA "LSF Holdings"

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Juris Opuļskis

1969

 SIA EHD

 projektu vadītājs

 vidējā

3

 Arnis Šimkuss

1967

 SIA Salons Objekts

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Agnese Egle

1978

 SIA "Aeron"

 vadītāja

 vidējā

5

 Gaida Kosinska

1950

 SIA N projekti

 galvenā grāmatvede

 augstākā

6

 Zigmunds Melders

1968

 SIA "Iriveko"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Andris Darviņš

1966

 Rīgas Stradiņa universitāte

 IT direktors

 augstākā

8

 Mārtiņš Vanags

1979

 A/S Swedbank

 Norēķinu karšu pieņemšanas pakalpojumu jomas vadīts

 augstākā

9

 Aigars Pomaskovs

1975

 SIA "MAXTON"

 valdes loceklis

 vidējā

10

 Ruta Agbobli

1942

 Rutas Agbobli ģimenes ārsta prakse

 ģimenes ārsts

 augstākā

11

 Andis Riekstiņš

1973

 Ieguldījumu brokeru sabiedrība "AXIO Capital"

 īpašnieks, valdes priekšsēdētājs

 augstākā

12

 Arnis Āķis

1978

 SIA "PVC Mārupe"

 līdzīpašnieks

 vidējā

13

 Kārlis Jākobsons

1976

 SIA "Baltic House Estate Group"

 valdes loceklis un līdzīpašanieks

 vidējā

14

 Dace Rumpe

1968

 Mārupes vidusskola

 mājturības skolotāja, kultūrizglītības MK vadītāja

 augstākā

15

 Sanita Āķe

1983

 SIA "PVC Mārupe"

 biroja vadītāja

 augstākā

16

 Ļena Markauska

1974

 SIA Servus Plus

 administratore

 vidējā

17

 Einārs Graudiņš

1965

 SIA "Baltic House Estate Group"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

18

 Aleksandrs Simons

1990

 skolonieks Rīgas Centra Humanitārajā vidusskolā 12.klasē

  

 pamata

 

Zaļo un Zemnieku savienība
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Belousovs

1966

 SIA "RBSSKALS Serviss"

 ražošanas vadītājs

 vidējā

2

 Iveta Grigule

1964

 Jūrmalas pilsētas dome

 izpilddirektora palīdze

 augstākā

3

 Aldonis Arnavs

1958

 SIA "Mūkusalas Māja", AS Diena grupa

 direktors

 augstākā

4

 Dainis Ladigs

1969

 SIA "Dalas"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

5

 Silvija Grieķere

1945

 pensionāre

  

 vidējā

6

 Jānis Lībietis

1958

 Mārupes pagasta padome

 būvinspektors

 augstākā

7

 Arnis Remess

1955

 SIA "Stils Ltd"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

8

 Sandra Lapiņa

1962

 Diagnostikas centrs

 funkcionālās diagnostikas ārste

 augstākā

9

 Edgars Briedis

1969

 SIA "RBSSKALS Būvvadība"

 projektu vadītājs

 augstākā

10

 Zigmunds Alsiņš

1967

 Z/S "Tīraines staļļi"

 direktors

 augstākā

11

 Liene Muceniece

1987

 Latvijas Universitāte

 studente

 vidējā

12

 Dzintra Kusiņa

1964

 LR Saeima

 ZZS frakcijas vecākā referente

 augstākā

13

 Nauris Auzenbahs

1972

 bezdarbnieks

  

 augstākā

14

 Sintija Briede

1969

 SIA "Dab Dental Latvia"

 klientu menedžere

 vidējā

15

 Ainārs Kalniņš

1965

 SIA "Mūsa Motors Rīga"

 klientu menedžeris

 vidējā

16

 Artūrs Batraks

1988

 Augstskola "Turība"

 students

 vidējā

17

 Anna Stafecka

1968

 Z/S "Tīraines staļļi"

 trenere

 augstākā

18

 Andrejs Balodis

1964

 SIA "Klinta"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

 

Partija "LPP/LC"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ivars Punculis

1965

 Mārupes pagasta padome

 Izpilddirektors

 vidējā

2

 Ira Dūduma

1963

 Mārupes pagasta padome

 Kultūras nama direktore

 vidējā

3

 Inga Piterniece

1962

 AS AirBaltic Corporation

 Stratēģiskās biznesa attīstības vadītāja

 augstākā

4

 Jānis Aizbalts

1985

 SIA "L&T"

 projektu vadītājs

 augstākā

5

 Iveta Timule

1958

 Mārupes pagasta padome

 Jaunmārupes sākumskolas direktore

 augstākā

6

 Dzintra Poiša

1960

 SIA "Mārupes ambulance1"

 Ģimenes ārsts

 augstākā

7

 Ainārs Bormeisters

1963

 SIA "Bejas"

 īpašnieks

 vidējā

8

 Gatis Vācietis

1975

 Mārupes pagasta padome

 Dienas centra vadītājs/sociālais darbinieks

 augstākā

9

 Sarmīte Eņģele

1961

 Rīgas Jauno Tehniķu centrs

 Deju skolotāja

 augstākā

10

 Bruno Lielkāja

1972

 Z/S "Zālītes"

 īpašnieks

 vidējā

11

 Modris Kļaviņš

1954

 Z/S "Vilciņi

 īpašnieks

 vidējā

12

 Dzidra Griškoite

1939

 pensionāre

  

 vidējā

13

 Antra Urča

1964

 SIA "Stockmann"

 Vecākā grāmatvede

 vidējā

14

 Edgars Brass

1961

 VAS Latvijas Valsts ceļi

 Centra reģiona direktors

 augstākā

15

 Ronalds Narnickis

1955

 A/S "Valters un Rapa"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 Aelita Stelpe

1965

 Biedrība "Latvijas Kvalitātes asociācija"

 Projektu vadītāja

 augstākā

17

 Haralds Skrodelis

1982

 Tiesu administrācija

 Darba aizsardzības nodaļas vadītājs

 augstākā

18

 Elīna Grāve

1987

 Dailes teātris

 reklāmas un iespieddarbu vadītājas asistente

 vidējā

 

"Tautas partija"
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Līga Kadiģe

1955

 Mārupes pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Jānis Lagzdkalns

1958

 Mārupes vidusskola

 direktors

 augstākā

3

 Inese Tone

1959

 Rīgas domes Labklājības departaments

 Sociālās pārvaldes priekšnieka vietniece

 augstākā

4

 Anita Grope

1943

 Mārupes pagasta padome

 sociālā dienesta vadītāja

 vidējā

5

 Modris Spuģis

1952

 SIA "Sabiedrība Mārupe"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Aida Lismane

1959

 Mārupes pagasta padome

 būvvaldes vadītāja

 augstākā

7

 Līga Laupere

1944

 Mārupes pagasta padome

 Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja; arhivāre

 vidējā

8

 Māris Biernis

1974

 SIA "Inspekcija AMJ"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Ojārs Bite

1974

 SIA "OK Būvmateriali"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

10

 Īra Alksne

1953

 Rīgas 3.vidusskola

 pedagogs

 augstākā

11

 Uldis Kļava

1952

 AS "Latvenergo" Sadales tīkli

 montieris

 vidējā

12

 Sandra Obodova

1980

 Izglītības un zinātnes ministrija Lietvedības un arhīva nodaļa

 vadītājas vietniece

 augstākā

13

 Ivo Rubļevskis

1963

 RP SIA "Ķengaraga nami"

 Padomes priekšsēdētājs

 augstākā

14

 Ludmila Čaupenoka

1966

 Skultes pamatskola

 skolotāja

 augstākā

15

 Māris Kadiģis

1979

 SIA "Latvijas Vācijas kopuzņēmums "Krone""

 valdes loceklis; eksporta nodaļas vadītājs

 vidējā

16

 Jānis Vilkaušs

1980

 Mārupes vidusskola

 skolotājs

 augstākā

17

 Daiga Žagare

1972

 SIA "Mazcena 21"

 ģimenes ārste, pediatre

 augstākā

18

 Silvija Bartuševiča

1960

 Mārupes pagasta padome

 sporta struktūrvienības vadītāja

 augstākā

 

"Jaunais laiks"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Mārtiņš Bojārs

1954

 Lāčplēša ielā 24-117, Rīga

 zvērināts advokāts

 augstākā

2

 Leons Rožickis

1957

 SIA Lathaus

 izpilddirektors

 augstākā

3

 Liene Dravniece

1977

 SIA STUDY LINK

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Mareks Magone

1975

 SIA Magreks

 direktors

 pamata

5

 Pēteris Pikše

1951

 z/s Purkalni

 ražošanas daļas vadītājs

 augstākā

6

 Juris Arvīds Mūrnieks

1957

 Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

 ārsts-pediatrs

 augstākā

7

 Iveta Lepeško

1966

 Valsts bezpeļņas SIA LATVIJAS TELEVĪZIJA

 producente

 augstākā

8

 Ilga Gļauda

1964

 SIA Servus Plus

 aerobikas trenere

 vidējā

9

 Dace Štrodaha

1962

 Mārupes mūzikas un mākslas skola

 direktore

 augstākā

10

 Juris Ivanovs

1968

 AS Mārupes komunālie pakalpojumi

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

11

 Jānis Ozols

1953

 3. Zemessardzes novads

 rotas virsseržants

 vidējā

12

 Ina Freiberga

1968

 SIA BICE

 valdes locekle

 vidējā

13

 Aiga Bērziņa

1973

 Jaunmārupes sākumskola

 pirmsskolas skolotāja

 augstākā

14

 Diāna Orleāne

1968

 Kantora ielā 22, Rīga

 brīvmāksliniece

 augstākā

15

 Arturs Gauručs

1963

 SIA Mārupes Sēklas

 valdes loceklis

 augstākā

16

 Māris Megnis

1969

 SIA Forankra Lat

 direktors

 augstākā

17

 Anatolijs Latoškins

1958

 SIA ARS būve

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

18

 Valts Dalbiņš

1975

 SIA Estmāra

 valdes loceklis

 vidējā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(11)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Eduards Gribovskis

1958

 SIA "Sabiedrība Mārupe"

 mehanizators

 vidējā

2

 Iļja Podkolzins

1965

 Mārupes tautas sakaņas partijas nodaļa

 vadītājs

 augstākā

3

 Zigrīda Ilze Mickāne

1958

 SIA "Panorāma tours"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

4

 Marina Černova

1964

 SIA Tridens Latvia

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

5

 Aleksandrs Mihailovs

1953

  Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra Rīgas rajona nodaļa

 vadītājs

 augstākā

6

 Einārs Krūmiņš

1981

 SIA Eile

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Andrejs Kirillovs

1968

 AS "Mārupes komunālie pakalpojumi"

 valdes loceklis, jurists

 augstākā

8

 Andrejs Lastovskis

1966

 SIA" FM logistika"

 valdes loceklis

 vidējā

9

 Uldis Zommers

1970

 SIA " Envis"

 projektu konsultānts

 augstākā

10

 Andrejs Bessoļcevs

1968

 SIA "Būveksperts AV"

 valdes loceklis, būveksperts

 augstākā

11

 Jeļena Krūmiņa

1983

 AS Norvik Banka VIP klientu apkalpošanas nodaļa

 menedžere

 augstākā

 

Rīcības partija
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(8)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dainis Grabovskis

1970

 IU D.G.I.U.

 Uzņēmējs

 augstākā

2

 Ginta Pļaviņa

1973

 Latvijas Policijas akadēmija

 Lektors

 augstākā

3

 Jurijs Ņikoļenko

1988

 nav

 stundents

 vidējā

4

 Līga Paupere

1970

 SIA Būvmateriālu serviss

 Grāmatvede

 augstākā

5

 Edgars Pļaviņš

1973

 Latvijas Policijas akadēmija

 Lektors

 augstākā

6

 Tatjana Rosaņina

1975

 SIA S0TA-ONLINE HOLDING

 valdes locekle

 augstākā

7

 Oļegs Veresovs

1982

 SIA MAXIMA Latvija

 finansists

 vidējā

8

 Ingrīda Grabovska

1970

 AS SEB banka

 Klientu darījumu vadītāja

 augstākā

 

"Pilsoniskā savienība"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(7)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Egīls Misāns

1980

 SIA "Konekesko Latvija"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Ingrīda Mičāne

1961

 SIA "Saimnieks LV"

 žurnāliste

 augstākā

3

 Andris Štāls

1958

 VAS "Biķernieku kompleksā sporta bāze"

 Saimniecības daļas vadītājs

 vidējā

4

 Ēriks Sproģis

1973

 SIA "Invitros"

 Tirdzniecības pārstāvis

 augstākā

5

 Jānis Bušs

1963

 SIA "LTR"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

6

 Kristīne Martinsone

1973

 Bezdarbniece

  

 augstākā

7

 Gunita Berķe

1963

 SIA "BPS PR"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Kužnieks

1978

 Ekonomikas ministrija

 Valsts sekretāra vietnieks

 augstākā

2

 Gundars Vītols

1971

 Rīgas pašvaldības aģentūra Mežaparks

 direktors

 augstākā

3

 Juris Liepa

1954

 SIA Getliņi Eko

 Padomes loceklis

 augstākā

4

 Krista Veipa

1986

 SIA "Komo īpašumi"

 nekustamo īpašumu speciāliste

 vidējā

5

 Andris Puide

1976

 Sertificēts maksātnespējas procesa administrators

  

 augstākā

6

 Dainis Miglāns

1982

 SIA Vērsis Ro

 projektu vadītājs

 augstākā

 

"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aleksandrs Malnačs

1968

 SIA "Bizness un Baltija"

 nodaļas redaktors

 augstākā

2

 Viktorija Dušinska

1966

 Rīgas Ostvalda vidusskola

 psiholoģe

 augstākā

3

 Aleksejs Fjodorovs

1981

 SIA "Newtown"

 nekustamā īpašuma konsultants

 vidējā

4

 Sergejs Korņijenko

1981

 SIA "Koni"

 pasniedzējs

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form