(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rēzeknes novada dome
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Monvīds Švarcs

1967

 Rēzeknes rajona padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Ināra Šindarjova

1958

 Nodarbinātības valsts aģentūra Rēzeknes filiāle

 vadītāja

 augstākā

3

 Līvija Plavinska

1959

 Nautrēnu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Arvīds Dunskis

1965

 Bērzgales pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Voldemārs Deksnis

1959

 Lendžu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Jānis Troška

1958

 Ozolmuižas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Zinaīda Skredele

1950

 Ozolaines pagasta padome

 priekšsēdētāja

 vidējā

8

 Aigars Runčis

1986

 a/s Radio SWH

 ētera personība

 vidējā

9

 Dainis Viļums

1969

 Austrumlatgales virsmežniecība

 mežzinis

 augstākā

10

 Žanis Feldmanis

1968

 Tiskādu sanatorijas internātpamatskola bērniem ar psihoneiroloģiskām saslimšanām

 direktors

 augstākā

11

 Vilis Deksnis

1960

 Rēzeknes rajona padome

 Izglītības pārvaldes vadītāja vietnieks

 augstākā

12

 Elmārs Kotāns

1972

 z/s "Dimanti"

 īpašnieks

 vidējā

13

 Vinera Dimpere

1959

 Maltas 2.vidusskola

 direktore

 augstākā

14

 Ivars Igaunis

1969

 Jaunstrūžānu pamatskola

 direktors

 augstākā

15

 Aivars Vigups

1965

 Griškānu pagasta padome

 zemes ierīcību konsultants

 vidējā

16

 Zinaida Bodža

1961

 Audriņu vidusskola

 direktore

 augstākā

17

 Aldis Ciukmacis

1968

 Sakstagala pamatskola

 direktors

 augstākā

18

 Viktors Vasiļevskis

1962

 Individuālais komersants

 zvejnieks

 vidējā

19

 Arsenijs Aksjonovs

1962

 Rikavas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

20

 Ernests Klīdzējs

1929

 z/s "Vairogi"

 īpašnieks

 augstākā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(19)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Elvīra Pizāne

1957

 Feimaņu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Eduards Grišuļonoks

1961

 Silmalas pagasta padome

 priekššēdētājs

 augstākā

3

 Nadežda Solovjova

1959

 Maltas 2. vidusskola

  skolotāja

 augstākā

4

 Oļegs Agafonovs

1977

 SIA Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Rēzeknes nodaļa

 vadītājs

 augstākā

5

 Aivars Buharins

1963

 Nodarbinātības valsts aģentūras Rēzeknes filiāle

 koordinējošais eksperts

 augstākā

6

 Irēna Gžibovska

1953

 Griškānu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Sergejs Ignatjevs

1967

 Baltijas Starptautiskā Akadēmija

 docents

 augstākā

8

 Valērijs Jasinskis

1976

 nestrādā

  

 augstākā

9

 Pēteris Karacejevs

1955

 SIA Kopdarbs

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

10

 Andris Lucatnieks

1965

 SIA ANDRIS AUTO

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Zigfrīds Lukaševičs

1963

 Liepu pamatskola

 direktors

 augstākā

12

 Laimdota Melne

1957

 Vērēmu pagasta padome

 lauku attīstības speciāliste

 augstākā

13

 Raimonds Mietulis

1964

 Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūra

 saimniecības daļas vadītājs

 augstākā

14

 Viktors Miglāns

1943

 Audriņu pagasta padome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

15

 Olga Muravjova

1970

 Sakstagala pagasta padome

 pagasta priekšsēdētāja

 augstākā

16

 Oļegs Poskrjobiševs

1976

 VUGD Rēzeknes brigāde

 ugunsdrošības uzraugs un CA vecākais inspektors

 augstākā

17

 Voldemārs Silagaiļs

1958

 Strūžānu pagasta padome

 pagasta priekšsēdētājs

 vidējā

18

 Vladimirs Špeļs

1955

 Lūznavas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

19

 Valda Tutina

1959

 Latvijas pasts Kantinieku pasta nodaļa

 priekšniece

 vidējā

 

Politiskā partija "Spēks vienotībā"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 IGORS KOLOSOVS

1965

 Maltas pagasta padome.

 Deputāts.

 augstākā

2

 PĀVELS SAVICKIS

1968

 RĒZEKNES RAJONA MALTAS PAGASTA PADOME

 maltas pagasta padomes jurists

 augstākā

3

 PĒTERIS ITKAČS

1950

 nav

 nav

 vidējā

4

 NIKOLAJS KURAŠOVS

1958

 Z.S."Jaunupju"

 īpašnieks.

 vidējā

5

 NATAĻJA BIBIČEVA

1970

 Latvijas pasts. Rēzeknes 1.pasta nodaļa.

 Nodaļas priekšniece.

 vidējā

6

 JURIS TAUKULS

1964

 Rēzeknes rajona Dricanu pagasta padome.

 Zemes ierīkotājs.

 augstākā

7

 JURIJS KOVAĻOVS

1974

 SIA "VEREMS"

 maiņas meistars

 augstākā

8

 IVO BARŠEVSKIS

1973

 SIA "BG"

 menedžeris

 augstākā

9

 VLADIMIRS KRASUTINS

1978

 nav

 nav

 vidējā

10

 VLADISLAVS JAUDZEMS

1977

 nav

 nav

 vidējā

11

 ANATOLIJS KONDRATS

1965

 nav.

 nav.

 vidējā

12

 EDGARS NIZINS

1976

 Z.S. "E.Nizina"

 īpašnieks

 pamata

13

 KSENIJA AGEJEVA

1990

 Rēzeknes 4. vidusskola.

 skolniece.

 pamata

14

 VLADIMIRS ANDREJEVS

1969

 nav.

 nav.

 vidējā

15

 VLADIMIRS TRAŠKOVS

1967

 nav

 nav

 augstākā

16

 AIGARS STIUKA

1977

 SIA "VEREMS"

 maiņas meistars

 vidējā

17

 JEVGEŅIJS POĻAKOVS

1971

 nav.

 nav.

 vidējā

18

 VOLDEMĀRS JURČENKO

1957

 SIA "Latvijas Dzelzceļa apsardze"

 objekta apsargs

 vidējā

19

 PĀVELS KIRSANOVS

1963

 A/S "Latvijas krājbanka"

 Drošības dienesta inkasents.

 vidējā

20

 AGRIS PAVĻUKEVIČS

1971

 SIA "Latvijas Dzelzceļa Apsardze"

 Vilcienu sargs.

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Pēteris Stanka

1952

 Z/S "Līdumi"

 zemnieks

 augstākā

2

 Vitālijs Skudra

1949

 Rēzeknes rajona Maltas pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Juris Gailums

1960

 Rēzeknes rajona Ilzeskalna pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Oļegs Kvitkovskis

1965

 Rēzeknes rajona Čornajas pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Imants Skudra

1953

 AAS "Batikums"

 Rēzeknes reģionālā centra vadītājs

 augstākā

6

 Anna Tarakanova

1951

 Rēzeknes pilsētas domes sociālās aprūpes centrs

 sociālā darbiniece

 augstākā

7

 Jānis Macāns

1957

 Z/S "Zvejnieki"

 īpašnieks

 vidējā

8

 Silvija Svikša

1957

 Rēzeknes rajona Silmalas pagasta padome

 deputāte

 vidējā

9

 Sergejs Bašmakovs

1971

 Rāznas nacionālā parka administrācija

 dabas aizsardzības daļas uzraudzības sektora vadītājs

 augstākā

10

 Vitālijs Butlers

1949

 Rēzeknes rajona Pušas pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Jānis Pīgoznis

1943

 Rēzeknes rajona Kantinieku pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

12

 Boļeslavs Kindzuļs

1961

 Rēzeknes rajona Dricānu pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

13

 Stanislava Igaune

1943

 Latgales Amatniecības meistaru skola

 direktore

 augstākā

14

 Jānis Lumpovs

1935

 Z/S "Zeltiņi"

 zemnieks

 augstākā

15

 Juris Deglis

1953

 Rēzeknes rajona Rikavas pagasta padome

 komunālās saimniecības vadītājs

 vidējā

16

 Valentīna Arbidāne

1958

 Rēzeknes rajona Storeļovas pagasta padome

 lauku attīstības speciāliste

 augstākā

17

 Dainis Butlers

1972

 Z/S "Pakalnu Māliņi"

 īpašnieks

 vidējā

18

 Mārīte Dzene

1961

 SIA "Rēzeknes centrāltirgus"

 vetārste-veteksperte

 augstākā

19

 Ivo Sutins

1976

 SIA "IT PLUS"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

20

 Anna Gabrusāne

1949

 Rēzeknes rajona Strūžānu pagasta padome

 lauku attīstības speciālists

 vidējā

 

"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gundega Rancāne

1973

 Makašānu amatu vidusskola

 direktora vietniece mācību un audzināšanas darbā, skolotāja

 augstākā

2

 Oskars Krukovskis

1976

 Makašānu amatu vidusskola

 skolotājs

 augstākā

3

 Antoņina Erta

1946

 pensionāre

  

 augstākā

4

 Andris Eriņš

1955

 Zemnieku saimniecība "Pumpuri"

  

 augstākā

5

 Gunta Krukovska

1969

 Latvijas Sarkanā Krusta komiteja

 izpildirektore

 augstākā

6

 Irēna Kroiče

1959

 Rēzeknes 14. arodvidusskola

 direktora vietniece profesionālās izglītības un mācību ražošanas darbā

 augstākā

7

 Viktors Pankovs

1958

 pašnodarbinātais - keramiķis

  

 vidējā

8

 Sandra Murinska

1984

 Rēzeknes augstskola

 rektora palīdze

 augstākā

9

 Marija Andina

1955

 Makašānu amatu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

10

 Aleksandrs Mihnecovs

1974

 bezdarbnieks

  

 vidējā

11

 Ženija Čudare

1944

 SIA "KULDA"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

12

 Valentīna Barkova

1986

 SIA "Ceļi un tilti"

 ģeotehniķe

 augstākā

13

 Vitolds Vabaļs

1960

 Audriņu pagasta padome

 pagasta padomes deputāts

 vidējā

14

 Ineta Litinska

1970

 Makašānu amatu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

15

 Jānis Matvejenko

1985

 students

  

 vidējā

 

"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Antons Dervaniks

1964

 SIA "Maximums"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Ilga Zvejsalniece

1960

 Nagļu pagasta padome

 Nagļu pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Vadims Šaripovs

1940

 Adamovas republikāniskā sanatorijas internātskola

 ārsts

 augstākā

4

 Pēteris Gailums

1962

 Jura Soikāna Ludzas mākslas skolas Nautrēnu filiāle

 pasniedzējs

 vidējā

5

 Arvīds Pujats

1964

 zemnieku saimniecība "Ozoli"

 īpašnieks

 vidējā

6

 Saiva Zīmele

1981

 Nautrēnu PII "Vālodzīte"

 skolotāja

 augstākā

7

 Andris Bauska

1958

 z/s "Aizalkšņi"

 īpašnieks (tēvs miris, tiek kārtota mantojuma lieta)

 vidējā

8

 Dainis Gudriks

1981

 "Latvijas Pasts"

 pastnieks

 vidējā

9

 Ivans Gžibovskis

1953

 piemājas saimniecība "Ezerguļāni"

 īpašnieks

 vidējā

10

 Agrita Mūrniece

1988

  

 studente

 augstākā

11

 Juris Kravaļs

1975

 AS "Sadales tīkls"

 darbu vadītājs

 augstākā

12

 Mārtiņš Garjāns

1978

 SIA RSEZ "Verems"

 Noliktavas pārzinis

 augstākā

13

 Oksana Semeneca

1973

 PKS "Viļāni"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

 

"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(7)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Igors Sorokins

1939

 Tiskādu vidusskola

 skolas psihologs

 augstākā

2

 Jevģēnijs Kurašovs

1957

 Rikavas pamatskola

 direktors

 augstākā

3

 Aleksandrs Mironovs

1971

 Tiskādu vidusskola

 skolotājs

 augstākā

4

 Jelena Vaičule

1956

 m/s "Priežu sils"

 vaditāja

 vidējā

5

 Ludmila Vinogradova

1973

 Liepu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

6

 Aleksandrs Jemeļjanovs

1983

 SIA "Liski"

 transportu daļas vaditājs

 augstākā

7

 Oksana Smirnova

1989

 Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola

 skolniece

 pamata

 

 

LPP/LC


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Baltacis

1968

 SIA "SAUBER"

 Projektu vadītājs

 augstākā

2

 Roberts Eisaks

1963

 SIA "FURORS", Rēzeknes filiāle

 direktors

 augstākā

3

 Marija Nizina

1955

 Silmalas pagasta padome

 Zemes ierīkotāja

 vidējā

4

 Mārtiņš Drulis

1982

 SIA "Latgales Dārzi"

 Valdes loceklis

 vidējā

5

 Ilona Markunaite

1983

 SIA "Accounting Latvia"

 Valdes loceklis

 augstākā

6

 Jānis Pavlovskis

1963

 Zemnieku saimniecība "Ābelītes"

 īpašnieks

 vidējā

7

 Olga Jaroševiča

1965

 SIA "Dekom"

 Vecākais dispečieris

 vidējā

8

 Guna Zvīdre

1989

 Rēzeknes Augstskola

 studente

 vidējā

9

 Raitis Šakalovs

1983

 SIA "Vietējā"

 Reklāmas aģents

 vidējā

10

 Marija Jukna

1958

 Rēzeknes Slimnīca

 Galvenā māsa

 augstākā

11

 Aigars Lemps

1974

 A/S "Privatbank"

 kredītspeciālists

 augstākā

12

 Ļubova Jermakova

1986

 SIA "ALFOR"

 iekārtu pārraugs - bārmenis

 vidējā

13

 Dzintars Studens

1987

 SIA "Kapro"

 Ekskavatora vadītājs

 vidējā

14

 Jānis Novakšānovs

1957

 A/S "Latgales Enerģētika"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

 

 

 

  

Latgales tauta

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aleksandrina Binduka

1948

 IU "AB 1"

 īpašniece

 augstākā

2

 Alfrēds Truskovskis

1953

 Kaunatas vidusskola

 direktors

 augstākā

3

 Olga Zaiceva

1983

 SIA "Latgales reklāma"

 reklāmas menedžers

 augstākā

4

 Roberts Apšenieks

1952

 Zemnieku saimniecība "Lejieši"

 īpašnieks

 vidējā

5

 Ēvalds Majors

1962

 Zemnieku saimniecība "Majori"

 īpašnieks

 vidējā

6

 Valdis Spīķis

1973

 Individuālā darba veicējs (Serijas Nr. BB 003079 no 14.01.2008)

 pārdevējs

 pamata

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form