(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts

  


Nr

Vārds, Uzvārds(7)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Rudīte Mitenberga

1957

 SIA "Zītari LZ"

 Rojas vidusskolas ēdinīcas vadītāja

 vidējā

2

 Juris Apse

1958

 SIA " Kurzemes Jūrmala"

 tehniskais direktors

 augstākā

3

 Ilze Šulce

1965

 SIA " Rojas zobārstniecība"

 īpašniece, zobu tehniķe

 vidējā

4

 Inga Puntule

1974

 Rojas vidusskola

 skolotāja

 augstākā

5

 Juris Amers

1962

 SIA "Unda"

 strādnieks

 augstākā

6

 Jurģis Svitiņš

1987

 nav

 nav

 vidējā

7

 Harijs Andersons

1963

 SIA " Kurzemes Jūrmala"

 valdes loceklis

 vidējā


Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts

 


Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Alberts Neilands

1948

 Rojas novada dome

 Domes priekšsēdētājs

 pamata

2

 Jānis Kivils

1944

 Rojas mūzikas un mākslas skola

 Direktors

 augstākā

3

 Ingrīda Miķelsone

1948

 Ārsta privātprakse

 Daktere

 augstākā

4

 Lauris Karlsons

1979

 Lauris Karlsons I/K

 Īpašnieks

 vidējā

5

 Egils Mūrnieks

1951

 Rojas vidusskola

 Fizikas skolotājs

 augstākā

6

 Egils Perekrests

1968

 Slīteres NPA

 inspektors

 augstākā

7

 Jānis Budreika

1965

 Mērsraga ostas pārvalde

 Ostas pārvaldnieks

 augstākā

8

 Jolanta Leinarte

1967

 Rojas novada sociālais dienests

 psihologs, mākslas terapeits

 augstākā

9

 Inga Kalniņa

1968

 Kaltenes evaņģēliski luteriskās draudze

 priekšniece

 augstākā

10

 Aigars Šteinbergs

1958

 Mērsraga ostas pārvalde

 velkoņa kapteinis

 augstākā

11

 Jānis Strods

1950

 Rojas novada dome

 šoferis

 vidējā

12

 Egita Jansone

1956

 Rojas novada Kaltenes bibliotēka

 Bibliotēkas vadītāja

 augstākā

13

 Vija Klēvere

1949

 Vijas Klēveres zobārstniecības privātprakse

 Zobārste

 augstākā

14

 Rihards Jansons

1991

 Rojas novada Rojas vidusskola

 skolnieks Rojas vidusskolā

 pamata

15

 Jānis Zandbergs

1949

 Rīgas Satiksme

 Šoferis

 vidējā

16

 Andis Dārziņš

1973

 Viesu nams "Vētrasputns"

 Īpašnieks

 augstākā

17

 Māris Ļaudāms

1979

 TGM pro SIA

 Valdes loceklis

 augstākā

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts

 


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Roberts Šiliņš

1973

 Engures ezera dabas parka fonds

 valdes priekssedētājs

 augstākā

2

 Drosma Greiško

1951

 SIA Viktorija DR

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Ivars Indruškevičs

1974

 Mērsraga vidusskola

 sporta skolotājs

 augstākā

4

 Inita Auniņa

1971

 Engures pirmsskolas izglītības iestāde "Spārīte"

 izglītības iestādes vadītāja

 augstākā

5

 Juris Ozols

1971

 SIA Marketing house

 rikotajdirektors

 augstākā

6

 Inga Maksakova

1970

 privātprakse

 veterinārārste

 augstākā

7

 Ilze Indruškeviča

1972

 Mērsraga vidusskola

 direktore

 augstākā

8

 Lita Grudkina

1975

 Mērsraga vidusskola

 sociālais pedagogs

 augstākā

9

 Jānis Šteinbergs

1932

 pensionārs

  

 pamata

10

 Līga Berķe

1984

 Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra

 starptautisko pakalpojumu departamenta klientu apkalpošanas speciāliste

 augstākā

11

 Gints Bervalds

1970

 SIA Metsaliitto Latvija

 meistars

 augstākā

12

 Dace Veržbilovska

1981

 Mērsraga vidusskola

 bibliotekāre

 vidējā

13

 Modrīte Katkovska

1969

 Rojas novada Mērsraga biblioteka

 bibliotekāre

 vidējā

14

 Viktors Līcis

1956

 SIA Mezmali M

 zivju apstrādes meistars

 vidējā

15

 Igors Roļa

1987

 SIA Ziemeļkurzemes drošība

 apsargs

 vidējā

16

 Annemarija Lormane

1969

 A. Lormanes ģimenes ārsta prakse

 ģimenesārsts

 augstākā

17

 Pārsla Birzniece

1947

 pensionāre

  

 vidējā

18

 Ilga Vīksne

1942

 Mērsraga vidusskola

 sākumskolas skolotāja

 augstākā

DEMOKRĀTI.LV
Deputātu kandidātu saraksts

  


Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Eva Kārkliņa

1966

 Talsu rajona Rojas vidusskola

 Direktore

 augstākā

2

 Jānis Kalniņš

1971

 SIA "Rojas estrāde"

 Valdes loceklis

 vidējā

3

 Ilona Zvaigzne

1935

 Pensionāre

  

 vidējā

4

 Zane Vaivode

1971

 SIA "Arčers BB"

 Viesnīcas valdes locekle

 augstākā

5

 Lāsma Ķirse

1969

 Rojas novada dome

 Sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

6

 Mareks Štāls

1976

 SIA "Rauda"

 Struktūrvienības vadītājs

 vidējā

7

 Normunds Liepa

1967

 SIA "Norands"

 Brigadieris

 vidējā

8

 Ilona Klāviņa

1962

 Pirmsskolas izglītības iestāde "Saulespuķe"

 Vadītāja

 augstākā

9

 Gundega Kalniņa

1971

 Talsu rajona Rojas vidusskola

 Direktores vietniece IT jomā

 augstākā

10

 Jānis Megnis

1961

 Rojas ostas pārvalde

 Pārvaldnieks

 augstākā

11

 Inga Lēmane

1966

 Rojas novada dome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

12

 Rūdolfs Vaivods

1991

 Izglītojamais

 Rojas vidusskolas izglītojamais

 pamata

13

 Guntis Tamanis

1962

 Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera

 Eksperts

 augstākā

14

 Aija Barovska

1991

 Izglītojamā

 Rojas vidusskolas izglītojamā

 pamata

15

 Uldis Feldbergs

1963

 SIA "Lošķi"

 Valdes loceklis

 augstākā


"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts

  


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Zeltiņš

1967

 SIA "Rude K"

 valdes loceklis

 vidējā

2

 Agris Jansons

1947

 Rojas novada apvienotās būvvaldes vadītājs- būvinspektors

  

 augstākā

3

 Jurāte Labarēviča

1973

 SIA "Jek-San"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Liāna Bērziņa

1961

 SIA "Rojas elektronikas serviss"

 valdes loceklis

 augstākā

5

 Inese Puriņa

1960

 SIA "Rānda"

 ražošanas daļas vadītāja

 vidējā

6

 Einārs Ūdris

1960

 SIA "Līcis 93"

 Prokūrists

 vidējā

7

 Veronika Grosbaha

1939

 Pensionāre

  

 augstākā

8

 Andris Otmanis

1968

 AS "Banga" šoferis

  

 vidējā

9

 Ivars Haselbaums

1964

 SIA "Rude K"

 būvdarbu vadītājs

 augstākā

10

 Andrejs Švalbe

1951

 IK "Dzīve ir skaista"

 individuālais komersants

 vidējā

11

 Aivars Mateika

1964

 SIA "Būvserviss Roja"

 valdes loceklis

 vidējā

12

 Liāna Nāckalne

1960

 IK "L.Nāckalnes" ginekologa ārsta prakse

 prakses vadītāja

 augstākā

13

 Eva Fricberga

1975

 Individuālais darba darītājs

 Modes deju studijas "Elfa" vadītāja

 augstākā

14

 Daina Kiršteine

1953

 2.grupas invalīds

  

 vidējā

15

 Egīls Zigats

1959

 IU "Dzelzīši"

 īpašnieks

 vidējā

16

 Gintis Krauze

1965

 SIA "Rauda"

 dizainers

 vidējā

17

 Ilga Mazkalniņa

1958

 Rojas vidusskola

 skolotāja

 augstākā

18

 Raitis Neilands

1944

 Pensionārs

  

 vidējā

"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"
Deputātu kandidātu saraksts



Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Žoluds

1959

 Rojas novada dome

 Priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

2

 Haralds Valdemārs

1955

 SIA "Rojas DzKU"

 Ūdenssaimniecības vadītājs

 augstākā

3

 Andris Trukšāns

1983

 Nav

  

 augstākā

4

 Guntra Stocka

1966

 SIA "Kurzemes Ainava Roja"

 Direktors

 augstākā

5

 Ģirts Zanders

1975

 A/S "Sadales tīkls" filiāles Dienvidu reģions, Talsu nodaļa

 Elektroiekārtu ekspluatācijas meistars

 augstākā

6

 Māris Maķinskis

1968

 SIA "Riesti"

 Direktors

 pamata

7

 Dainis Grosbahs

1969

 Z/S "Strazdiņi"

 Īpašnieks

 vidējā

8

 Agnese Celova

1979

 Piemājas saimniecība "Glābas"

 Īpašniece

 pamata

9

 Salvis Svitiņš

1986

 SIA "Rude-Jass"

 Valdes loceklis

 vidējā

10

 Kristīna Kļaviņa

1970

 VAS "Latvijas Pasts" PTD Talsi, Ventspils, Rojas pasta nodaļa

 priekšniece

 vidējā

11

 Vilnis Freijs

1940

 pensionārs

  

 vidējā

12

 Skaidrīte Nicmane

1937

 pensionāre

  

 vidējā

13

 Austra Gitendorfa

1933

 pensionāre

  

 vidējā

14

 Viesturs Jaunbērziņš

1951

 Rojas Mūzikas un Mākslas skola

 Strādnieks - iekārtu remontētājs

 vidējā

15

 Alvis Žoluds

1983

 bezdarbnieks

  

 augstākā

 
Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form