(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ropažu novada dome
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Antons Cibuļskis

1956

 Ropažu novada dome

 domes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Sanita Megere-Klevinska

1970

 Ropažu Kultūras un Izglītības centrs

 vadītāja

 augstākā

3

 Jānis Baklāns

1955

 Ropažu novada dome

 priekšsēdētāja vietnieks

 vidējā

4

 Lija-Lidija Batarevska

1958

 Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienests

 personāla daļas vadītāja

 augstākā

5

 Juris Bērziņš

1968

 SIA "Stēģi"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

6

 Liene Blaua

1986

 SIA "Spaineta Latvija"

 reģionālā menedžere

 vidējā

7

 Evita Eglāja

1968

 Ropažu sporta centrs

 vadītāja

 augstākā

8

 Ervins Ērglis

1980

 SIA "K&B"

 servisa vadītājs

 augstākā

9

 Aigars Kleins

1969

 Z/s "Rasas"

 pārvaldnieks

 vidējā

10

 Ritvars Ķezis

1987

 Z/s "Liepavoti"

 saimniecības daļas vadītājs

 vidējā

11

 Indulis Līdacis

1957

 Ropažu novada dome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

12

 Ieva Meijere

1974

 Zaķumuižas pamatskola

 skolotāja

 augstākā

13

 Dace Preija

1979

 Ropažu novada Informācijas centrs

 vadītāja

 augstākā

14

 Edgars Razgaila

1968

 SIA "Viskaļu Cmt"

 valdes loceklis

 augstākā

15

 Mārīte Ruze

1960

 Ropažu sporta centrs/Ropažu Kultūras un Izglītības centrs

 administratore

 vidējā

16

 Raimonds Skrebs

1970

 AS "Sadales tīkls"

 centrālā reģiona tehniskais vadītājs

 augstākā

17

 Silvija Studāne

1986

 Latvijas Universitāte Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultāte

 studente

 vidējā

18

 Jānis Zvirbulis

1956

 SIA "Fortum Jelgava"

 ražošanas daļas vadītājs

 augstākā

 

"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ivo Skudiķis

1969

 SIA "eSI"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Valdis Vucens

1973

 SIA"Kviteks"

 tirdzniecības- loģistikas vadītājs

 augstākā

3

 Elmārs Rudzītis

1966

 Ropažu Mūzikas un Mākslas skola "Rodenpois"

 saksofona un sitaminstrumentu spēles skolotājs

 augstākā

4

 Klaudija Terēza Hēla

1965

 SIA Premium Medical

 vadošā fizioterapeite

 augstākā

5

 Ilgonis Krūmiņš

1966

 SIA "KI TRANSPORTS"

 valdes loceklis

 vidējā

6

 Indra Ķeķe

1964

 Ropažu vidusskola

 direktores vietniece audzināšanas jomā, sākumskolas skolotāja

 augstākā

7

 Santa Ezertēva

1968

 AS ˙Sadales Tīkls˙˙ Centrālā Reģiona Attīstības daļa

 ekonomists

 augstākā

8

 Signe Grūbe

1981

 SIA Hafra

 izpilddirektore

 augstākā

9

 Aivars Ceplišs

1961

 Latvijas Republikas Naturalizācijas pārvalde

 Administratīvi saimnieciskās daļas vadītājs

 augstākā

10

 Ingrīda Jubalte-Bleija

1966

 AS "Sadales tīkls" Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas dienests

 administratore

 augstākā

11

 Inguna Bināne

1961

 Ropažu Mūzikas un Mākslas skola "Rodenpois"

 lietvedības pārzine

 augstākā

12

 Kaspars Sarma

1974

 Ropažu novada jauktais koris

 diriģents

 augstākā

13

 Dace Grundmane

1967

 Ropažu Mūzikas un Mākslas skola "Rodenpois"

 skolotāja

 augstākā

14

 Iveta Gundare

1973

 Ropažu novada PII "ANNELE"

 saimniecības daļas vadītāja, grāmatvede

 vidējā

15

 Sarmīte Zunde

1960

 Sociālās aprūpes centrs "Ropaži"

 sociālais darbinieks

 augstākā

 

"Latvijas Zaļā partija"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vladislavs Šlēgelmilhs

1958

 SIA "SK 333"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Ilgvars Vilciņš

1966

 Valsts policija

 vecākais inspektors

 augstākā

3

 Mareks Linde

1984

 pašnodarbinātais, reģ.nr. 05108410419

  

 vidējā

4

 Juris Stumps

1974

 Valsts ieņēmuma dienests

 Informātikas pārvaldes direktora vietnieks

 augstākā

5

 Ivars Gailītis

1969

 pašnodarbinātais, reģ.nr.15116911589

  

 vidējā

6

 Antons Krišāns

1953

 A/S "Sadales tīkls"

 energo izlietošanas uzraudzības daļas vadītājs

 augstākā

7

 Mārtiņš Velmeris

1978

 SIA "Energija"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Andris Kalniņš

1954

 Carnikavas komunālserviss

 projektu vadītājs

 augstākā

9

 Lidija Čubenko

1960

 SIA "Rettenmeir Baltic Timer"

 menedžera asistente

 pamata

10

 Ilze Asniņa

1958

 SIA "Fransis"

 pārdevēja

 augstākā

11

 Artūrs Ozols

1952

 A/S "Sadales tīkli"

 nodaļas vadītājs

 augstākā

12

 Ivars Kleinbergs

1950

 SIA "Nordelements"

 Latvijas biroja vadītājs

 augstākā

13

 Gundega Rotova

1958

 Ropažu novada kultūras centrs

 kolektīva vadītāja

 vidējā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(2)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 AIJA KUKULE

1960

 Ropažu vidusskola; PII "Annele"

 Skolotājs logopēds

 augstākā

2

 ELMĀRS KOZLOVSKIS

1953

 Ropažu novada dome; "Mežāres" SIA;

 Deputāts; Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

 

"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(10)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Anna Grigaļūne

1954

 SIA "Lībavots"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

2

 Aleksandrs Pavlovskis

1945

 Rīgas pašvaldības SIA "Juglas nami"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Jānis Grigaļūns

1951

 A/S "GROSS KANGARN"

 prezidents

 augstākā

4

 Renāte Gremze

1975

 SIA "A KOMANDA"

 izpilddirektore

 augstākā

5

 Ainārs Strazdiņš-Stradiņš

1958

 Z/S "Mārsili"

 direktors

 vidējā

6

 Zigmunds Kalniņš

1973

 Z/S "Liepavoti"

 menedžeri

 vidējā

7

 Žaks Grigaļuns

1980

 SIA "Lībavots"

 produkcijas menedžeris

 vidējā

8

 Jānis Jubelis

1952

 IK "AD REM un J"

 direktors

 augstākā

9

 Andrejs Puga

1960

 SIA "ENTRA"

 strādnieks

 augstākā

10

 Dzintra Ņikitina

1968

 SIA "Ciemats"

 strādniece

 vidējā

 

Partija "Visu Latvijai!"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(8)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Sandis Štrikers

1973

 SIA CETRA

 Tehn. daļas direktors

 vidējā

2

 Dzintars Stūresteps

1958

 SIA AVE GRANTS

 servisa vādītājs

 vidējā

3

 Daina Spriņģe

1958

 Latvijas Pasts

 pasta operātors

 pamata

4

 Māris Lindbergs

1965

 Ropažu vdsk.

 sargs

 vidējā

5

 Andris Jansons

1974

 SIA CETRA

 valdes loceklis

 augstākā

6

 Valdis Brants

1979

 SIA CETRA

 Mehaniz. daļas vadīt.

 vidējā

7

 Rasma Āna

1954

 Bērnudārzs "Annele"

 Pirmssk. izgl. skolot. Palīdze

 vidējā

8

 Lidija Ļitvjakova

1954

 SIA "Ciemats"

 Kasiere

 vidējā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Alens Turkupols

1975

 A/S "UPB"

 apsargs

 vidējā

2

 Gints Siliņš

1969

 SIA "Kamīnu nams"

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Guntars Siliņš

1965

 Biedrība sporta klubs "Bajāri"

 pārvaldnieks

 vidējā

4

 Ruta Sarma

1943

 pensionāre

  

 vidējā

5

 Renāte Āboliņa

1954

 Sociālās aprūpes centrs "Ropaži"

 pavāre

 vidējā

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Zigurds Blaus

1960

 SAC "Ropaži"

 Saimniecības daļas vadītājs

 augstākā

2

 Aivars Oleksāns

1960

 SIA "Lakta"

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Kristīne Kviesīte

1974

 Privātais bizness

  

 augstākā

4

 Vēsma Eglīte

1956

 Ropažu novada pirmsskolas izglītības iestāde "Annele"

 vadītāja

 augstākā

5

 Sarmīte Šukste

1963

 SAC "Ropaži"

 Aprūpes daļas vadītāja

 vidējā

6

 Ēriks Līdacis

1985

 Latvijas Universitāte

 students

 vidējā

7

 Gunta Zariņa

1959

 A.Jansones ģimenes ārsta prakse, L.Zeltiņas ģimenes ārsta prakse

 Medicīnas māsa

 vidējā

8

 Ēriks Jansons

1986

 Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija

 students

 vidējā

9

 Austra Bižkovska

1966

 Ropažu novada pirmsskolas izglītības iestāde "Auseklītis"

 Pirmsskolas skolotāja

 vidējā

10

 Jānis Ripa

1964

 Privātsaimniecība

 vadītājs

 vidējā

11

 Valdis Graudiņš

1956

 SAC "Ropaži"

 noliktavas pārzinis

 vidējā

12

 Jānis Rinks

1974

 Zemnieku saimniecība

 vadītājs

 vidējā

13

 Guna Kvasele

1964

 SAC "Ropaži"

 sociālā aprūpētāja

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form