(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Saldus novada dome
"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Māris Zusts

1976

 Saldus pilsētas sporta skola

 direktors

 augstākā

2

 Zigmunds Mačukāns

1969

 Saldus pilsētas dome

 izpilddirektors

 vidējā

3

 Rasma Balode

1956

 Saldus pilsētas p/a Sociālais dienests

 direktore

 augstākā

4

 Gunta Kronberga

1955

 Saldus BJC

 pulciņu skolotāja

 augstākā

5

 Agrita Ozoliņa

1956

 J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs

 direktore

 augstākā

6

 Ērika Bērziņa

1964

 SIA "AIRPORT"

 sabiedrisko attiecību konsultante

 augstākā

7

 Vilnis Leja

1939

 Cieceres internātpamatskola

 skolotājs

 augstākā

8

 Daina Zandberga

1963

 Striķu pamatskola

 direktore, angļu valodas skolotāja

 augstākā

9

 Kristīne Goča

1987

 a/s Poldma Kaubanduse filiāle Latvijā, veikals "Denim Dream" un "Guess"

 pārdevēja - konsultante, studente

 vidējā

10

 Aija Mežiņa

1966

 Saldus pilsētas bibliotēka

 direktore

 augstākā

11

 Ivars Atteka

1961

 Dr. Attekas privātprakse SIA

 izpilddirektors, jurists

 augstākā

12

 Ainārs Rožkovs

1960

 SIA "Saldus zvērsaimniecība"

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Jānis Altenbergs

1954

 SIA "Saldus autobusu parks"

 mehāniķis

 vidējā

14

 Jānis Bērziņš

1947

 Saldus pagasta padome

 elektro iekārtu tehniskais vadītājs

 vidējā

15

 Gatis Baumanis

1982

 Striķu pamatskola

 sporta skolotājs

 augstākā

16

 Kristīne Laure

1989

  

 studente

 vidējā

17

 Rita Daube

1956

 SIA Saldus medicīnas centrs

 medmāsa

 vidējā

18

 Lija Mickus

1965

 Ezeres vidusskola

 skolotāja

 augstākā

19

 Gunda Ozoliņa

1961

 SIA "GEMSTONE"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

20

 Dace Upeniece

1987

  

 studente

 vidējā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valdis Pavasars

1956

 SIA "CRR Būve"

 projektu vadītājs

 vidējā

2

 Juris Levics

1961

 Druvas vidusskola

 ģeogrāfijas skolotājs

 augstākā

3

 Ļubova Kapteine

1962

 Druvas Kultūras nams

 direktore

 augstākā

4

 Sintija Babre

1984

 SIA "Saldus autobusu parks"

 ekonomiste

 augstākā

5

 Valda Upeniece

1957

 Zemnieku saimniecība "Ģinas"

 īpašniece

 vidējā

6

 Jānis Pērkons

1966

 Ezeres pagasta padome

 deputāts

 vidējā

7

 Ainis Lapšāns

1953

 Zaņas pagasta padome

 deputāts

 vidējā

8

 Guntis Ārmanis

1957

 A/S "BAO"

 bīstamo atkritumu pārstrādes kompleksa vadītājs

 augstākā

9

 Inga Griķe

1974

 SIA "E.Gulbja laboratorija"

 darbiniece

 vidējā

10

 Arvis Tone

1981

 A/S "Saldus mežrūpniecība"

 transporta nodaļas vadītājs

 augstākā

11

 Indra Nātra

1959

 Saldus Profesionālā vidusskola

 angļu valodas skolotāja

 augstākā

12

 Uģis Feldmanis

1947

 Saldus 2.vidusskola

 vēstures, politikas, filozofijas, ētikas skolotājs

 augstākā

13

 Normunds Sprieslis

1974

 Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Saldus brigāde

 ugunsdzēsējs

 augstākā

14

 Aivars Bikaviņš

1955

 nav

 nav

 augstākā

15

 Zigmunds Žunda

1963

 nav

 nav

 augstākā

16

 Alberts Jānītis

1946

 Valsts aģentūras "Valsts nekustamie īpašumi" Saldus filiāle

 strādnieks

 vidējā

17

 Andris Dzimtais

1949

 SIA "Saldus Medicīnas centrs"

 ārsts-traumatologs

 augstākā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Indra Rassa

1955

 Saldus rajona padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Aivars Kaņeps

1962

 Lutriņu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Artūrs Maculēvičs

1959

 Saldus mūzikas skola

 direktors

 augstākā

4

 Imants Džulis

1954

 Zvārdes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Kaspars Skapsts

1974

 SIA "Saldus tirgus"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Vēsma Dombrovska

1960

 Novadnieku pagasta padome

 padomniece attīstības un īpašumu jautājumos

 augstākā

7

 Agris Skujevskis

1952

 SIA "Saldus medicīnas centrs"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Raimonds Gusts

1965

 Zirņu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

9

 Vita Vītola

1967

 Saldus pagasta PII "Graudiņš"

 vadītāja

 augstākā

10

 Ingemars Harmsens

1962

 VID KRI Saldus nodaļa

 vadītājs

 augstākā

11

 Raivis Zolmanis

1971

 SIA "AZ-inter"

 būvdarbu vadītājs

 vidējā

12

 Jānis Narkevics

1955

 Ezeres vidusskola

 mūzikas skolotājs

 augstākā

13

 Vineta Vovere

1964

 Kurzemītes pamatskola

 direktore

 augstākā

14

 Santa Laurinoviča

1969

 Saldus kultūras centrs

 direktore

 augstākā

15

 Gundars Muižnieks

1968

 SIA "Guno M"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 Elmārs Kalniņš

1957

 Rubas speciālā internātskola

 skolotājs

 augstākā

17

 Aldis Balceris

1962

 Jaunauces pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

18

 Petrs Brazdausks

1965

 Pampāļu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

19

 Imants Ozols

1971

 Šķedes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

20

 Valdis Gūtmanis

1965

 Jaunlutriņu pagasta padome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Zigmunds Georgs Fīrers

1948

 SIA "MONITORS Z"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Viktors Drukovskis

1960

 Kursīšu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Aivars Līpiņš

1942

 Pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests"

 Saimnieciskās darbības organizators

 vidējā

4

 Ilze Kļava

1967

 Druvas vidusskola

 direktora vietniece projektu darbā

 augstākā

5

 Imants Raļļa

1932

 pensionārs

  

 augstākā

6

 Dina Brēdava

1960

 Novadnieku pagasts

 Priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Jānis Vaļko

1950

 SIA "Pampāļi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Arvis Andersons

1967

 bezdarbnieks

  

 vidējā

9

 Sandra Medne

1960

 Jaunlutriņu pagasta padome

 Kultūras darba organizatore

 vidējā

10

 Ina Behmane

1959

 Saldus rajona padome

 izpilddirektore sociālajos jautājumos

 augstākā

11

 Inita Volberga

1968

 Rubas pamatskola

 Direktore

 augstākā

12

 Ināra Riežniece

1956

 Ezeres vidusskola

 direktore

 augstākā

13

 Anatolijs Grigorjevs

1950

 SIA Sātiņi - S

 Valdes pr-js

 vidējā

14

 Agra Zankovska

1952

 Novadnieku pagasta padome

 Sociālā darba speciāliste

 augstākā

15

 Gunta Peterlevica

1956

 Zirņu pagasta padome

 Sociālā darbiniece

 augstākā

16

 Marita Spundiņa

1959

 SIA "Saldus druva"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

17

 Marita Ozola

1962

 Nīgrandes pamatskola

 Direktora vietniece mācību jomā

 augstākā

18

 Uldis Vītiņš

1961

 Z/S "Ausmas"

 Vadītājs

 augstākā

19

 Raimonds Švīpiņš

1939

 Vadakstes pagasts

 priekšsēdētajs

 vidējā

20

 Artūrs Asars

1971

 Z/S "Cīrulīši"

 vadītājs

 vidējā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(8)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dmitrijs Kožokaru

1957

 Zemnieku saimniecība ''Avoti''

 Īpašnieks

 vidējā

2

 Igors Krūmiņš

1968

 SIA ''Tehserviss''

 Tirzniecības menedžeris

 vidējā

3

 Agita Zavicka

1964

 SIA ''Saldus Medicīnas Centrs''

 Medmāsas palīgs

 vidējā

4

 Gražina Tētiņa

1963

 SIA ''Ķepīte''

 Pārdevēja

 vidējā

5

 Tatjana Tillere

1948

 Pensionāre

 Pensionāre

 vidējā

6

 Edīte Sļotova

1938

 Pensionāre

 Pensionāre

 vidējā

7

 Mihails Cogla

1959

 SIA ''Liekna ltd''

 Būvdarbu vadītājs

 vidējā

8

 Nataļja Kargapoļceva

1973

 I/U ''Kargapoļceva''

 Īpasniece

 vidējā

 

"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aidis HERINGS

1958

 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Aleksandrs CEĻAPĪTERS

1949

 Ezeres pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Valdis DĪRIŅŠ

1968

 Biedrības "Saldus 2000"

 biedrs

 augstākā

4

 Arvīds KINSTLERS

1959

 Zaņas pamatskola

 Direktors

 augstākā

5

 Elita AUSTERE

1953

 Saldus pagasta padome

 Sociālā darbiniece

 augstākā

6

 Silvija JAKŠEVICA

1958

 Saldus pilsētas ģimnāzija

 Direktore

 augstākā

7

 Andris VILENSONS

1958

 SIA "Ivesa"

 Darba aizsardzības speciālists

 vidējā

8

 Pēteris DUBRA

1959

 Bezdarbnieks

  

 augstākā

9

 Daila MEDNE

1959

 Šķēdes pagasta padome

 Kultūras darba organizatore

 vidējā

10

 Valda VIĻUMA

1958

 Zirņu pagasta padome

 Sekretāre

 augstākā

11

 Vaira MEIJERE

1955

 Saldus speciālā pirmskolas izglītības iestāde "Cerībiņa"

 Vadītāja

 augstākā

12

 Andris CEĻAPĪTERS

1972

 AS SEB banka Saldus filiāle

 Klientu apkalpošanas vadītājs

 augstākā

13

 Mārīte PABĒRZA

1949

 Saldus pilsētas bāriņtiesa

 Priekšsēdētāja

 augstākā

14

 Iveta BĒRZIŅA

1964

 Nīgrandes pamatskola

 direktore

 augstākā

15

 Rudīte MURAŠEVA

1968

 Saldus pilsētas Bērnu un jaunatnes centrs

 metodiķe

 augstākā

16

 Gunita DUMPE

1964

 Lutriņu pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 vidējā

17

 Ojārs ĀBELNIEKS

1952

 AS "Sadales tīkli" Rietumu reģiona ekspluatācijas daļas Saldus nodaļa

 Vadītājs

 augstākā

18

 Arturs RŪSA

1929

 Pensionārs

  

 augstākā

19

 Rūta MELBĀRDE

1990

 Brocēnu novada Brocēnu vidusskola

 skolniece

 pamata

20

 Imants KRŪMIŅŠ

1963

 SIA "Kols"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Agris Skuja

1958

 SIA "Skonto Plan LTD"

 būvdarbu vadītājs

 vidējā

2

 Ģirts Pūtelis

1987

 SIA "Skatuves sistēmu serviss"

 projektu vadītājs

 vidējā

3

 Oskars Osis

1954

 bezdarbnieks no 06.03.2009.

  

 augstākā

4

 Ilze Lāce

1964

 Jaunlutriņu pamatskola

 skolas direktore

 augstākā

5

 Andrejs Baltausis

1955

 SIA "Ergo EBF"

 valdes loceklis

 augstākā

6

 Guntars Kikučs

1969

 SIA "GND AUTO"

 valdes loceklis

 augstākā

7

 Andulis Vitte

1982

 VAS "Latvijas dzelzceļš"

 vadošais īpašumu aģents

 vidējā

8

 Aivars Valdmanis

1966

 SIA "United Oils Saldus"

 valdes loceklis

 vidējā

9

 Larisa Šmakova

1959

 SIA "L.Šmakovas apdrošināšanas birojs"

 direktore

 augstākā

10

 Egita Uzule

1972

 bezdarbniece

  

 augstākā

11

 Jānis Gabrāns

1948

 Dienvidkurzemes virsmežniecība, Saldus mežniecība

 mežsargs

 vidējā

12

 Zigurds Roga

1956

 bezdarbnieks

  

 augstākā

13

 Daina Kronberga

1948

 pensionāre

  

 vidējā

14

 Juris Rozentāls

1951

 Ezeres pagasta padome

 enerģētiķis

 augstākā

15

 Lauma Tereščuka

1953

 Saldus sv. Jāņa draudze

 draudzes priekšniece

 vidējā

16

 Ieva Adzereiko

1968

 Saldus pilsētas bibliotēka

 galvenais bibliotekārs

 augstākā

17

 Kārlis Ceimers

1949

 SIA "El.serviss"

 direktors

 augstākā

18

 Egita Sproģe

1955

 SIA "Lanordija"

 izpilddirektore

 augstākā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Didzis Konuševskis

1964

 Saldus pilsētas dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Gundars Samoška

1975

 SIA "Saldus namu pārvalde"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Zigrīda Kupče

1957

 SIA "Saldus autobusu parks"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Mārtiņš Kazradzis

1977

 SIA "NAVETTE"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Aivars Bierands

1965

 Jaunlutriņu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Kristīna Grosmane

1971

 Zaņas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Dzintars Rupeiks

1971

 SIA "Oposums"

 direktors

 augstākā

8

 Vija Saulīte

1957

 Sātiņu pamatskola

 direktore

 augstākā

9

 Dace Poruka

1965

 Latvijas Sarkanā Krusta Saldus komiteja

 izpilddirektore

 augstākā

10

 Lauris Kalniņš

1966

 Pašnodarbināta persona

  

 augstākā

11

 Inta Vanaga

1964

 Saldus pilsētas p/a "Sociālais dienests"

 speciāliste

 vidējā

12

 Gundars Maurs

1975

 A/s "Saldus MR"

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Aldis Andersons

1961

 Pašnodarbināta persona

  

 vidējā

14

 Lijana Puķe

1964

 IK "L.Puķes birojs"

 juriskonsulte

 augstākā

15

 Daiga Jansone

1962

 z/s "Burtnieki" viesu māja "Bieriņi"

 vadītāja

 vidējā

16

 Agrita Pilibaite

1968

 Ezeres pagasta padome

 deputāte

 augstākā

17

 Rita Lemeže

1972

 Pampāļu pagasta bibliotēka

 vadītāja

 vidējā

18

 Sarmīte Bleidele

1956

 Vadakstes pamatskola

 direktore

 augstākā

 

"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(11)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Edmunds Freimanis

1974

 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte

 Lektors

 augstākā

2

 Jānis Kursītis

1983

 SIA "Latvijas tālrunis"

 komerckonsultants

 augstākā

3

 Māris Šilderis

1981

 Individuālais komersants

 īpašnieks

 augstākā

4

 Vilma Jurševska

1949

 pensionāre

  

 vidējā

5

 Irēna Brinteniece

1958

 Valsts probācijas dienesta Saldus teritoriālā struktūrvienība

 vadītāja

 augstākā

6

 Regīna Krūmiņa

1988

 SIA "VIP-A", Saldus struktūrvienība

 administratore

 vidējā

7

 Iveta Strikasa

1966

 Kursīšu pamatskola

 Direktores vietniece audzināšanas darbā

 augstākā

8

 Baiba Kesmina

1981

 SIA "Dzīvības apdrošināšanas brokeri"

 Saldus filiāles vadītāja

 vidējā

9

 Danuta Štraupa

1974

 SIA "Ardeks"

 ceha vadītāja

 vidējā

10

 Arita Červinska

1987

 SIA "VIP-A"

 biroja darbinieks

 pamata

11

 Zanda Bērzone

1990

 nav

  

 pamata

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form