(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sējas novada dome
Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Kaspars Šuikovskis

1961

 Rīgas reģionālā virsmežniecība

 Virsmežziņa vietnieks

 augstākā

2

 Marija Milere

1960

 Pašvaldības aģentūra "Loja-Pabaži"

 grāmatvede

 vidējā

3

 Ivars Keviešens

1963

 SIA "Vadestad"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Rita Celma

1967

 Sējas novada Pabažu Kultūras nams

 Kultūras nama vadītāja

 augstākā

5

 Andis Ansviesulis

1946

 SIA "VL grupa"

 direktors

 augstākā

6

 Ligita Apsīte

1963

 Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija

 vecākā referente

 augstākā

7

 Kristīne Tīlika

1982

 SIA "Candidus"

 jurists

 augstākā

8

 Ivars Struņķis

1957

 nestrādā

 nav

 augstākā

9

 Pēters Rubenis

1948

 Saulkrastu mežniecība

 mežsargs

 vidējā

10

 Artis Bukšs

1964

 z/s "Kalnābeles"

 īpašnieks

 vidējā

11

 Jēkabs Rudzītis

1938

 nestrādājošs

 nav

 augstākā

12

 Andris Čivželis

1953

 SIA "Sival"

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Elita Kārkliņa

1964

 Pabažu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

14

 Armands Veinbergs

1969

 SIA "Manere"

 valdes loceklis

 vidējā

 

Tēvzeme
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Guntis Liepiņš

1955

 Sējas novada pašvaldība

 Domes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Inese Ozolniece

1961

 Sējas novada pašvaldības Pabažu pamatskola

 Direktore

 augstākā

3

 Juris Ozoliņš

1958

 Z/S "Mežateteri"

 Īpašnieks

 vidējā

4

 Marita Iekļava

1956

 I.U. "Ozoliņas doktorāts"

 Ārsta palīgs

 augstākā

5

 Rūdolfs Kalliss

1935

 Murjāņu sporta ģimnāzija

 Izpilddirektors

 pamata

6

 Anna Ozoliņa

1945

 Sējas novada pašvaldība

 Domes deputāte

 vidējā

7

 Aivis Dūcis

1972

 SIA "Mežciems - Drusti"

 Administratīvais direktors

 vidējā

8

 Gita Lūse

1967

 Sējas novada pašvaldības Sējas sporta centrs

 Dežurante

 vidējā

9

 Inta Petrova

1959

 Sējas novada pašvaldība

 Sociālās palīdzības organizatore, bibliotēkas vadīja

 augstākā

10

 Lelde Luņina

1986

 A/S SEB banka Klientu darījumu nodrošināšanas pārvaldes Elektronisko pakalpojumu reģistrācijas nodaļa

 Datu kontroles speciāliste

 augstākā

11

 Sarmīte Mejere

1961

 Sējas novada pašvaldības PII "Bitīte"

 Skolotāja

 augstākā

12

 Staņislava Vērdiņa

1961

 Sējas novada pašvaldības Sējas pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

13

 Astrīda Pastare

1957

 Murjāņu sporta ģimnāzija

 Direktora vietniece audzināšanas darbā, audzinātāja

 augstākā

14

 Juris Jirgensons

1978

 SIA "Titra JB"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

15

 Guntars Lūsis

1956

 SIA "SEZAMS"

 mehāniķis, darba drošības speciālists

 vidējā

 

Piedarbs
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(7)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Māris Iekļavs

1979

 SIA Robert Bosch

 Produktu menedžeris Baltijas valstīs

 vidējā

2

 Marts Bungše

1976

 SIA Coca-Cola HBC Latvia

 Tirdzniecības sektora vadītājs

 augstākā

3

 Liena Ozoliņa

1978

 Sējas pamatskola.

 Sporta un Angļu valodas skolotāja

 augstākā

4

 Renārs Lapsiņš

1976

 SIA Vita Markets

 Prečzinis

 augstākā

5

 Sindija Brikmane

1983

 Garkalnes novada dome

 Sabiedrisko attiecību speciāliste

 vidējā

6

 Sanita Reniņa

1971

 Veikals 'Drogas" Sigulda

 Pārdevēja

 vidējā

7

 Dainis Krivišs

1968

 Sējas novada sporta centrs

 Saimnieks

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form