(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Siguldas novada dome
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uģis Mitrevics

1967

 Siguldas novada dome

 Izpilddirektors

 augstākā

2

 Dainis Dukurs

1957

 SIA "Bobsleja un kamaniņu trase "Sigulda""

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Jolanta Borīte

1966

 Siguldas novada dome

 Kultūras pārvaldes vadītāja

 augstākā

4

 Guntars Zvejnieks

1976

 Siguldas Mūzikas skola

 direktors

 augstākā

5

 Līga Sausiņa

1966

 Siguldas Valsts ģimnāzija

 direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

6

 Jānis Lazdāns

1970

 SIA "Jāniuss"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Indra Ozoliņa

1966

 Siguldas Valsts ģimnāzija

 deju kolektīva vadītāja

 augstākā

8

 Mārtiņš Zīverts

1979

 Gaujas Nacionāla parka administrācija

 direktora vietnieks

 augstākā

9

 Diāna Indzere

1969

 Siguldas novada dome

 Sociālās palīdzības pārvaldes vadītāja

 augstākā

10

 Uldis Dvinskis

1967

 SIA "Rīgas Apriņķa avīze"

 īpašnieks, valdes loceklis

 vidējā

11

 Sandra Tukiša

1961

 Allažu pamatskola

 direktore

 augstākā

12

 Jānis Kļaviņš

1962

 Z/S "Saulītes"

 īpašnieks

 vidējā

13

 Eva Viļķina

1973

 Siguldas novada dome

 Dienas centra vadītāja

 vidējā

14

 Aivis Aizsilnieks

1980

 A/S "Jaunpils pienotava"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

15

 Kitija Kalniņa

1989

 A/S "Airbaltic"

 stjuarte

 vidējā

16

 Ilmārs Lipskis

1978

 SIA "Papyrus"

 valdes loceklis

 augstākā

17

 Kristīne Baltiņa

1984

 Siguldas novada dome

 Pašvaldības policijas lietvedības inspektore

 augstākā

18

 Elmārs Gaigalnieks

1962

 pašnodarbināta persona

  

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Zilvers

1963

 Siguldas novada dome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

2

 Aivars Jakobsons

1958

 Siguldas novada dome

 Mores pagasta administrācijas vadītājs

 augstākā

3

 Ēriks Čoders

1961

 Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība "Allažu saime"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Rudīte Hahele

1970

 ISEC projekts "Dabaszinātnes un matemātika"

 eksperte

 augstākā

5

 Gunta Makarova

1964

 Siguldas novada dome

 sociālais darbinieks

 augstākā

6

 Dace Vanaga

1954

 Rehabilitācijas centrs "Krimulda", SIA

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Iveta Ābelīte

1957

 Allažu pagasta padome

 vides un mazā biznesa konsultante, lauku attīstības speciāliste

 augstākā

8

 Ainars Vāgners

1962

 z/s "Bajāri"

 īpašnieks

 vidējā

9

 Renārs Omutovs

1986

 Banku augstskola, profesionālā maģistra programma Finanses

 students

 augstākā

10

 Māris Malcenieks

1964

 "Bračas", z/s

 pārvaldnieks

 augstākā

11

 Agija Urtāne

1972

 Mini Zoo Salmiņi

 individuālā darba veicējs

 vidējā

12

 Ņina Semjonova

1951

 līgumdarbs

  

 augstākā

13

 Anatolijs Kitins

1950

 "Anatols", SIA

 valdes loceklis

 augstākā

14

 Dace Laiva

1972

 "Skaisto Dārzu Darbnīca", SIA

  valdes locekle

 augstākā

15

 Aivars Gailītis

1954

 B.Braun Medical, SIA

 valdes loceklis

 augstākā

16

 Aivars Brēmanis

1952

 pašnodarbinātais

  

 augstākā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Zaviļeiskis

1974

 Individuāli praktizējošs Zvērināts advokāts

 Zvērināts advokāts

 augstākā

2

 Harijs Štrauss

1949

 V/a "Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis - Turaidas muzejrezervāts"

 Direktores vietnieks

 augstākā

3

 Skaidrīte Jankovska

1963

 SIA "Vidzemes serviss"

 vadītāja

 vidējā

4

 Juris Ivars Čivčs

1940

 Siguldas novada dome

 deputāts

 augstākā

5

 Daiga Enika

1961

 AS "SEB" banka

 filiāles pārvaldniece

 augstākā

6

 Rita Mjaisāne

1955

 SIA "Siguldas dārzi"

 valdes locekle

 augstākā

7

 Anita Isajeva

1964

 SIA "J.D.&CO"

 direktora vietniece

 augstākā

8

 Dagnija Mežavilka

1959

 SIA "Rīgas 1.pilsētas slimnīca"

 ārsts

 augstākā

9

 Rinalds Viļumsons

1986

 Katastrofu medicīnas centrs

 personāla speciālists

 vidējā

10

 Ēriks Andžāns

1958

 Gaujas Nacionālā parka administrācija

 Dabas tūrisma daļas vadītājs

 augstākā

11

 Māris Kligins

1971

 SIA "KM BŪVE"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

12

 Aivars Lapiņš

1955

 Pensionārs

  

 augstākā

13

 Māris Bergs

1959

 SIA "TC - Raibais suns"

 tehniskais asistents

 augstākā

14

 Irēna Berķe

1953

 SIA "Niko IB"

 valdes locekle

 vidējā

15

 Gunta Kurmīte

1955

 Mālpils internātpamatskola

 skolotāja

 augstākā

16

 Valdis Leimanis

1959

 SIA "Kūrnams"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

17

 Leonīds Tenkaļuks

1983

 SIA "Ilga-Sigulda"

 Tirdzniecības centra vadītājs

 augstākā

18

 Ģirts Mūrnieks

1966

 SIA "Ciedra - A"

 projektu vadītājs

 vidējā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Odziņš

1979

 Akciju sabiedrība "Siguldas būvmeistars"

 Izpilddirektors

 augstākā

2

 Jānis Strautnieks

1966

 Gaujas Nacionālā parka administrācija

 Direktors

 augstākā

3

 Inese Pliena

1961

 Reģionālais laikraksts "Siguldas Elpa"

 Redaktore

 augstākā

4

 Inese Praņevska

1955

 Siguldas novada dome

 Siguldas novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 augstākā

5

 Andris Jānis Lankovskis

1949

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Siguldas novada veterinārais serviss"

 Direktors

 augstākā

6

 Iveta Īle

1961

 Biedrība "Aicinājums Tev"

 Vecākā sociālā darbiniece

 augstākā

7

 Jānis Blekte

1947

 AAS "BALTA"

 Vecākais juriskonsults

 augstākā

8

 Inese Levanoviča

1964

 Siguldas novada domes Sociālās palīdzības pārvalde

 Aprūpes mājas centra vadītāja

 augstākā

9

 Arnolds Dimants

1961

 Siguldas mūzikas skola

 Pedagogs-koncertmeistars

 augstākā

10

 Krišjānis Zaremba

1985

 Siguldas novada domes Sociālās palīdzības pārvaldes Ģimenes atbalsta centrs

 Sociālais darbinieks darbam ar ģimeni un bērniem

 augstākā

11

 Vineta Šķestere-Buka

1979

 Siguldas 3.pamatskolas

 Mācību daļas vadītāja

 augstākā

12

 Jānis Bērziņš

1967

 Biedrības sporta klubs "Stiegra"

 Valdes loceklis

 vidējā

13

 Aivars Fridrihsons

1956

 Siguldas Sporta skola

 Direktors

 augstākā

 

"Latvijas Atdzimšanas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Rubins

1947

 Rīgas Stadiņa universitāte

 Katedras vadītājs, profesors

 augstākā

2

 Jānis Mauriņš

1976

 SIA "Z-TECH"

 Tirdzniecības menedžeris

 augstākā

3

 Jānis Lazda

1978

 SIA "Simbo"

 Komercdirektors

 augstākā

4

 Anna Grosberga

1954

 RIVASI SIA

 Direktore

 augstākā

5

 Arnis Ozoliņš

1969

 pašnodarbinātais

  

 augstākā

6

 Indulis Vēveris

1942

 ZS "Veckaderi"

 Saimnieks

 augstākā

7

 Aivars Vanags

1979

 SIA "VAIS"

 Valdes loceklis

 vidējā

8

 Normunds Gudovskis

1967

 Valsts policija

 Rīgas reģionu pārvaldes tiesu kārtībnieks, seržants

 vidējā

9

 Juris Pinsters

1949

 IK "Savā Zemītē"

 šoferis ekspeditors

 augstākā

10

 Andris Siliņš

1950

 SIA "Pluss"

 Ārsts

 augstākā

11

 Mudīte Raga

1955

 Privātprakse

 Masiere

 vidējā

12

 Ojārs Džede

1951

 Izdevniecība "Skarabejs"

 Tirdzniecības menedžeris

 vidējā

13

 Ardis Martinsons

1990

 skolnieks

  

 pamata

14

 Uldis Zigmunds Griezītis

1936

  

 Pensionārs

 vidējā

15

 Mārtiņš Mūzis

1981

 mājsaimnieks

  

 vidējā

16

 Iveta Riekstiņa

1957

 "R.D.A." SIA

 Pārdevēja

 vidējā

17

 Toms Arcimovičs

1991

 skolnieks

  

 pamata

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Artis Murāns

1968

 Siguldas Dome

 Siguldas novada domes deputāts

 augstākā

2

 Verners Bērziņš

1947

 Allažu pagasta padome

 Allažu pagasta padomes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Anda Skuja

1968

 Turaidas muzejrezervāts

 sabiedrisko attiecību un izglītojošā darba nodaļas

 augstākā

4

 Jānis Kiršteins

1950

 Allažu pagasta padome

 nekustamā īpašuma pārvaldnieks

 augstākā

5

 Māra Zemdega

1958

 SIA "Viesu nams Mauriņi"

 valdes locekle

 augstākā

6

 Egita Gaigalniece

1970

 Siguldas 2. vidusskola

 Direktora vietniece, skolotāja

 augstākā

7

 Aina Keplere

1968

 Allažu pamatskola

 direktora vietniece

 augstākā

8

 Karīna Putniņa

1971

 Siguldas novada dome

 sporta metodiķe

 augstākā

9

 Artūrs Kirkils

1961

 Z/S "Ceplīši"

 Vadītājs

 vidējā

10

 Esben Kalhoej

1973

 Baltic Hospitality Group

 īpašnieks

 augstākā

11

 Laimdota Kirilova

1934

 pensionāre

 pensionāre

 augstākā

12

 Jānis Šics

1953

 SIA "Bračkas"

 direktors

 augstākā

13

 Jurijs Priļepiševs

1964

 SIA "Bucefals"

 valdes loceklis

 vidējā

14

 Edgars Vāvers

1984

 Swedbank AS

 Privātpersonu hioptekāro produktu speciālists

 augstākā

15

 Liene Circene

1976

 Siguldas mūzikas skola

 mūzikas skolotāja

 augstākā

16

 Uldis Bērze

1973

 Bezdarbnieks

 bezdarbnieks

 vidējā

17

 Normunds Šulte

1963

 Siguldas valsts ģimnāzija

 skolotājs

 augstākā

18

 Jānis Lazdāns

1969

 Biedrība "Mazozoli 4x4"

 projektu koordinātors

 augstākā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valdis Dvinskis

1967

 VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Elīna Skrastiņa

1981

 Siguldas mūzikas skola; Nītaures mūzikas un mākslas skola

 pedagogs

 augstākā

3

 Ainārs Apsītis

1983

 SIA "BG"

 pārdošanas pārstāvis

 vidējā

4

 Ivars Veliks

1986

 SIA "BM būve"

 būvdarbu vadītāja palīgs, galvenais tāmētājs

 vidējā

5

 Aivars Reinsons

1956

 SIA "RSL"

 pārdevējs - konsultants

 vidējā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Strautmanis

1957

 Banku augstskola

 asociētais profesors, katedras vadītājs

 augstākā

2

 Jānis Vētra

1959

 Augstākās izglītības padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Valdis Siļķe

1949

 Rīgas rajona pašvaldības SIA "Rīgas rajona slimnīca"

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Ingūna Millere

1968

 SIA "Kalafs"

 struktūrvienības vadītāja

 vidējā

5

 Anda Timermane

1950

 Siguldas novada Siguldas pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Saulīte"

 vadītāja

 augstākā

6

 Inese Zagorska

1958

 Siguldas Mūzikas skola

 direktora vietniece

 augstākā

7

 Mārtiņš Pošeika

1985

 AS "Siguldas Būvmeistars"

 Būvdarbu vadītāja palīgs

 augstākā

8

 Alda Hāne

1963

 Z/S "Jaunbērzi"

 galvenā grāmatvede

 vidējā

9

 Ņina Balode

1964

 Siguldas 3. pamatskola

 direktore

 augstākā

10

 Alfons Jumiķis

1935

 pensionārs

  

 vidējā

11

 Harijs Teteris

1958

 SIA AGA

 valdes loceklis

 augstākā

12

 Ilze Ratniece

1965

 Siguldas Bērnu un jauniešu interešu centrs

 direktora vietniece

 augstākā

13

 Edijs Everss

1963

 Z/S "Ķirumi"

 komercdirektors

 augstākā

14

 Gunta Golde

1942

 AS "Siguldas Būvmeistars"

 Raž.tehn.daļas vadītāja

 augstākā

15

 Vairis Dalke

1957

 SIA "Siguldas Bloks"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 Inita Bedrīte

1959

 AS Siguldas CMAS

 realizācijas un mārketinga daļas vadītāja vietniece

 augstākā

17

 Gatis Āboliņš

1968

 SIA "Kaķītis"

 saimnieciski - tehniskās daļas vadītājs

 vidējā

18

 Vineta Tetere

1958

 Allažu pamatskola

 angļu valodas skolotāja

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form