(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Skrīveru novada dome
KOPĀ NOVADAM
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Iveta Biķerniece

1965

 Skrīveru mūzikas un mākslas skola

 direktore

 augstākā

2

 Jānis Īviņš

1942

 Skrīveru pagasta pensionāru biedrība

 vadītājs

 vidējā

3

 Dainis Celmiņš

1958

 AS Latvenergo

 vecākais būvinženieris

 augstākā

4

 Sandra Trakina

1967

 Skrīveru pagasta bērnu bibliotēka

  

 vidējā

5

 Ina Fedotovska

1980

 Bērnu kopšanas atvaļinājumā

  

 vidējā

6

 Arnis Zitāns

1965

 SIA WURTH

 Latvijas reģiona pārdošanas daļas vadītājs

 vidējā

7

 Zigrīda Sprukte

1962

 Pašnodarbinātā

 Veselības sporta - fitnesa trenere

 augstākā

8

 Gunita Dubauska

1973

 VAS" Latvijas Pasts" Skrīveru pasta nodaļa

 priekšniece

 vidējā

9

 Sanita Prūse

1971

 Bērnu kopšanas atvaļinājumu

  

 vidējā

10

 Vineta Vārpiņa

1967

 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Aizkraukles ceļu rajons

 grāmatvede

 vidējā

11

 Irēna Rumpāne

1959

 pašnodarbinātā

 Arhitekta privātprakse

 vidējā

12

 Maruta Mīlīga

1969

 VA "Latvijas institūts "

 juriskonsulte

 augstākā

13

 Dzintra Ģigule

1951

 SIA "Zemgales aptieka "

 aptiekas vadītājas vietniece

 augstākā

 

"Mēs Skrīveriem"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gunta Lisenko

1953

 Skrīveru pagasta padome

 Skrīveru pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Pēteris Jansons

1952

 Aizkraukles rajona pašvaldības aģentūra "Skrīveru sociālās aprūpes centrs"

 direktors

 augstākā

3

 Aivars Dronka

1963

 SIA"Skrīveru sēklkopības sabiedrība"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Uldis Dzērve

1970

 Izglītības satura un eksaminācijas centrs

 ESF projekta "Dabaszinātne un matemātika"- administrators

 augstākā

5

 Aldis Rakstiņš

1967

 Andreja Upīša Skrīveru vidusskola

 direktors

 augstākā

6

 Aija Skudra

1953

 Ģimenes ārstes-Aijas Skudras prakse

 ģimenes ārste

 augstākā

7

 Ģedimins Siliņš

1938

 Latvijas Lauksaimniecības zinātņu iestāžu Direktoru padomes

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Sandra Ozola

1970

 Skrīveru pagasta padomes pirmsskolas izglītības iestāde "Saulēni"

 vadītāja

 augstākā

9

 Inguna Kronberga

1960

 SIA"Meduslācis"

 valdes locekle

 augstākā

10

 Ilvija Livmane

1969

 A/S"Latvenergo"

 projektu vadītāja

 augstākā

11

 Rasma Kazimirova

1948

 Skrīveru pagasta padomes sociālais dienests

 sociālā darbiniece darbam ar veciem cilvēkiem

 augstākā

12

 Danute Podvinska

1974

 SIA"Krauklītis"

 administratīvās daļas vadītāja

 augstākā

13

 Guntis Rūze

1983

 Skrīveru pagasta padome

 ekonomists

 augstākā

14

 Valentīns Bogopoļskis

1968

 SIA "Skrīveru sēklkopības sabiedrība"

 sagādnieks

 vidējā

 

Skrīveri - mūsu novads.
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Lisenko

1955

 SIA "Leidgunda"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Jānis Brokāns

1969

 SIA"Vidzemes koka mājas"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Aigars Aņisimovs

1985

 SIA "Leidgunda"

 tirdzniecības menedžeris

 vidējā

4

 Kadri Riekstiņa

1972

 AS "SEB banka"

 klientu darījumu vadītāja

 augstākā

5

 Inese Savicka

1960

 A.Skudras ģimenes ārsta prakse

 ārsta palīgs

 augstākā

6

 Iveta Kudlāne

1961

 SIA "JELD-WEN Latvija"

 galvenā grāmatvede

 augstākā

7

 Sarmīte Stepiņa

1962

 Latvijas Republikas Valsts zemes dienesta Vidusdaugavas reģionālā nodaļa

 jurists

 augstākā

8

 Rita Lielā

1977

 Andreja Upīša Skrīveru vidusskola

 skolotāja

 vidējā

9

 Dzintra Skuja

1950

 Andreja Upīša Skrīveru vidussskola

 skolotāja

 augstākā

10

 Vija Liase

1959

 SIA "Skrīveru saldumi"

 ražošanas ceha vadītītājs

 vidējā

11

 Jānis Ozoliņš

1979

 SIA "JG Bruģis"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

12

 Maija Bāliņa

1964

 SIA "Krito"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

13

 Gatis Rūze

1984

 Latvijas Republikas Valsts kontrole

 valsts revidents

 augstākā

 

VIENOTI SKRĪVERIEM
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(9)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inguna Juhņeviča

1960

 Aizkraukles pilsētas BJC

 izglītības metodiķe

 augstākā

2

 Jānis Sniedziņš

1984

 Aizkraukles rajona P/A "ARITA"

 datortehnikas apkopes speciālists

 vidējā

3

 Ieva Jermacāne

1990

 A. Upīša Skrīveru vsk.

 skolniece

 pamata

4

 Ainārs Engers

1984

 Biedrība "JES"

 valdes loceklis

 vidējā

5

 Sandra Ikerte

1973

 A/S Parex banka Aizkraukles filiāle

 klientu apkalpošanas speciālists

 augstākā

6

 Agnese Ozoliņa

1990

 A.Upīša Skrīveru vsk

 skolniece

 pamata

7

 Daina Užule

1956

 Skrīveru SAC "Ziedugravas"

 dežurante

 vidējā

8

 Baiba Mačuļska

1980

 Biedrība "JES"

 valdes locekle

 augstākā

9

 Andris Kosmačevs

1955

  

 bezdarbnieks

 augstākā

 

" Skrīveri - šodien un rīt "
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Zālītis

1968

 SIA "LBA Projekts"

 projektu vadītājs

 augstākā

2

 Līga Ivanova

1975

 SIA "Ogres nami"

 mākleris

 vidējā

3

 Mareks Annuškāns

1978

 SIA "DEGOX"

 komercdirektors

 vidējā

4

 Agita Beļūna

1968

 A/S Swedbank

 klientu menedžere

 augstākā

5

 Agita Pērse

1963

 SIA "BRZA Agro"

 grāmatvede

 augstākā

6

 Ivars Pēterfelds

1966

 Pensionārs

  

 vidējā

7

 Egita Kiršteine

1989

 Latvijas sporta pedagoģijas akadēmija

 studente

 vidējā

8

 Ivars Grūbe

1964

 SIA "DJGrupa"

 menedžeris

 vidējā

9

 Vineta Laganovska

1967

 SIA "ANCERS"

 galvenā grāmatvede

 augstākā

10

 Anna Spruča

1950

 55.zemessardzes štābs

 apkopēja

 augstākā

11

 Rasma Krastiņa

1960

 Mājsaimniece

  

 vidējā

12

 Antija Krastiņa

1935

 Pensionāre

  

 pamata

13

 Andis Pētersons

1983

 SIA "LI un RS"

 projektu vadītājs

 augstākā

 

"Savējie"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(8)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Atis Bičkovskis

1986

 Lindorff Oy Latvijas filiāle

 jurista palīgs

 vidējā

2

 Agnese Sprukte-Leitāne

1984

 Valsts SIA Meliorprojekts

 meliorācijas inženiere

 augstākā

3

 Zane Umule

1988

 Rēzeknes augstskola

 students

 vidējā

4

 Agita Grabovska

1980

 Nedzirdīgo bērnu internātpamatskola

 bioloģijas-ķīmijas skolotāja

 augstākā

5

 Linda Šteinberga

1984

 SIA Auto Rīga

 klientu konsultante

 augstākā

6

 Evita Mārtiņa

1985

 Nacionālā aizsardzības akadēmija

 Tālmācības centra tehniķe

 vidējā

7

 Mārtiņš Leitāns

1981

 SIA Jards

 pārdevējs / konsultants

 augstākā

8

 Laura Berķe

1987

 Biedrība "JES"

 biedrs


Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form