(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uldis Birkenšteins

1964

 Variņu pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Māris Lazdiņš

1954

 Launkalnes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Velga Līdaciņa

1953

 Smiltenes pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Mārīte Treijere

1971

 Brantu pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

5

 Biruta Sorokina

1956

 Brantu pagasta padome

 Lauksaimnieciskā darba organizatore

 vidējā

6

 Gatis Krūmiņš

1944

  

 pensionārs

 vidējā

7

 Aivars Birkenšteins

1959

 Smiltenes tehnikums

 saimniecības vadītājs

 augstākā

8

 Vairis Tralla

1961

 SIA "Dzērvenīte"

 valdes priekšsēdētājas vietnieks

 vidējā

9

 Pēteris Kokarēvičs

1962

 Valkas bērnu un jaunatnes sporta skola

 Treneris

 augstākā

10

 Dzintars Ziediņš

1982

 Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skola

 Treneris

 augstākā

11

 Dzintra Ķikase

1960

 Grundzāles pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

12

 Mārtiņš Sorokins

1980

 Smiltenes Profeisonālā vidusskola

 sporta organizators

 augstākā

13

 Anna Lavrinoviča

1953

 Smiltenes ģimnāzija

 skolotāja

 augstākā

14

 Daira Antona

1955

 Valsts meža dienesta Ziemeļvidzemes virsmežniecības Smiltenes mežniecība

 Mežzine

 augstākā

15

 Jānis Aleksejevs

1987

  

  

 vidējā

16

 Jānis Ķikuts

1975

 SIA "Ķikuti99"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

17

 Ainārs Melderis

1975

 ZS "Kadiķīši"

 īpašnieks

 pamata

18

 Dzintars Zvaigzne

1964

 SIA "Ziķeri"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ainārs Mežulis

1962

 Smiltenes pilsētas dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Māris Savielis

1957

 SIA "MMA"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Kaspars Markss

1970

 A/s "SEB banka"

 Gaujas reģiona pārvaldnieks

 augstākā

4

 Ilze Saviele

1991

  

  

 pamata

5

 Māra Leja

1961

 Smiltenes Kultūras un sporta centrs

 koncertmeistare

 augstākā

6

 Jānis Cīrulis

1964

 SIA "Mežoles mežs"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Raitis Melderis

1961

 Smiltenes pilsētas pašvaldības SIA "Namu un komunālo uzņēmumu pārvalde"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Ansis Dzērve

1961

 SIA "Dzērves"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

9

 Guntars Markss

1965

 Smiltenes pilsētas dome

 sporta darba vadītājs

 augstākā

10

 Ivars Ādamsons

1955

 z/s "Rožkalni"

 īpašnieks

 augstākā

11

 Inese Raiskuma

1960

 Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola

 Direktore

 augstākā

12

 Valdis Bormanis

1963

 VSIA "Latvijas Valsts mērnieks"

 valdes loceklis

 augstākā

13

 Sarmīte Zvirgzdiņa

1954

 SIA "Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca"

 valdes priekšsēdētāja, ultraskaņas metodes ārste

 augstākā

14

 Ilze Bogdanova

1972

 A/s "Smiltenes piens"

 izpilddirektore

 augstākā

15

 Dace Pērle

1958

 Palsmanes pamatskola

 direktore

 augstākā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts

  

 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Zigeta Vīķele

1959

 Blomes pagasta padome

 Blomes pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Aigars Veldre

1972

 A/S Latvijas Krājbanka Valmieras lielais klientu apkalpošanas centrs

 apkalpošanas centra vadītājs

 augstākā

3

 Tigna Podniece

1970

 Palsmanes pagasta padome

 Palsmanes pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Kaspars Putrālis

1975

 Z/S "Kalējiņi-1"

 direktors

 augstākā

5

 Aija Cunska

1966

 SIA "Firma Madara 89"

 Informāciju tehnoloģijas daļas vadītāja

 augstākā

6

 Jānis Krasņickis

1945

 SIA "Palsa"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Gunita Ozoliņa

1950

 Smiltenes Kultūras un sporta centra

 direktore

 augstākā

8

 Sarmis Zauska

1969

 SIA "Būve"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Dace Gailīte

1969

 Smiltenes ģimnāzija

 psihologs

 augstākā

10

 Birute Mežale

1961

 Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestāde

 skolotāja, metodiķe

 augstākā

11

 Ženija Daudziete

1948

 pensionāre

  

 pamata

12

 Andris Vilkasts

1962

 SIA "Agro Smiltene"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

13

 Žanete Leimane

1967

 SIA "Metrija"

 mērnieks

 augstākā

14

 Māris Rungulis

1966

 Baltijas Starptautiskā Akadēmija

 lektors

 augstākā

15

 Laima Garklāva

1958

 Blomes feldšerpunkts

 feldšere

 vidējā

16

 Kārlis Lapiņš

1954

 SIA "Mid-Land"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ilze Vergina

1969

 Smiltenes Centra vidusskola

 direktore

 augstākā

2

 Jānis Norkus

1956

 AS Sadales tīkls Ziemeļu Reģiona Smiltenes nodaļa

 vadītājs

 augstākā

3

 Aigars Dudelis

1962

 AS "Latvijas valsts meži" Austrumvidzemes mežsaimniecība

 izpilddirektors

 augstākā

4

 Gints Kukainis

1983

 SIA "JAGI systems"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Valda Cirīte

1960

 Smiltenes Centra vidusskola

 direktores vietniece mācību darbā

 augstākā

6

 Linda Karlsone

1969

 Bilskas pamatskola

 latviešu valodas, literatūras un sociālo zinību skolotāja

 augstākā

7

 Ilze Jaunpetroviča

1959

 Variņu pagasta padome

 galvenā grāmatvede

 augstākā

8

 Vilnis Svīķis

1963

 AS "Latvijas valsts meži" Apaļkoksnes piegādes struktūrvienības Vidzemes mežistrādes iecirknis

 vadītājs

 augstākā

9

 Tija Zaļkalne

1957

 Sarkanā krusta Smiltenes slimnīca

 ārste interniste, onkoloģe, endoskopiste

 augstākā

10

 Guntis Beļickis

1960

 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" Smiltenes CR

 direktors

 augstākā

11

 Ivars Joksts

1964

 Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola

 direktors

 augstākā

12

 Valda Elstiņa

1959

 Grundzāles pamatskola

 direktore

 augstākā

13

 Otārs Putrālis

1973

 Veikals "Elektro Nams"

 vadītājs

 augstākā

14

 Arnis Čams

1972

 AS "Latvijas valsts meži" Austrumvidzemes mežsaimniecība

 mežsaimnieciskās ražošanas speciālists

 vidējā

15

 Ints Auga

1966

 IK "AILERS"

 vadītājs

 vidējā

16

 Silvija Platpīre

1954

 Variņu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

17

 Gatis Zariņš

1981

 Z/S "Stapriņi"

 vadītājs

 vidējā

18

 Anna Vimba

1937

 Smiltenes aptieka - 2

 farmaceite

 augstākā


Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form