(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(12)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uģis Piliens

1970

 SIA "UPN"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Arvīds Rudmiezis

1969

 Stopiņu novada pašvaldības aģentūra "Saimnieks"

 celtniecības un remontu nodaļas vadītājs

 vidējā

3

 Ronalds Vītols

1979

 SIA "Kafe Serviss"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Sendija Siliņa

1978

 SIA "SenSil"

 valdes priekšsēdētāja, zobārste

 augstākā

5

 Uldis Sterģis

1948

 Pašnodarbinātais

 tēlnieks

 augstākā

6

 Artūrs Jānis Lulla

1934

 pensionārs

 nav

 augstākā

7

 Zoja Mežale

1958

 Latvijas Lauksaimniecības universitātes aģentūra "Lauksaimniecības tehnikas zinātniskais institūts"

 grāmatvede

 augstākā

8

 Vilmārs Voits

1958

 SIA "Juridiskais birojs "Daugava""

 jurists

 augstākā

9

 Arnis Tone

1968

 SIA "Krista-A"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

10

 Anta Sparinska

1971

 Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs

 direktore

 augstākā

11

 Atis Senkāns

1956

 SIA "Ciemats "Saulīši""

 pārvaldnieks

 vidējā

12

 Austra Usāne

1944

 SIA ''Aura A"

 direktore

 augstākā

 

Partija "LPP/LC", Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Pumpurs

1948

 Stopiņu novada dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Vita Paulāne

1969

 Stopiņu novada dome

 priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

3

 Jānis Koponāns

1956

 PA "SAIMNIEKS"

 direktors

 augstākā

4

 Iveta Vīksne

1958

 PA "Stopiņu ambulance"

 ģimenes ārste

 augstākā

5

 Jānis Kreilis

1969

 AS "Sadales tīkls"

 departamenta vadītāja vietnieks

 augstākā

6

 Vjačeslavs Emburs

1974

 SIA "Finansu birojs"

 valdes loceklis

 augstākā

7

 Dainis Viesturs

1946

 LLU Aģentūra Lauksaimniecības tehnikas zinātnes institūts

 direktors

 augstākā

8

 Ingrīda Balode

1960

 SIA "Ulenbroks"

 valdes locekle

 augstākā

9

 Aivars Kokts

1961

 SIA "Ulbroka"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

10

 Vita Felsberga

1960

 Gaismas speciālā internātpamatskola

 direktore

 augstākā

11

 Ilma Lāčgalve

1957

 Stopiņu novada dome

 sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

12

 Daiga Brigmane

1965

 Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēka

 vadītāja

 augstākā

13

 Jānis Inzulis

1968

 Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūra

 ārsts

 augstākā

14

 Līga Kurzemniece

1975

 PII "Pienenīte"

 skolotāja

 augstākā

15

 Aija Šibajeva

1966

 Dienas centrs "Saurieši"

 vadītāja

 augstākā

16

 Ainārs Vaičulens

1983

 Ulbrokas sporta komplekss

 direktora vietnieks sporta jomā

 augstākā

17

 Baiba Lauzne

1954

 Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūra

 māksliniece

 vidējā

18

 Edgars Sarkans

1956

 SIA "Getliņi 2"

 valdes loceklis

 augstākā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(10)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Viktors Jakovļevs

1963

 SIA "ALVIT"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Pēteris Čerdincevs

1974

 SIA "Optimera Latvia"

 reģionālais pārstāvis

 vidējā

3

 Gvido Bokša

1963

 Tieslietu ministrijas ieslodzījumu vietas pārvaldes Olaines cietums

 Cietuma priekšnieka dežūrējošais palīgs

 augstākā

4

 Sergejs Masļakovs

1963

 RP SIA "Pļavnieku nami"

 tehniskais direktors

 augstākā

5

 Andrejs Smikovs

1975

 SIA "ANDEKO"

 valdes loceklis

 vidējā

6

 Andis Anspoks

1965

 SIA "ELSPO"

 valdes loceklis (īpašnieks)

 vidējā

7

 Aleksejs Ņesterenko

1967

 SIA "TORROS"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Igors Zlotņikovs

1963

 Pensionārs

 nav

 augstākā

9

 Ruslans Čapļinskis

1982

 SIA "TAJŠE"

 komercdirektors

 vidējā

10

 Larisa Šefere

1972

 Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūra

 3. nodaļas vadītāja

 augstākā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Leimans

1977

 SIA Invitros

 medicīnas iekārtu inženieris

 vidējā

2

 Mārcis Lauznis

1977

 Accenture Latvijas Filiāle

 Vecākais Sistēmu analītiķis un pakalpojumu vadītājs

 augstākā

3

 Aigars Laurinovičs

1977

 Īpašo uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts

 Informācijas tehnoloģiju atbalsta nodaļas vadītājs

 augstākā

4

 Jānis Kūliņš

1983

 Rīgas Tehniskā universitāte

 pētnieks

 augstākā

5

 Ēriks Leimans

1982

 SIA "Ugunsdrošības centrs"

 ekspeditors


 

"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Grotuss

1943

 SIA Rīgas satiksme

 meistars

 vidējā

2

 Ginta Ozoliņa

1967

 Stopiņu novada Stopiņu pamatskola

 direktora vietniece macību darbā, sporta skolotāja

 augstākā

3

 Imants Miķelsons

1940

 Stopiņu novada pašvaldības aģentūra Saimnieks

 tehniskās daļas vadītājs

 augstākā

4

 Valērija Mikute

1950

 Stopiņu novada Stopiņu pamatskola

 direktore, latviešu valodas skolotāja

 augstākā

5

 Vilnis Dūcis

1948

 pensionārs

  

 vidējā

6

 Semjons Ivanovs

1956

 LLU aģentūras Lauksaimniecības tehnikas zinātniskais institūts

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Jānis Zeltiņš

1968

 TPSVA

 ārsts

 augstākā

8

 Gints Irbe

1974

 SIA Juglaskrasts

 projekta vadītājs

 vidējā

9

 Imants Stirāns

1967

 SIA Getliņi EKO

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

10

 Tatjana Pavloviča

1951

 LLU aģentūra Lauksaimniecības tehnikas zinātniskais institūts

 lietvede

 vidējā

11

 Mārtiņš Pužuls

1956

 Latvijas brīvo arodbiedrību savienība

 darba aizsardzības speciālists

 augstākā

12

 Ivetta Sirica

1967

 SIA E Forma

 projektu vadītāja

 augstākā

13

 Dainis Slišāns

1982

 SIA Brauns

 izpilddirektors

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form