(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Talsu novada dome
"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Lācarus

1957

 Talsu pilsētas dome

 domes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Sandra Pētersone

1969

 Virbu pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Elga Vērdiņa

1947

 Talsu 2. vidusskola

 direktore

 augstākā

4

 Ina Jurkeviča

1963

 Laucienes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

5

 Vilnis Pūcītis

1958

 VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija

 Talsu rajona nodaļas priekšnieks

 augstākā

6

 Ģirts Kalnbirze

1975

 Laidzes pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Aivars Pumpiņš

1957

 Talsu pilsētas dome

 domes priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

8

 Andris Grīnbergs

1958

 Valdemārpils pilsētas dome

 domes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Edgars Šterns

1952

 SIA Talsu namu pārvalde

 namu apsaimniekošanas daļas vadītājs

 vidējā

10

 Iveta Jansone

1958

 Vandzenes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

11

 Iveta Niedrāja

1959

 Lībagu pagasta padome

 sociālā darbiniece

 vidējā

12

 Dainis Norenbergs

1952

 AS "Talsu piensaimnieks"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

13

 Guntis Brauns

1963

 SIA Braun

 pārdevējs

 vidējā

14

 Ivars Koloda

1971

 Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļkurzemes pārvalde

 pārvaldes vadītājs

 augstākā

15

 Jānis Grahoļskis

1964

 AS Ingrid D

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 Zintis Vicinskis

1972

 SIA " Viko "

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

17

 Juzefa Kļava

1954

 ZM Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvalde

 pārvaldes vadītāja

 augstākā

18

 Jānis Grīnbergs

1945

 Īves pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 vidējā

19

 Ainis Stūrmanis

1966

 SIA "Ldz infrastruktūra"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

20

 Sandis Pūce

1987

 Latvijas Lauksaimniecības universitātes Laidzes filiāle

 students

 vidējā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aleksandrs Tarabanovskis

1966

 "ALTA - Talsi"

 valdes loceklis

 vidējā

2

 Maija Laukmane

1953

 Talsu bērnu bibliotēka

 Galvenā speciāliste

 vidējā

3

 Dzintars Legzdiņš

1968

 VUGD Talsu brigāde

 brigādes komandiera vietnieks

 vidējā

4

 Jānis Sakne

1963

 SIA ''RKU Piejūra''

 valdes loceklis

 augstākā

5

 Eduards Ošiņš

1967

 Ventspils slimnīca

 dzemdību un ginekoloģijas bloka vadītājs

 augstākā

6

 Inga Gluzda

1970

 Mācību centrs "BUTS'' Talsu filiāle

 filiāles vadītāja

 augstākā

7

 Gatis Vjaters

1981

 SIA ''NAMSERVISA AĢENTŪRA''

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

8

 Ingmārs Kuklis

1978

 AS ''Diāna''

 tirdzniecības vadītājs

 augstākā

9

 Māris Rozenbergs

1978

 SIA ''LM AUTO''

 izpilddirektors

 augstākā

10

 Aivars Zutis

1965

 VUGD Talsu brigāde

 Vecākais inspektors

 augstākā

11

 Sigita Petrēvica

1972

 AS SEB banka Talsu filāle

 Klientu apkalpošanas vadītāja

 augstākā

12

 Dace Jankevica

1977

 Vandzenes tautas nams

 Direktore

 augstākā

13

 Daiga Baraua

1963

 SIA "AKTĪVS TALSI"

 valdes locekle

 augstākā

14

 Jānis Žindulis

1960

 SIA "Metsaliitto Latvija"

 Ziemeļkurzemes iecirkņa meistars

 augstākā

15

 Rolands Kļava

1970

 SIA "ROKKO RT"

 Valdes loceklis

 vidējā

16

 Agnese Jansone

1982

 Talsu rajona vakara un neklātienes vidusskola

 sekretāre - lietvede

 augstākā

17

 Jānis Grigalis

1944

 pensionārs

  

 vidējā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(19)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Solvita Ūdre

1970

 Stendes pilsētas dome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Aivars Šķuburs

1941

 Talsu baptistu draudze

 mācītājs

 vidējā

3

 Ieva Bērziņa

1960

 SIA "Janvāri"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Maija Dubro

1950

 Sabiles novada pašvaldības aģentūra "Sabile"

 direktore

 augstākā

5

 Ina Mežavilka

1964

 Nodarbinētības valsts aģentūra Talsu filiāle

 Filiāles vadītāja vietnieks

 augstākā

6

 Rita Pole

1968

 Laidzes profesionālā vidusskola

 direktore

 augstākā

7

 Mareks Birkentāls

1971

 Valdgales pagasta padome

 izpilddirektors

 augstākā

8

 Anita Boitmane

1956

 Biedrība Latvijas Sarkanais Krusts Talsu komitejas

 izpilddirektore

 augstākā

9

 Ingus Stauģis

1987

 Valdemārpils vidusskola

 pulciņa vadītājs

 vidējā

10

 Māris Kalniņš

1970

 SIA "Vandzenes rapsis"

 valdes loceklis

 augstākā

11

 Sandra Leja

1967

 Stendes pilsētas Tautas nams

 direktore

 vidējā

12

 Normunds Krūze

1970

 Sporta centrs Lauciene

 direktors

 vidējā

13

 Mārtiņš Maķevics

1984

 Talsu rajona sporta skola

 florbola treneris

 augstākā

14

 Jolanta Riņķe

1966

 SIA "JR Sekvences"

 valdes locekle

 augstākā

15

 Andris Vītols

1951

 SIA "Talsu žuburs"

 valdes loceklis

 augstākā

16

 Jānis Mucenieks

1982

 Valsts Stendes GSI

 Direktora vietnieks

 augstākā

17

 Antra Jaunskalže

1963

 Ģibuļu pagasta padome Dienas atvērtais centrs

 vadītāja

 vidējā

18

 Ineta Erķevica

1971

 AAS Gjensidige Baltic Talsu filiāle

 vadītāja

 augstākā

19

 Igors Putins

1963

 Talsu pilsētas dome

 darba aizsardzības speciālists

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Miervaldis Krotovs

1954

 Lībagu pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Māris Grīnvalds

1944

 SIA Kurzemes sēklas

 Agronoms

 augstākā

3

 Uldis Rozenbergs

1954

 Ģibuļu pagasta padome

 Padomes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Doloresa Lepere

1960

 Talsu rajona Bērnu un jauniešu centrs

 Direktore

 augstākā

5

 Virma Poga

1958

 Sabiles novada dome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

6

 Aigars Grinbergs

1961

 SIA Aivi

 Valdes loceklis

 augstākā

7

 Ieva Krēķe

1974

 A/S SEB banka Talsu filiāle

 Pārvaldniece

 augstākā

8

 Alfons Spēks

1959

 SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" filiāle Kurzemes Lauku konsultāciju birojs

 reģiona vadītājs

 augstākā

9

 Andris Veršāns

1958

 NVA Talsu filiāle

 Filiāles vadītājs

 augstākā

10

 Berta Zelmene

1948

 Strazdes pagasta padome

 Padomes priekšsēdētāja

 augstākā

11

 Lita Jēce

1967

 Balgales pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

12

 Voldemārs Vadziņš-Vācietis

1944

 Pensionēts žurnālists

  

 augstākā

13

 Inese Roze

1963

 Pašvaldības aģentūra, Talsu rajona tūrisma informācijas centrs

 Direktore

 augstākā

14

 Ziedīte Začeste

1967

 Talsu tautas nams

 režisore

 augstākā

15

 Andris Reinholds

1960

 I/U Foto Plus

 Vadītājs

 vidējā

16

 Varis Baņģieris

1947

 individuālais komersants

 pašnodarbinātais

 augstākā

17

 Almants Kalniņš

1973

 Z/S Dziļlejas

 Darba vadītājs atpūtas bāzē Kamparkalns

 vidējā

18

 Aivars Tutins

1960

 SIA Lattelecom Technology

 Datorsistēmas inženieris

 vidējā

19

 Jānis Kalniņš

1979

 SIA JK Serviss

 Prokūrists

 augstākā

20

 Agris Purkalns

1986

 SIA Mācību Centrs Buts

 Pasniedzējs

 vidējā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inguna Raituma

1963

 Talsu Valsts ģimnāzija

 direktore

 augstākā

2

 Mareks Bidzāns

1972

 VSIA "Latvijas Valsts mērnieks"

 mērnieks

 vidējā

3

 Ilze Liepiņa

1974

 Pašnodarbināta persona

 teritoriālplānotāja, dārzniece

 augstākā

4

 Gundars Sebris

1967

 A/S "Parex banka"

 Talsu filiāles pārvaldnieks

 augstākā

5

 Ilgonis Grosvalds

1957

 SIA "IZZI"

 telekomunikāciju inženieris

 vidējā

6

 Anita Rūtenberga

1963

 Talsu rajona vakara un neklātienes vidusskola

 direktores vietniece, sociālais pedagogs, psiholoģijas skolotāja

 augstākā

7

 Lauma Jaunpujēna

1956

 Valsts meža dienesta Ziemeļkurzemes virsmežniecības inženiere teritoriālā plānojuma transformācijas jautājumos

 inženiere teritoriālplānojumu un transformācijas jautājumos

 augstākā

8

 Gunārs Krišjānis

1950

 A/S "Sadales tīkls", Dienvidu reģions, Talsu nodaļa

 elektrotehniķis

 vidējā

9

 Inga Krūmiņa

1962

 SIA "Avotkalni LAV"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

10

 Daiga Purkalne

1963

 SIA "Biznesa augstskola Turība"

 lektore

 augstākā

11

 Ritma Prūse

1954

 Vandzenes vidusskola

 Direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

12

 Aija Lorence

1986

 Latvijas Universitāte

 studente

 vidējā

13

 Mārtiņš Blumbergs

1990

 Talsu Valsts ģimnāzija

 12.klases audzēknis

 pamata

14

 Dikijs Vāne

1975

 SIA "Unda"

 izpilddirektors

 augstākā

15

 Ineta Pugoviča

1961

 Talsu rajona vakara un neklātienes vidusskola

 direktore

 augstākā

16

 Vilis Ieviņš

1948

 Z/S "Lauciņi"

 īpašnieks

 vidējā

17

 Georgs Lukjanovičs

1948

 Talsu Valsts ģimnāzija

 sporta skolotājs

 augstākā

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Dedzis

1970

 Talsu pilsētas dome

 domes deputāts

 augstākā

2

 Andris Dzenis

1980

 Valdemārpils vidusskola

 direktors

 augstākā

3

 Dzintra Kudiķe-Vizbele

1973

 Stendes pamatskola

 direktore

 augstākā

4

 Aivars Lakstīgala

1955

 Talsu pamatskola

 sporta skolotājs

 augstākā

5

 Vilnis Dragunas

1968

 ,,Loks-baltic"

 īpašnieks

 augstākā

6

 Artis Bogdanovs

1968

 SIA Terada Pluss

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Skaidrīte Priedīte

1935

 SIA ,,Talsu veselības centrs"

 ārsts, ķirurgs

 augstākā

8

 Ilmārs Deksnis

1961

 Stendes pilsētas dome

 pašvaldības policijas vecākais inspektors

 vidējā

9

 Egils Ulmanis

1962

 SIA Eurolife Latvia

 pārdošanas vadītājs

 augstākā

10

 Dina Bičule

1969

 Talsu pamatskola

 skolotāja

 augstākā

11

 Vija Nagle

1955

 Talsu galvenā bibliotēka

 direktore

 augstākā

12

 Daiga Feldmane

1971

 PII ,,Kamoliņš"

 vadītāja

 augstākā

13

 Artūrs Daugats

1951

 Zemnieku saimniecība ,,Draviņi"

 īpašnieks

 pamata

14

 Māra Pinkule

1952

 Māras Pinkules ģimenes ārsta prakse

 ārsts

 augstākā

15

 Inese Daugate

1973

 Ķūļciema pagasta padome

 priekšsēdētāja vietniece

 vidējā

16

 Sigita Līdaka

1970

 Laidzes pagasta padome

 brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja, kultūras

 augstākā

17

 Ināra Lācarus

1958

 Salons ,,Beleco"

 kosmētiķe

 vidējā

18

 Jānis Dumbrājs

1985

 SIA Dumbrāja autoserviss

 vadītājs

 vidējā

19

 Miķelis Ābols

1989

  

  

 pamata

20

 Aiga Bērziņa

1971

 Valdemārpils vidusskola

 direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Matulis

1970

 Latvijas Zaļā Kustība

 Projektu koordinātors

 augstākā

2

 Juris Haberkorns

1954

 Talsu rajona padome

 Veselības aizsardzības un sociālās aprūpes nodaļas

 augstākā

3

 Ramute Piterniece

1968

 SIA "Jare"

 Direktore

 augstākā

4

 Valērijs Ogorodovs

1954

 z/s "Madaras"

 Direktors

 augstākā

5

 Gunta Belševica

1949

 Sabiles aprūbes biedrība Kalme

 Priekšsēdētāja

 vidējā

6

 Aivars Eņģelis

1968

 Dursupes pamatskola

 Sporta skolotājs

 augstākā

7

 Edžus Zeļģis

1983

 European Sport instalations

 Valdes loceklis

 augstākā

8

 Artūrs Undrests

1985

 Vecumnieku vidusskola

 vācu valodas skolotājs

 vidējā

9

 Kristīne Sarma

1974

 SIA "3"

 Valdes loceklis

 vidējā

10

 Elmārs Erdmanis-Hermanis

1944

 SIA "Elma IN"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Kaspars Znotiņš

1986

 SIA Latvija Statoil

 Operators

 vidējā

12

 Egons Sproģis

1939

 z/s "Aizupes"

 Zemnieks

 pamata

13

 Guntis Freibergs

1983

 z/s "Rindzas"

 Īpašnieks

 vidējā

14

 Dainis Zāģeris

1982

 Galvenās kārtības policijas pārvaldes objeku apsardzes pārvaldes valsts objektu apsadzres biroja valsts objektu apsardzes nodaļa

 Kārtībnieks

 vidējā

15

 Jānis Rožlapa

1932

 Dārzkopju biedrība "Kurzemes ābele"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 Mārtiņš Grīnvalds

1986

 Bezdarbnieks

 nav

 vidējā

17

 Lauris Ozolnieks

1984

 Bezdarbnieks

 Students

 augstākā

 

"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(19)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uldis Grantiņš

1970

 Ģibuļu pagasta padome

 izpilddirektors

 vidējā

2

 Ainārs Lūks

1963

 SIA "Ziemeļkurzemes drošība"

 valdes loceklis

 augstākā

3

 Dzintra Eglīte

1945

 Talsu rajona padomes kultūras nodaļa

 nodaļas vadītāja

 augstākā

4

 Kaspars Kreislers

1970

 AS Talsu slimnīca ķirurģijas/traumatoloģijas nodaļa

 nodaļas vadītājs

 augstākā

5

 Raimonds Tigulis

1972

 SIA "Moonligt sound design"

 valdes loceklis

 vidējā

6

 Gints Vecmanis

1965

 SIA "Kalniņi transporta kompānija"

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Gunārs Indriksons

1957

 Valdemārpils pilsētas dome

 Priekšsēdētāja vietnieks

 vidējā

8

 Raimonda Belicka

1964

 Talsu sākumskola

 direktore

 augstākā

9

 Gatis Apsītis-Ozoliņš

1966

 ZS "Ozolkalni"

 pārvaldnieks

 vidējā

10

 Emīls Tālbergs

1950

 Lubes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

11

 Daina Grantiņa

1959

 Valsts meža dienests Ziemeļkurzemes Virsmežniecība Vandzenes mežniecība

 mežziņa vietniece

 augstākā

12

 Zinta Ošenberga

1964

 Sabiles mūzikas un mākslas skola

 direktore

 augstākā

13

 Jeļena Lasmane

1964

 SIA "Jeļena"

 valdes locekle

 vidējā

14

 Valdis Kalderauskis

1940

 Ģibuļu pagasta padome

 sporta organizators

 augstākā

15

 Ojārs Vētra

1963

 Izdevniecība žurnāls "Santa"

 redaktors

 augstākā

16

 Jānis Abuhovs

1938

 ZS "Kauliņi"

 īpašnieks

 augstākā

17

 Gints Grīnbergs

1965

 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

 Talsu brigādes vecākais inspektors

 augstākā

18

 Māris Vicinskis

1967

 ZS "Kaijas"

 īpašnieks

 vidējā

19

 Armands Pētersons

1961

 SIA "Taimiņš"

 valdes loceklis

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form