(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tukuma novada dome
"Tukuma pilsētai un novadam"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(19)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Šulcs

1955

 Tukuma pilsētas Dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Aivars Volfs

1959

 Pūres pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Ludmila Reimate

1947

 Tukuma Raiņa ģimnāzija

 direktora vietniece mācību darbā

 augstākā

4

 Silvija Rabkēviča

1957

 Sēmes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

5

 Agris Baumanis

1962

 "Eduards - 2"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Ēriks Lukmans

1967

 Tukuma pilsētas Dome

 izpilddirektors

 augstākā

7

 Visvaldis Girgensons

1950

 Slampes pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Jānis Ozols

1972

 Hokeja klubs "Tukums"

 treneris

 augstākā

9

 Indulis Zariņš

1949

 "Latagra" SIA

 Kurzemes reģiona vadītājs

 augstākā

10

 Modris Liepiņš

1966

 Pašvaldības aēntūra "tukuma ledus halle"

 direktors

 augstākā

11

 Sarmīte Krecere

1940

 nav

 pensionāre

 augstākā

12

 Kaspars Valdmanis

1973

 "Interbaltija" SIA

 Nekustamā īpašuma vērtētāja asistents

 augstākā

13

 Ziedonis Ķiģelis

1955

 Tukuma gaļas kombināts LAT SIA

 darba aizsardzības dienesta priekšnieks

 vidējā

14

 Ainārs Vahtelis

1963

 "Futbola aģentūra" SIA

 attīstības direktors

 vidējā

15

 Jānis Lielmanis

1968

 "Kopideja" SIA

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

16

 Vitalts Stikuts

1954

 Apdrošināšanas akciju sabiedrība "Balta"

 eksperts

 augstākā

17

 Gunta Kalviņa

1956

 Tukuma Nevalstisko organizāciju apvienība

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

18

 Vladimirs Skuja

1952

 Zemgales vidusskola

 direktors

 augstākā

19

 Juris Rozenbergs

1979

 "Terca Plus" SIA

 valdes loceklis

 augstākā

 

Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Agris Jaunkļaviņš

1939

 Tukuma rajona padome

 izpilddirektors

 augstākā

2

 Uldis Svilpe

1957

 Valsts zemes dienests

 būvju kadastrālās uzmērīšanas procesa vadītājs

 augstākā

3

 Raitis Penkevics

1967

 SIA "Polteh"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Dzintra Rabkeviča

1960

 Tukuma rajona padomes aģentūra "Tukuma slimnīca"

 direktore

 augstākā

5

 Agija Novicka

1957

 Džūkstes pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

6

 Jānis Kotāns

1942

 Tukuma Pensionāru biedrība

 valdes priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

7

 Arvīds Driķis

1949

 Tumes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Janeks Žizņevskis

1980

 SIA "Amatnieks"

 valdes loceklis

 augstākā

9

 Daiga Reča

1966

 Jaunsātu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

10

 Jānis Apsītis

1944

 Individuālais uzņēmums "Silava"

 direktors

 augstākā

11

 Vladimirs Kasparjosts

1963

 SIA "Lauktehnika"

 Tukuma filiāles nodaļas vadītājs

 augstākā

12

 Zelma Sirmā

1948

 SIA "Alante"

 valdes locekle

 augstākā

13

 Guntis Bondars

1969

 Lestenes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

14

 Inese Petrova

1957

 I.Petrovas ģimenes ārstes privātprakse

 prakses vadītāja - ģimenes ārsts

 augstākā

15

 Inta Dreimane-Riekstiņa

1967

 Sēmes pamatskola

 direktore

 augstākā

16

 Lita Celitāne

1971

 Zentenes pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

17

 Vilnis Jenčs

1956

 SIA "VJ serviss"

 valdes loceklis

 vidējā

18

 Igors Degterjonoks

1977

 A/s "Tukuma Piens"

 lielo klientu menedžeris

 augstākā

19

 Sandra Skļepoviča

1971

 Tukuma rajona prokuratūra

 kancelejas pārzine

 augstākā

20

 Arnis Upmanis

1965

 SIA "Vadaka"

 direktors

 augstākā

 

"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vilnis Pinka

1954

 SIA "Jaunkaudzītes"

 darba aizsardzības speciālists

 augstākā

2

 Kristīne Gereiša

1966

 Tukuma 2.vidusskola

 skolotāja

 augstākā

3

 Ilgvars Kalniņš

1941

 SIA "Tukuma auto"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Aija Lūse

1951

 Tukuma rajona Slampes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

5

 Artis Jomerts

1971

 Z/s "Jomas"

 īpašnieks

 augstākā

6

 Māris Melnis

1957

 Ziemeļkurzemes virsmežniecība

 inženieris medību un ugunsapsardzības jautājumos

 augstākā

7

 Aija Neimane

1978

 TRPA "Tukuma slimnīca"

 ekonomiste

 augstākā

8

 Edvards Beinarovičs

1947

 SIA "Nītava"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Ilmārs Talle

1970

 TRPA "Tukuma slimnīca"

 rehabilitācijas un sociālā atbalsta nodaļas vadītājs

 augstākā

10

 Leonīds Zelčs

1965

 Z/S Rīveri

 īpašnieks

 augstākā

11

 Sanita Ratniece

1968

 Tukuma muzejs

 Pastariņa muzeja vadītāja

 augstākā

12

 Laura Jurevica

1986

 SIA "Namu apsaimniekošana"

 dzīvojamo un industriālo objektu projektu vadītāja

 vidējā

13

 Romualds Stankevičs

1971

 Piemājas saimniecība "Šūļas"

 īpašnieks

 vidējā

14

 Pēteris Jurēvics

1946

 SIA "EDO būve"

 darbu vadītājs

 vidējā

15

 Atvars Važa

1966

 SIA "Multipack"

 tirdzniecības menedžeris

 augstākā

16

 Kaspars Reihmanis

1972

 Irlavas vidusskola

 skolas saimniecības pārzinis, darbmācības skolotājs

 augstākā

17

 Andris Lagzdiņš

1990

 nav

  

 pamata

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Maksis Rozenbergs

1949

 Tukuma pilsētas Dome

 priekšsēdētāja vietnieks

 vidējā

2

 Māris Rudaus-Rudovskis

1972

 sia "JIMI projekts"

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Dace Lebeda

1970

 Tukuma pilsētas kultūras nams

 direktore

 augstākā

4

 Uldis Eglītis

1970

 sia "Tukuma nami"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Rasma Valdmane

1940

 Tukuma Raiņa ģimnāzija

 direktora vietniece

 augstākā

6

 Juris Bogužs

1949

 SIA "Dobeles un apkārtnes slimnīca"

 ķirurgs

 augstākā

7

 Liene Bēniņa

1979

 Tumes kultūras nams

 mākslinieciskās daļas vadītāja

 augstākā

8

 Ilvars Auseklis

1978

 sia "Snaige Latvija"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Ilga Kozule

1971

 sia "Aktīvs Plus 1"

 valdes locekle

 augstākā

10

 Egils Immermanis

1975

 sia "Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne"

 finanšu direktors

 augstākā

11

 Alda Revina

1978

 Valsts probācijas dienesta Tukuma teritoriālā struktūrvienība

 vadītāja

 augstākā

12

 Ralfs Ratkevičs

1964

 a/s "Latvijas Valsts meži"

 Kandavas meža iecirkņa vadītājs

 augstākā

13

 Meldra Zdanovska

1976

 sia "MP Socks"

 direktore

 augstākā

14

 Ričards Černovs

1979

 sia "Veho"

 automašīnu tirdzniecības vadītājs

 vidējā

15

 Rihards Akimovs

1979

 a/s "Ceļu inženieri"

 būvdarbu uzraudzības nodaļas vadītājs

 augstākā

16

 Zigfrīds Freimanis

1957

 biedrība "COK Silva"

 prezidents

 vidējā

17

 Juris Vīksna

1951

 sia "Vika Wood"

 tehniskais direktors

 augstākā

18

 Artjoms Grudcins

1965

 Tukuma E.Birznieka-Upīša 1. pamatskola

 sporta skolotājs

 augstākā

19

 Aina Teberniece

1942

 nav

 pensionāre

 vidējā

20

 Jānis Palkavnieks

1948

 Parijas "Jaunais Laiks" Tukuma nodaļa

 vadītājs

 vidējā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Kaspars Gribusts

1974

 SIA"Saldo CC"

 Valdes loceklis

 augstākā

2

 Arnis Lēnerts

1963

 Latviajs Lauksaimniecības Universitāte Ekonomikas fakultāte

 mācību spēks

 augstākā

3

 Agnese Ritene

1977

 SIA "Siria"

 valdes locekle

 augstākā

4

 Indra Rassone

1971

 SIA "Akritumu apsaimniekošanas sabiedrība" "Piejūra" ''

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

5

 Jānis Apse

1957

 SIA "Jaunkaudzītes"

 valdes loceklis

 augstākā

6

 Andis Švāns

1963

 Irlavas pagasta sporta nams

 direktors

 augstākā

7

 Andis Meņģelis

1963

 ZS "Rusas"

 īpašnieks

 vidējā

8

 Iveta Safranoviča

1970

 Tukuma 3. vidusskola

 direktore

 augstākā

9

 Aldis Roze

1964

 SIA "Ramirent"

 nomas punkta vadītājs

 augstākā

10

 Solvita Viekale

1968

 Slampes pagasta padome

 sociālā darbiniece darbā ar ģimeni un bērniem

 augstākā

11

 Mārtiņš Limanskis

1985

 SIA "Egals"

 tirdzniecības pārstāvis

 vidējā

12

 Sergejs Larins

1969

 SIA "Amatnieks"

 sporta instruktors

 augstākā

13

 Juris Pinete

1966

 SIA "Beliko"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

14

 Aigars Freibergs

1964

 A/S "Delta LV"

 Valdes loceklis

 augstākā

15

 Armands Jēgers

1970

 VAS ceļu satiksmes drošības Direkcija

 tehniskās apskates inspektors

 augstākā

16

 Andris Pētersons

1961

 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"

 Tukuma CR direktors

 augstākā

17

 Gunita Rosicka

1965

 SIA "Jaunmoku pils"

 pasākumu koordinatore

 augstākā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Arnis Šablovskis

1964

 Tumes pagasta padome

 Pagasta padomes deputāts, tekstu redaktors

 augstākā

2

 Jānis Lepsis

1969

 SIA Pūres Dārzkopības pētījumu centrs

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Māris Kalniņš

1984

 SIA "Dekšņi"

 Tirdzniecības vadītājs

 augstākā

4

 Dina Ailte

1966

 Tukuma LKC

 lauku attīstības speciāliste

 vidējā

5

 Gunta Neilande

1962

 Biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts", Tukuma komiteja

 izpilddirektore

 augstākā

6

 Santa Jākobsone

1977

 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija

 docētāja

 augstākā

7

 Irēna Pavloviča

1956

 Tumes pagasta padome

 lauku attīstības speciāliste

 vidējā

8

 Māris Malvess

1945

 Slimnīca "Ģintermuiža"

 narkoloģiskās rehabilitācijas programmas vadītājs

 augstākā

9

 Lauris Pūkainis

1983

 SIA "LarSan"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

10

 Armands Kotke

1969

 LR AM Jaunsardzes centra Zemgales novada daļa

 vecākais referents

 vidējā

11

 Jānis Savickis

1963

 Misija "Dzīvības Vārds"

 vadītājs

 augstākā

12

 Valda Laugale

1969

 SIA ''Pūres Dārzkopības pētījumu centrs''

 pētniece

 augstākā

13

 Arnis Zaņģis

1973

 SIA "Means"

 valdes loceklis

 augstākā

14

 Sanita Apine

1977

 Tumes vidusskola

 mūzikas skolotāja

 augstākā

15

 Marjans Kovaļevskis

1959

 SIA "M.D.K. un partneri"

 vadītājs

 vidējā

16

 Arnis Irbe

1959

 Rīgas narkolog. un psih. slimnīca

 Darba terapeits

 augstākā

17

 Tālivaldis Krūmiņš

1950

 A/S "Tukuma STRAUME"

 strādnieks

 vidējā

18

 Paulis Čimurs

1945

 Tukuma vakara un neklātienes vidusskola

 kultūras vēstures skolotājs

 augstākā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(12)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Poga

1969

 Tukuma 2. pamatskola

 skolotājs

 augstākā

2

 Skaidrīte Gulbe

1951

 Irlavas vidusskola

 direktore

 augstākā

3

 Romusis Balanas

1956

 Dzirciema speciālā internātpamatskola

 Direktors

 augstākā

4

 Anatolijs Berezovskis

1956

 Biedrība Latvijas romu apvieniba "NEVO DROM"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Armands Sproģis

1976

 SIA "Tukuma metāls"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

6

 Liene Kurka

1977

 SIA "Latio"

 vērtētāja

 augstākā

7

 Dzintra Ivančika

1960

 Fonds "Haleva dienests"

 direktore

 vidējā

8

 Inese Beitāne

1963

 Tukuma RPA "Tukuma slimnīca"

 bērnu nodaļas virsmāsa

 vidējā

9

 Ingars Ozols

1974

 SIA "Troja"

 CNC operators

 vidējā

10

 Kaspars Liepa

1978

 Individuālais komersants

 neformālās izglītības apmācītājs

 vidējā

11

 Juris Jakušenoks

1954

 SIA "Jakušenoka doktorāts"

 ārsts

 augstākā

12

 Andris Miezītis

1942

 SIA Tukuma metāls

 Sabiedrisko attiecību speciālists

 augstākā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(12)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Arvis Štrodahs

1954

 SIA Sēta-Kalēji

 Valdes loceklis

 vidējā

2

 Mihails Simonovs

1941

 SIA I.O.M.Simco

 Īpašnieks

 augstākā

3

 Mareks Žizņevskis

1974

 SIA Vejmars

 Izpilddirektors

 vidējā

4

 Inese Cīrule

1964

 Tukuma 3 vidusskola

 Direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

5

 Aigars Iesals

1971

 SIA Apmaiņas punkts Tukumā

 Valdes loceklis

 vidējā

6

 Oskars Zēbergs

1972

 SIA Amatnieks

 Jurists

 augstākā

7

 Jānis Verza

1981

 SIA Ava invest

 Nekustāmā īpašuma konsultants

 vidējā

8

 Jana Berezovska

1986

 Latvijas Universitāte,Sociālo zinātņu fakultāte,Politikas zinātne

 Studente

 vidējā

9

 Mārtiņš Mamis

1980

 I/k TITA-M

 Īpašnieks

 vidējā

10

 Ligita Proņina

1965

 Tukuma pilētas dome

 Pasu kontroliere

 augstākā

11

 Igors Zilbermans

1985

 SIA INCITY

 Valdes loceklis

 vidējā

12

 Maksims Miņejevs

1990

 Tukuma 3. vidusskola

 skolnieks

 pamata

 

Partija "Mūsu zeme"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Artūrs Lipskis

1979

 SIA "Alfour"

 jurists

 augstākā

2

 Leonīds Kradevics

1956

 Jūrmalas tehniskās jaunrades sporta un atpūtas centrs

 direktors

 augstākā

3

 Vilnis Vecriņķis

1982

 LR IeM Valsts policijas KP reģionālais birojs Kurzeme, ekspertu nodaļa

 eksperts

 augstākā

4

 Anna Lipska

1946

 Tukuma RCS

 vecmāte

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form