(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Valkas novada dome
"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Viesturs Zariņš

1979

 Valkas rajona padome

 galvenais speciālists - jurists

 augstākā

2

 Erna Pormeistere

1948

 Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāle

 vadītāja

 augstākā

3

 Guntis Bašķis

1960

 Valkas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Mārīte Magone

1948

 Valkas rajona padome

 galvenā speciāliste sociālās aprūpes jautājumos

 augstākā

5

 Līga Krama

1958

 Ērģemes pagasta padomes Turnas tautas nams

 vadītāja

 vidējā

6

 Aida Žukovska

1962

 SIA "ALISTA"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

7

 Valdis Šaicāns

1968

 SIA "Cellīši un Partneri"

 izpilddirektors

 vidējā

8

 Irina Ziemiņa

1978

 Ozolu pamatskola

 Informātikas un matemātikas skolotāja

 vidējā

9

 Irita Tobīsa

1979

 Valsts SIA "Sertifikācijas un testēšanas centrs"

 eksperte

 augstākā

10

 Dzintars Rudzītis

1959

 Valkas pilsētas domes Siltumapgādes nodaļa

 meistars

 vidējā

11

 Inese Jansone

1967

 LR IeM Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

 vadītāja vietniece

 augstākā

12

 Jānis Ragže

1955

 Z/S "Vecbūdas"

 īpašnieks

 vidējā

13

 Ilze Leicāne

1978

 Bērnu rotaļu un attīstības centrs "Mana kabatiņa"

 vadītāja

 augstākā

14

 Daina Emīlija Krastiņa

1951

 Audžuģimene

  

 augstākā

15

 Skaidrīte Bondare

1960

 Valkas mākslas skola

 keramikas veidošanas skolotāja

 augstākā

16

 Pēteris Pētersons

1984

 SIA "Carat"

 mēdiju plānotājs

 vidējā

17

 Guntis Auniņš

1961

 Valkas pilsētas domes Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļa

 vadītājs

 vidējā

18

 Aigars Miķelsons

1968

 Ērģemes pagasta padome

 deputāts

 vidējā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Unda Ozoliņa

1966

 Valkas pilsētas dome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Aivars Cekuls

1956

 Kārķu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Agris Simulis

1959

 CSDD Valkas rajona nodaļa

 priekšnieks

 augstākā

4

 Mārīte Kalniņa

1959

 Vijciema pagasta padome

 priekšsēdētāja

 vidējā

5

 Dainis Porietis

1967

 SIA Vārpas-1

 mežizstrādes meistars

 vidējā

6

 Guntis Kļaviņš

1955

 SIA Vidzemes slimnīca Valkā

 ārsts

 augstākā

7

 Ernests Lībietis

1978

 Valkas pilsētas domes Attīstības un projektu vadības nodaļa

 projektu vadītājs

 augstākā

8

 Valda Empele

1961

 SIA LLKC Vidzemes lauku attīstības birojs

 lauku attīstības speciāliste

 augstākā

9

 Dzidra Švarte

1941

 Ozolu pamatskola

 direktore

 augstākā

10

 Raimonds Videmanis

1976

 SIA Valhalla

 direktora vietnieks

 augstākā

11

 Sarmīte Lukovska

1969

 VUGD Valkas brigāde

 Apkalpes sektora komandiera palīdze

 augstākā

12

 Ināra Lazdiņa

1958

 AS Latvijas Krājbanka Valkas KAC

 vadītāja

 augstākā

13

 Andris Vējiņš

1957

 VUGD Valkas brigāde

 brigādes komandieris

 augstākā

14

 Sandra Pilskalne

1961

 Kārķu pagasta padome

 sabiedrisko attiecību speciāliste

 augstākā

15

 Elita Kirilova

1959

 Vijciema pagasta padomes feldšerpunkts

 ārsta palīgs

 vidējā

16

 Andris Niklavičs

1968

 J.Cimzes Valkas mūzikas skola

 pedagogs, koncertmeistars

 augstākā

17

 Iveta Markova

1964

 Valkas pilsētas dome

 budžeta un iepirkuma nodaļas vadītāja

 augstākā

18

 Māris Stalis

1987

 ZS Ķiršlejas

 rīkotājdirektors

 vidējā

 

"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Kārlis Albergs

1945

 Valkas rajona padome

 izpilddirektors

 augstākā

2

 Silvija Dorša

1948

 Valkas rajona Bērnu un jauniešu interešu centrs

 Direktore

 augstākā

3

 Mārtiņš Kreilis

1959

 Z/s "Dambīši"

 īpašnieks

 augstākā

4

 Inese Pētersone

1957

 Tautas mākslas studija "Saulīte"

 vadītāja

 augstākā

5

 Gita Dudele

1968

 Vijciema pamatskola

 skolotāja

 augstākā

6

 Marita Treijere

1969

 Zvārtavas pagasta padome

 sekretāre

 augstākā

7

 Dzintra Auzāne

1954

 Valkas rajona padomes Izglītības pārvalde

 vadītājas vietniece

 augstākā

8

 Andis Ķīkulis

1970

 SIA "DIVI A"

 priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Mārtiņš Pētersons

1950

 Zemnieku saimniecība "Auri"

 īpašnieks

 vidējā

10

 Edgars Irklis

1963

 Ērģemes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Normunds Ģērmanis

1973

 Ziemeļvidzemes virsmežniecība, Valkas mežniecība

 mežsargs

 augstākā

12

 Irēna Dudzinska

1972

 SIA "Aptieka Valka"

 Farmaceite, aptiekas vadītājas vietniece

 augstākā

13

 Aivars Krastiņš

1961

 VUGD Valkas brigāde

 Vada komandiecis

 augstākā

14

 Inga Eglīte

1965

 Valkas pilsētas speciālā pirmskolas izglītības iestāde "Pumpuriņš"

 pirmskolas skolotāja

 augstākā

15

 Solveiga Čakārne

1962

 Z/s "Lācupu ferma"

 MA tehniķis, pārraugs

 vidējā

16

 Inese Sula

1971

 AS "DnB NORD Banka"

 Klientu projektu vadītāja

 augstākā

17

 Māris Koops

1961

 AAS "Balta"

 apdrošināšanas konsultants

 augstākā

18

 Ziedonis Grūbe

1944

 SIA "Jurates"

 Zvērinātā revidenta palīgs

 augstākā

 

DEMOKRĀTI.LV
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Sjademe

1962

 Valkas novada meža īpašnieku apvienība

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Ivo Meļķis

1968

 Valkas pilsētas domes sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valkas Namsaimnieks"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Guntis Kazaks

1965

 Z/S Kalnstrīķi 1

 Atslēdznieks

 vidējā

4

 Ingrīda Vilne

1959

 Veterinārā klīnika Valkā,Smilšu 29

 Privātprakse

 augstākā

5

 Kristaps Ozoliņš

1985

 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

 Ugunsdzēsējs/glābējs

 vidējā

6

 Zanda Cekula

1989

 Valkas pilsētas jauniešu dome

 Priekšsēdētāja

 vidējā

7

 Aivars Gailis

1960

 Latvijas propāna gāze

 Operators

 vidējā

8

 Ligita Gulbe

1960

 Ērģemes bērnu nams- patversme

 Audzinātāja

 vidējā

9

 Mareks Paulītis

1986

 IK IMPUS

 Direktors

 vidējā

10

 Juris Žurovičs

1987

 Rīgas Tehniskā universitāte

 Students

 vidējā

11

 Baiba Zālīte

1983

 SIA "Valkas meliorācija"

 Kasiere, grāmatvede

 augstākā

12

 Uģis Sjademe

1989

 Biznesa augstskola "Turība"

 Students

 vidējā

13

 Severīns Domanskis

1971

 Severson&Co

 Valdes priekšēdētājs

 augstākā

14

 Alda Lārmane

1960

 SIA "Aptieka Valka"

 Sertificēts farmaceits

 augstākā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(11)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Laila Ontensone

1972

 Biedrība "Latvijas - Igaunijas institūts"

 direktore

 vidējā

2

 Zane Vīlistere

1985

 Biedrība "Latvijas - Igaunijas institūts"

 projektu vadītāja

 augstākā

3

 Romina Meļņika

1987

 Valkas pilsētas domes Izglītības nodaļa

 speciāliste darbā ar jaunatni

 vidējā

4

 Aivars Pētersons

1962

 SIA FIREWOOD

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Aija Sallu

1958

 Valkas pilsētas kultūras nams

 direktore

 vidējā

6

 Lilija Līviņa

1957

 Valkas pilsētas domes sociālais dienests

 sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem

 augstākā

7

 Salvis Stepiņš

1973

 VUGD Valkas brigāde

 ugunsdrošības un civilās aizsardzības sektora vecākais inspektors

 vidējā

8

 Gundars Avotiņš

1959

 LR Aizsardzības ministrijas izdienas pensionārs

  

 vidējā

9

 Dace Resele

1982

 Vidzemes reģiona un Lejareinas departaments

 sadarbības koordinatore

 augstākā

10

 Rolands Ontensons

1972

 SIA Transports un Tehnoloģijas

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Līga Pandalone

1968

 Valkas pilsētas kultūras nams

 kultūras pasākumu organizatore pieaugušajiem

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form